Franke šiukšlių rūšiavimo sistema Cube 30, 3x10l

68,00 €
53,00 €
JEI PREKĖS NĖRA SANDĖLYJE PRISTATYMO TERMINAS TIKSLINAMAS UŽSAKYMO METU
Kiekis
JEI PREKĖS NĖRA SANDĖLYJE PRISTATYMO TERMINAS TIKSLINAMAS UŽSAKYMO METU
Gaukite į namus už 4,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką)

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

134.0039.555
Garantija (m)
2 metai
mm
433
mm
467
l
3x10
Serija
CUBE
Tipas
Atidaroma ranka
Montavimo būdas
Tvirtinimas apačioje
Kiti parametrai
Lengvas valymas
Kibirėlių skaičius
3

Aprašymas

                  Franke Cube 30 šiukšlių rūšiavimo sistema - tai ranka atidaroma šiukšliadėžė. Šiukšliadėžės tvirtinimas yra apačioje. Pagrindinis laikiklis yra pagamintas iš metalo. Ši sistema yra komplektuojama su trimis 10 litrų kibirėliais.Prie šios šiukšlių rūšiavimo sistemos papildomai galite užsisakyti kibirėlį 10l (prekės kodas 1330042678).
 
       FRANKE - tai vokiečių gamintoja, kuri žinoma visame pasaulyje, dėl savo inovatyvių sprendimų virtuvėje, bei patikimos produkcijos. Todėl visiems gaminiams yra suteikiama dviejų metų garantija. Tai sistema pasižyminti ilgaamžiškumu, patvarumu bei patogumu. Trys 10-ies litrų kibirėliai, optimalus variantas taupant vietą, bei savo laiką rūšiuojant. Visiems šiukšlių tipams skirta tiek pat vietos, tad nereikės kiekvieną dieną keisti šiukšlių maišų. Kibirėliai taip pat lengvai išsiima, tad juos patogu išplauti. Taip bus palaikoma itin švari virtuvė. Kadangi tai vientisa sistema, kuri montuojama į spintelę, Jūs sutaupysite erdvės virtuvėje.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį