Tectonite plautuvės

  • SUTAUPOTE -35,01 €

Franke S2D 611-62 tectonite plautuvė, užkemšamas ventilis, pasirenkama spalva

Bazinė kaina 156,00 € Kaina 120,99 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -37,00 €

Franke S2D 611-78 tectonite plautuvė su užkemšamu ventiliu, pasirenkama spalva

Bazinė kaina 165,00 € Kaina 128,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -23,99 €

Tectonite apvali plautuvė Franke SINGLE 1, pasirenkama spalva

Bazinė kaina 118,00 € Kaina 94,01 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -37,00 €

Franke SID 610 Tectonite plautuvė, užkemšamas ventilis, pasirenkama spalva

Bazinė kaina 165,00 € Kaina 128,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -34,00 €

Prekę galite atsiimti sekančią dieną arba pristatymas per 2d.d.

Franke SID 610-40 tectonite plautuvė, užkemšamas ventilis, pasirenkama spalva

Bazinė kaina 154,00 € Kaina 120,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -47,00 €

Franke S2D 651 tectonite plautuvė, užkemšamas ventilis, pasirenkama spalva

Bazinė kaina 212,00 € Kaina 165,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -40,00 €

Franke S2D 611-100 tectonite plautuvė, užkemšamas ventilis, pasirenkama spalva

Bazinė kaina 179,00 € Kaina 139,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -36,30 €

Franke S2D 611-78 tectonite plautuvė, užkemšamas ventilis

Bazinė kaina 165,00 € Kaina 128,70 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -37,99 €

Prekę galite atsiimti sekančią dieną arba pristatymas per 2d.d.

Franke plautuvė S2D 611-78 XL, pasirenkama spalva

Bazinė kaina 173,00 € Kaina 135,01 €
135,01 € - 136,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -54,00 €

IŠPARDAVIMAS. Franke plautuvė S2D 611-78 XL, carbon spalva, minimalus pažeidimas

Bazinė kaina 173,00 € Kaina 119,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Kas yra TECTONITE®? Tai Franke gamintojo novatoriška patentuota sintetinė medžiaga, kurią galima įvardinti kaip įvairių liejimo masių visuma (stiklo pluošto, maišyto su poliesterio dervomis bei tekstūros medžiagomis). Šio mišinio plautuvės yra lengvos, atsparios smūgiams, karščiui bei įbrėžimams.  Medžiaga yra atspari nusėdusioms medžiagoms, kurias galima išplauti nepaliekant dėmių net po 24 val.


Šios plautuvės tinka tiems, kas nori kokybiškos, stilingos plautuvės iš patikimo gamintojo, tačiau nėra įsitikinę, ar nori investuoti į didesnę kainą turinčias akmens masės ("Fragranit") ar keramines ("Fraceram") plautuves. Šios medžiagos plautuvės yra ekonominio segmento produktai, todėl turi mažiau modelių, spalvų ir joms pritaikytų specialių priedų.


Tectonite plautuvės yra sukurtos ir gaminamos „Franke“ įmonės. Sukurti šią medžiagą norėta dėl to, kad būtų galima sujungti keleto skirtingų medžiagų gerąsias savybes ir pritaikyti tai, kas svarbiausia virtuvės plautuvėms. Plautuvės pasižymi daugeliu teigiamų savybių bei yra nebrangios, kas daro jas bene populiariu šiuolaikiniu pasirinkimu.


Tectonite medžiagos ypatumai


Tektoninės plautuvės ir pats tektonitas yra dirbtinė medžiaga, sukurta medžiagų inžinierių. „Franke“ tectonite plautuvės buvo pavadintos šiuo vardu, o kiti gamintojai siūlo panašių medžiagų gaminius kitais pavadinimais. Paprastai tariant, ši medžiaga yra stiklo pluoštu sustiprintas poliesteris. Tektonito plautuvės nėra panašios į pilnai plastikines kriaukles, daugeliu požymių jos labiau primena akmens masės plautuves. Spalvų gamos bei paviršiaus tekstūra taip pat labiausiai primena akmens masės praustuves, bet yra maždaug dvigubai pigesnės ir stipriai lengvesnės.


Atsparumas temperatūrai


Ši dirbtinė medžiaga yra atspari aukštai temperatūrai. Trumpą laikotarpį ši medžiaga gali atlaikyti iki 300°C. Todėl nerekomenduojama įkaitusių puodų laikyti ant šių paviršių, bet jei trumpam laikui padėsite, nieko blogo nenutiks. Nereikia baimintis ir šaldymo ar kitų staigių temperatūros svyravimų, tektonitas tam atsparus.


Lengvas svoris


Iš tektonito pagamintos plautuvės yra labai lengvos. Ir nors iš išvaizdos jas sunku atskirti nuo akmens masės gaminių, bet svoris skiriasi bent kelis kartus. Mažas svoris palengvina transportavimą ir montavimo procesą, be to beveik neįmanoma pažeisti aplink esančių paviršių plautuvės montavimo metu. Pigesnis transportavimas lemia ir pigesnę kainą galutiniam vartotojui.


Funkcionalumas


Tektoninės plautuves paprastai gaminamos su keliomis galimomis vietomis maišytuvams montuoti bei vandeniui nubėgti. Montavimo metu galima išsirinkti tinkamas vietas skylėms daryti, atsižvelgiant pagal plautuvės montavimo kryptį bei patogumą ir padaryti tik reikiamas ertmes. Tokiu būdu kiekviena plautuvė gali būti pritaikyta prie konkrečios erdvės bei konkrečių poreikių.


Didelis spalvų pasirinkimas ir neblunkanti spalva


Tektoninės plautuvės paviršius turi panašią tekstūrą, kaip akmens masė. Tai sukuria natūralumo pojūtį. Ši spalva neblunka, nes medžiaga yra kieta ir nesidėvinti. Nereikia jaudintis, kad po keleto metų plautuvė pakeis savo išvaizdą neatpažįstamai. Ši dirbtinė medžiaga, bet kokiu atveju, savo sudėtyje turi dažų, kurie suteikia reikiamą spalvą. Galima naudoti įvairių spalvų dažus ir jų kombinacijas. Dėl to tectonite plautuvės galimos įvairiausių spalvų.


Atsparumas abrazyvams


Tektonitas yra atsparus bet kokiai trinčiai, tame tarpe ir įvairiems abrazyvams, esantiems valymo priemonėse ar atsitiktinai atsiradusiems ant plautuvės paviršiaus. Galima be baimės naudoti bet kurį valiklį, turintį stiprias chemines savybes ar mechaninių priemaišų, tokių, kaip abrazyvas.


Lengva valyti


Tektoninės plautuvės yra lengvai valomos. Rekomenduojama reguliariai valyti plautuvės paviršius, kad nesirinktų didelis kiekis apnašų ir būtų palaikoma pastovi higiena. Deja, bet ši medžiaga neturi antibakterinių savybių, todėl patartina reguliariai valyti paviršius su šlapia kempine bei paprastu muilu ar specialiu valikliu.


Tectonite plautuvių kainos


Be kitų privalumų, tektoninės plautuvės išsiskiria patrauklia kaina. Dirbtinės medžiagos yra pigesnės nei natūralios, o ir įvertinus visą gamybos procesą, galutinė kaina išlieka tikrai patraukli. Lyginant su akmens masės plautuvėmis, tektoninės kriauklės yra kone dvigubai pigesnės.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį