Franke ANX 110-48 nerūdijančio plieno plautuvė, montuojama po stalviršiu

177,00 €
140,00 €
Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Kiekis
Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Gaukite į namus už 3,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

122.0336.883
Garantija (m)
2 metai
Išgręžtos skylės
Nėra
Ilgis mm
510
Spalva
Nerūdijančio plieno spalva
Montavimo tipas
Montuojama po stalviršiu
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
60cm
Plotis mm
430
Plautuvės serija
ATON
Plautuvės modelis
ANX 110-48
Ventilis komplekte
ekscentrinis 3½” ventilis su valdymo rankenėle
Dubuo (/Plotis/Ilgis/Gylis) mm
48/40/19
Papildomas plautuvės dubuo
Nėra
Nusausinimo plokštuma
Nėra
Plautuvės ilgio intervalas
41cm-60cm
Gylis mm
190
Stalviršio išpjova mm
pagal šabloną
Ventilio valdymas
Pasukama rankenėlė

Aprašymas

Franke Aton serijos plautuvė ANX 110-48 (122.0336.883)  - tai po stalviršiu montuojama, nerūdijančio plieno plautuvė. Kriauklė yra iš aukštos kokybės storo metalo. Plautuvės komplektacijoje yra ekscentrinis ventilis su nerūdijančio plieno spalvos rankenėle ir perbėgimo uždengimas. Ekscentrinis ventilis - tai 3,5 colio skersmens ventilis, kuris turi lengvai išimamas dugno groteles ir gali būti užspaudžiamas ir atspaudžiamas pasukus ant plautuvės briaunos sumontuotą rankenėlę.

Montavimas. Plautuvės skylė, stalviršyje išpjaunama pagal šabloną (yra komplekte). Tvirtinama laikikliais (laikikliai yra komplekte). Montuojant po stalviršiu plautuvė sudarys lygų, vientisą paviršių, kurį itin lengva valyti. Plautuvę rekomenduojama dėti į vandeniui atsparų stalviršį. Montuojant plautuvę, reikalingas pajungimas į kanalizaciją (sifonas). Rekomenduojame įsigyti Franke vietą taupantį sifoną, kurio speciali konstrukcija, leis sutaupyti šiek tiek vietos po plautuve.

Priežiūra. Plautuvės valymui nerekomenduojama rinktis abrazyvinių dalelių turinčių valymo priemonių. Kasdienei priežiūrai pakanka naudoti skystą muilą su šluoste arba Franke Twister valymo priemonę plautuvėms. 

Nerūdijančio plieno plautuvės - nesenstanti klasika virtuvėje. Jos itin mėgstamos dėl paprastos priežiūros ir higieniškumo. Visos kriauklės yra atsparios karščiui, bei šalto/karšto vandens temperatūrų sukeltam šokui.


Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį