Priedai bide

Kaip ir kiti vonios kambario įrenginiai, bidė taip pat turi specialiai pritaikytus priedus. Naudojant atitinkamus priedus, galima pasiekti geriausią naudotojo pasitenkinimą ir vonios kambaryje užtrukti trumpiau, veiksmus atlikti maloniau, o naudojimo vietą palikti švaresnę.


Bidė dušeliai


Jei standartinis bidė maišytuvas netenkina dėl nedidelės vandens srovės reguliavimo galimybės, tai galima ištaisyti bidė dušeliu. Šis priedas jungiamas tiesiai į bidė esantį vandens maišytuvą ir juo vanduo perduodamas į reikiamą vietą, kuri gali būti daugiau nutolusi nuo maišytuvo. Dušelio antgalis taip pat paskleidžia vandens srovę. Šio priedo pagalba galima pasiekti vietas, kurių įprastai pasiekti nepavyktų. Dar dušelis gali būti naudojamas pripildyti vandenį į netoliese esančias talpas.


Bidė sifonai


Nors savo konstrukcija bidė labai primena praustuvą, bet skiriasi formos ir montavimo aukštis. Dėl šios priežasties bidė sifonai yra šiek tiek kitokios konstrukcijos, kad galėtų būti montuojami šalia grindų ir tilptų nedideliame plote bei būtų įmanoma subtiliai jį montuoti, kad nedarkytų estetinio vaizdo. Kai kuriais atvejais, sifonai yra paslėpti bidė korpuse, tada svarbiausia yra sifono ilgaamžiškumas ir tinkamas funkcionavimas. Jei sifonas yra atviras ir laisvai matomas, tuomet dar verta atkreipti dėmesį į sifono išvaizdą. Derėtų pasirūpinti, kad jis derėtų su kita santechnika.


Montavimo bei tvirtinimo priedai


Priklausomai nuo sienos konstrukcijos ir tvirtumo bei statybinių medžiagų, iš kurių pastatyta siena, gali prireikti potinkinio laikiklio, skirto būtent pakabinamos bidė montavimui. Šis laikiklis tvirtinamas reikiamoje vietoje ant sienos dar prieš atliekant apdailą, todėl jau tada reikia numatyti tikslią bidė buvimo vietą.


Kiti priedai


Kartu su bidė ar šalia jos dar gali būti montuojami kiti priedai, dozatoriai ar laikikliai rankšluosčiui, šluostei, higienos priemonėms. Šiuos priedus galima rasti prie praustuvų ar virtuvės technikos ir juos galima laisvai taikyti kartu su bidė. Atsižvelgiant į interjerą bei reikiamas funkcijas ir individualius norus, tokie priedai nėra atskirai klasifikuojami, kaip specialiai bidė skirti priedai, bet jų atliekama funkcija ir paskirtis niekuo nesiskiria.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį