Prekę galite atsiimti sekančią dieną arba pristatymas per 2d.d.

Franke Active L maišytuvas su ištraukiamu dušeliu, pasirenkama spalva

323,00 €
252,00 €
252,00 € - 276,00 €

Franke Active L virtuvinis maišytuvas, turintis 5 spalvų pasirinkimus: juodą matinę, juodą-onyx, kašmyro, baltos, akmens pilkos spalvas. Maišytuvas turi ištraukiamą dušelį ir keičiančią srovę - įprastą laminarinę (mažiau taškančią) ir dušelį. Tai patogu, norint apiplauti salotas, pripildyti talpą, pastatytą šalia plautuvės ar apiplauti plautuvės kraštus. Šiuolaikiškas maišytuvas turi keramikinį kartridžą, tad vandens srovės ir temperatūros valdymas yra itin sklandus. Komplekte yra vandens prijungimo žarnelės (450mm ilgio). Maišytuvas pasisuka 180 laipsnių kampu. Ilgaamžis, tvirtas ir solidžios apimties maišytuvas tinkamas montuoti į stalviršius, storesnes nerūdijančio plieno plautuves, keramines ar akmens masės plautuves.

Prekė palaikoma Lietuvos sandėliuose. Įprastai pristatome per 5-7d.d. Galima pasitikslinti likutį tel.nr. +37060493329
Spalva
Kiekis
Prekė palaikoma Lietuvos sandėliuose. Įprastai pristatome per 5-7d.d. Galima pasitikslinti likutį tel.nr. +37060493329
Gaukite į namus už 3,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką) Gaukite į paštomatą už 3,99€

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

115.0653.379
Garantija (m)
2 metai
Maišytuvo pasukimo kampas
180°
Vandens pratekėjimo greitis litrais/min
105 l/min
Ilgis tarp aeratoriaus ir maišytuvo centrų mm
220 mm
Ištraukiama žarna
Yra
Aukštis nuo plautuvės viršaus iki aeratoriaus mm
280 mm
Produkto lygmuo
Standart+ (daugiau dizaino ir privalumų)
Sensorika
Nėra
Maišytuvo forma
L
Filtravimo sistema
Nėra

Aprašymas

Montavimas. Prie vandens šaltinio jis pajungiamas 550 mm ilgio vandens žarnelėmis. Prie šio maišytuvo rekomenduojame įsigyti 2 kampinius ventilius Schell n49070699, maišytuvo pajungimui prie šalto ir karšto vandens. Priežiūra. Maišytuvo valymui naudokite tik muilą ir vandenį. Niekada nevalykite maišytuvo paviršiaus su šveitikliais bei valikliais turinčiais abrazyvinių dalelių, taip pat venkite naudoti chemines priemones, kurios gali pažeisti maišytuvo paviršių. Maišytuvui suteikiama garantija galioja naudojant vandens filtrus, nes dažniausiai maišytuvai pažeidžiami dėl iš vandentiekio patekusių šiukšlių. Visuose Franke maišytuvuose naudojamos keramikinės kasetės užtikrins ilgaamžį ir sklandų maišytuvo veikimą.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį