Nerūdijančio plieno plautuvės

  • SUTAUPOTE -285,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Hansgrohe nerūdijančio plieno plautuvė

Bazinė kaina 1 139,00 € Kaina 854,00 €
Montuojama lygiai su stalviršiu, dedama iš viršaus arba iš apačios, nerūdijančio plieno plautuvė be ventilio komplekte. Plautuvėje integruotas...

Nerūdijančio plieno plautuvės - vienos praktiškiausių virtuvėje! Ne veltui plieno stalviršiai bei plautuvės naudojamos maisto pramonėje bei profesionaliose virtuvėse. Tai dėmių neįgerianti, higieniška medžiaga, tarnaujanti ilgus metus.


Kodėl toks ryškus kainų rėžis tarp modelių? Viskas priklauso nuo modelio gamybos ypatumų. Nerūdijančio plieno plautuvės gali būti gaminamos štampavimo arba virinimo būdu. Štampuotos plautuvės yra pigiausios, nes jų gamyboje naudojamas plonesnis plienas ir pats pagaminimo procesas yra greitas.


Šioje kategorijoje rasite tokius patikimus gamintojus kaip Hansgrohe, Franke ar Reginox. Išsirinkite įprasto plieno arba spalvotą (aukso, vario ar grafito spalvų).


Galima teigti, kad nerūdijančio plieno plautuvės yra pats populiariausias pasirinkimas tiek namų virtuvėse, tiek ir profesionaliam maisto ruošimui skirtose vietose. Nėra vienos priežasties, kodėl daugelis virtuvės šeimininkų renkasi būtent plienines plautuves, verčiau tai lemia daugelio savybių visuma.


Nerūdijančio plieno plautuvės virtuvei gaminamos jau daugiau nei šimtmetį, tad per šį laikotarpį buvo vis tobulinama gamybos technologija. Gamykloje nerūdijančio plieno lakštas keliais etapais paverčiamas į paruoštą montuoti ir naudoti plieninę plautuvę. Laikui bėgant, metalo apdirbimo technologijos kito, tapo kur kas greitesnės bei labiau automatizuotos. Šiuo metu gamyba yra preciziškai tiksli ir aiškiai planuojama.


Plieninės virtuvės kriauklės dera prie beveik bet kokios medžiagos. Klasikinė nerūdijančio plieno tekstūra yra lengvai atpažįstama ir nepabostanti. Ją lengva derinti ne tik su metalais, bet ir kitais blizgiais bei matiniais paviršiais.


Nerūdijančio plieno virtuvinių kriauklių savybės

Tvarumas


Nerūdijantis plienas yra pilnai pakartotinai perdirbama medžiaga ir turi neribotą ciklų skaičių. Tai paverčia plienines virtuvės kriaukles visiškai tvariomis. Parduodamos plautuvės didele dalimi pagamintos iš perdirbto plieno. Kuomet plautuvė taps nereikalinga ir teks ją išmontuoti, ji vėl bus perdirbta ir bus žaliava kitiems daiktams gaminti.


Atsparumas korozijai


Kaip jau galima suprasti iš metalo pavadinimo, nerūdijantis plienas nerūdija. Tai yra būtina sąlyga gaminti produktus, dažnai sąveikaujančius su vandeniu, oru ir maistu. Dėl šios savybės ne tik išlaikomas pastovus gaminio estetinis vaizdas, bet ir išvengiama oksidų bei kitų priemaišų patekimo į maistą ar ant kitų įrankių.


Nerūdijantis plienas maitinimo industrijoje


Iš šio metalo gaminami stalo įrankiai, maisto gaminimo įranga, kiti sąlytį su maistu turintys įrenginiai. Maitinimo industrijai skirtame pliene galima rasti chromo ir nikelio bei šiek tiek kitų priemaišų. Šios sudedamosios dalys padaro plieną atspariu šalčiui ir karščiui, bei suteikia reikiamas mechanines savybes. Toks plienas nekeičia maisto kvapo ir skonio, yra lengvai valomas, be to itin tvirtas ir ilgaamžis.


Lengva valyti ir higieniška


Net pati funkcionaliausia plautuvė nebus maloni naudoti, jei jos valymas ir priežiūra kels daugiau rūpesčių, nei naudos. Dėka poliruoto nerūdijančio plieno paviršiaus, nešvarumai neturi tinkamo paviršiaus nusėsti ir prikibti. Kasdienei priežiūrai pakanka šlapios šluostės, kuria nuvalysite užsilikusius nešvarumus, o nuplovus vandens srove, praustuvės valymas bus baigtas. Jei pastebėjote, jog po tam tikro laiko plautuvės paviršius praranda spindesį ir galimai atrodo ne taip, kaip anksčiau, galima naudoti cheminius valiklius, kurie nuvalo įsisenėjusius nešvarumus, bei turi poliruojančių savybių, kurių dėka plautuvės atgauna spindesį.


Tinkamas plieno storis


Kokybiškai plautuvei svarbu nerūdijančio plieno lakšto storis, iš kurio gaminama kriauklė. Tokios plautuvės yra pakankamai tvirtos ir išlaiko savo formą net naudojant jėgą. Be to, prie tokio storio kriauklės malonu prisiliesti ir nesklinda nemalonus garsas ją naudojant.


Spalvų ir formų įvairovė


Nerūdijančio plieno plautuvių populiarumas lėmė tai, kad pasiūloje yra daugiausiai skirtingų formų ir dydžių modelių iš visų tipų plautuvių. Nerūdijantis plienas yra patogus formuoti, todėl galima įgyvendinti įvairius technologinius sprendimus ir taip prisidėti prie plautuvės funkcionalumo ir patogumo.


Net vienodų išmatavimų kriauklės gali turėti skirtingas formas. Dėl naudojamų skirtingų metalo apdirbimo technikų bei skirtingo gaminių dizaino, dažnai galima rinktis ir derinti keletą plautuvių su tokiais pat matmenimis. Belieka pasverti ir išsirinkti tai, kas labiau tinka.


Poliruotas plienas – nesenstanti klasika. Turbūt nėra kitos tokios medžiagos, kuri per daugelį metų nekistų ir išlaikytų savo populiarumą bei aktualumą. Visos šios medžiagos savybės tiesiog idealiai tinka gaminti įvairią virtuvės įrangą. Atidžiai palyginę keletą gaminių, galime pastebėti, kad galutinis paviršiaus paruošimas skiriasi, priklausomai nuo apdirbimo ir poliravimo būdo.


Gamintojai siūlo įvairių spalvų nerūdijančio plieno plautuves: vario, aukso, tamsaus metalo atspalviai leidžia išgauti neregėtą ir neįprastą išvaizdą.


Nerūdijančio plieno plautuvių kainos


Nerūdijančio plieno kriauklės yra sąlyginai pigios. Dėl plataus nerūdijančio plieno plautuvių asortimento, galime rasti įvairių kainų. Greičiausiai, pačios pigiausios plautuvės bus pagamintos iš nerūdijančio plieno. Automatizuotas ir greitas gamybos procesas ir tikslingas žaliavos panaudojimas bei gamybinių atliekų pakartotinis panaudojimas leidžia stipriai optimizuoti gamybos kaštus ir pasiūlyti plautuves patraukliausia kaina. Norintiems įmantrių gaminių, galime pasiūlyti ne tik pigias plieno plautuves, bet ir brangesnes, su išskirtinėmis savybėmis.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį