Villeroy & Boch Siluet 45 keraminė plautuvė

1 426,00 €
685,00 €
616,00 € - 685,00 €

Montuojama iš viršaus plautuvė Siluet 45 su sekscentriniu arba įprastu ventiliu komplekte. Plautuvėje integruotas perpylimas su uždengimu. Plautuvė gali būti montuojama į įvairius stalviršius, tiek drėgmės neįgeriančius stalviršius (pavyzdžiui - akmuo, Compact HPL, marmuras ir pan.), tiek į drožlių plokštės ar laminuotus paviršius. Plautuvė montuojama į 45 cm pločio spintelę. Plautuvė parduodama be skylių maišytuvui bei dozatoriui. Užsakant plautuvę nurodykite skylių skaičių ir vietą (remiantis brėžiniu).Paslaugą galite pasirinkti žemiau aprašymo.

Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Ventilis
Spalva
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 14,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką)

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

333402R1
Garantija (m)
2 metai
Ilgis mm
800 mm
Montavimo tipas
Montuojama iš viršaus
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
45 cm
Plotis mm
510 mm
Plautuvės serija
Siluet
Papildomas plautuvės dubuo
Nėra
Nusausinimo plokštuma
Yra
Aukštis mm
220mm

Aprašymas

Villeroy&Boch Siluet 45 - tai keraminė, klasikinio dizaino plautuvė. Plautuvės paviršius yra lengvai valomas, atsparus smūgiams bei įbrėžimams.

Plautuvės matmenys: 800x220x510 mm.

Villeroy&Bovh "Ceramic plus" danga: Ideali švara
"C+" danga iš Villeroy&Boch specialus keramikos apdorojimo būdas. Tokiu būdu apdorotas paviršius neleidžia kauptis nešvarumams. Po apdorojimo paviršius yra toks tankus, kad vandens lašai negali prie jo prikibti ir nuteka žemyn. Kartu nuteka purvas, kalkės ir kitokios detalės, kurios kitu atveju liktų ant paviršiaus. Užsilikę nešvarumai tiesiog nuvalomi drėgna šluoste ir keraminis paviršius vėl spindi ansktesne švara.

Su C+ valymo ir priežiūros palengvinimas
Ceramicplus yra ypatingas ne vien dėl atsparumo nešvarumams, bet taip pat dėl ypatingai paprastos priežiūros. Net savaitės senumo pridžiūvusius nešvarumus yra labai lengva nuvalyti. Drėgna šluostė ir vanduo yra viskas ko reikia- visiškai nereikia naudoti brangių ir aplinkai kenksmingų valymo priemonių. Ceramicplus taupo Jūsų laiką ir pinigus dėl lengvos priežiūros, nes nereikia naudoti valymo priemonių. Todėl sutaupysite pinigus greičiau nei manote.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį