Dušo durys

  • SUTAUPOTE -199,35 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Dušo durys Brasta Glass Gabija SOFT 100-140cm

Bazinė kaina 1 329,00 € Kaina 1 129,65 €
1 020,00 € - 1 231,65 €
Dušo kabinos aukštis - 200cm. Dušo kabinos GABIJA SOFT duris galite montuoti  tiek dešinėje, tiek kairėje kabinos pusėje (išskyrus kabinas...
  • SUTAUPOTE -28,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Radaway Furo DWJ dušo durys

Bazinė kaina 686,00 € Kaina 658,00 €
658,00 € - 913,01 €
Radaway Furo DWJ dušo durys chromo, juodos ar aukso spalvos profiliais Produkto charakteristika:  8 mm storio grūdintas stiklas. Tvirtinimo...
  • SUTAUPOTE -22,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Radaway Idea DWJ dušo durys

Bazinė kaina 529,00 € Kaina 507,00 €
507,00 € - 720,00 €
Kolekcija pasižymi išraiškingomis linijomis ir sudėtingais techniniais sprendimais. Idea kolekcija patiks tiems. kurie nebijo pasirinkti...
  • SUTAUPOTE -32,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Radaway Arta AWJ l dušo durys 8 mm stiklas

Bazinė kaina 798,00 € Kaina 766,00 €
766,00 € - 809,00 €
Radaway Arta AWJ l dušo durys į nišą gali būti montuojamos ant grindų arba ant dušo padėklo, (galima montuoti su aliuminiu slenkstuku arba be jo,...

Jei vonios kambaryje dušas įrengiamas nišoje, tokiu atveju prireiks tik dušo durų arba dušo sienelės (kelių sienelių). Dušo sienelės ir durys – tai vienas paprasčiausių ir pigiausių sprendimų dar projektuojant vonios kambarį. Pasirinkę ne tradicinę dušo kabiną su padėklu, bet dušo duris arba sienelę, patys tampate vonios kambario projektuotojais ir turite daugiau laisvės. Žinoma, norint išvengti lemtingų klaidų, visuomet verta pasitarti ir su specialistais, o be kvalifikuotų, patyrusių santechnikų pagalbos dažnai net neįmanoma išsiversti.


Taip pat galima rinktis dušo sieneles, padėsiančias sukurti erdvės neapkraunantį interjerą. Dušo sienelė apsaugos patalpą nuo vandens purslų. Galite rinktis ir skirtingų matmenų komplektuojamąsias dušo sieneles.


El. parduotuvėje Laikasnamams.lt esančios dušo durys ir dušo sienelės – tai inovacijų ir kruopščiai tobulinto dizaino derinys.


Platus dušo durų asortimentas


Įeinamos dušo kabinos, arba kitaip – Walk-in dušo kabinos ir sienelės rinkoje ypač išpopuliarėjo. Jos ypatingos tuo, kad joms nereikia dušo padėklo - vandens išleidimo sistema montuojama ant grindų arba pačiose grindyse, įrengus nutekamąjį lataką. Įeinamos dušo kabinos – kur kas erdvesnės, galite rinktis bet kokio pageidaujamo dydžio dušo kabiną, nes dušo kabinos/sienelės matmenų nereikia taikyti prie dušo padėklo. Tai suteikia daugiau laisvės ir galimybių susikurti norimą erdvę maudynėms. Taip pat, pavyzdžiui, erdvioje įeinamoje kabinoje galima patogiai maudyti vaiką, augintinį, čia lengvai sutilps kita dušo įranga (pavyzdžiui, atlenkiama sėdynė arba hidromasažinė sienelė). Be to, jei pasirenkamos berėmės dušo durys, paryškinama vonios kambario apdaila, pavyzdžiui, išskirtinio dizaino plytelių grožis bei unikalumas.


Populiariausi dušo durų  pasirinkimai


Atveriamos dušo durys


Varstomos, arba kitaip – atidaromos dušo durys – mažiau kompaktiškos, reikia suplanuoti, kad, atvėrus dureles, dar liktų vietos ir praėjimui. Taigi jos labiau tinka erdvesniems vonios kambariams. Tačiau atveriamos durys duše turi ženklų privalumą – tai lengvesnė priežiūra, lyginant su stumdomų dušo durų, kurių persikeičiančiuose elementuose kaupiasi nešvarumai.


Stumdomos dušo durys


Stumodomos durys slankioja vienoje linijoje, tad ypač tiks turintiems mažus vonios kambarius. Taip pat jos – estetiškos, leidžia patogiai patekti į dušo kabiną. Jeigu niša siaura, sienelė su stumdomomis durimis paprastai yra gaminama iš trijų segmentų. Tačiau reikia turėti omenyje, kad stumdomų dušo durų priežiūra bus šiek tiek sudėtingesnė: iššūkių gali kilti valant susikeičiančias konstrukcijas, tačiau, pavyzdžiui, „Ravak“ įdiegė įvairius sprendimus patogesniam valymui.


Sulankstomos dušo durys


Šio tipo durys montuojamos tarp sienų, tarp kurių įrengiama dušo kabina. Sulankstomos dušo durys, analogiškai kaip ir stumdomos – erdvę padedantis taupyti sprendimas, tinkamas vonios kambariuose, kuriuose dėl vietos trūkumo negalima įrengti įprastų atveriamų durų. Projektuojant svarbu žinoti, kad jei norima patogiai naudotis dušo kabina, niša turėtų būti bent 55 cm pločio, o itin plačioms nišoms (nuo 1 m) gali tekti įrengti papildomą sienelę.


Pusapvalės dušo durys


Pusapvalės durys – vyraujančios rinkoje. Jos – vienos labiausiai taupančių vietą vonios kambaryje. Sumontuotos tiesiai ant grindų (t. y. be padėklo) berėmės pusapvalės dušo durys atrodo itin moderniai, puikiai tinka minimalistinio stiliaus interjeruose, nes visiškai neapkrauna erdvės.


Nišinės dušo durys


Dušo durys į nišą
, montuojamos tarp sienų, už kurių yra palikta erdvė dušo kabinai. Tokio tipo dušo durys padeda efektyviai išnaudoti nišą ir santykinai nebrangiai bei paprastai įrengti erdvę patogioms maudynėms. Bene dažniausiai pasirenkamos skaidraus stiklo nišinės dušo durys. Apskritai dušo stiklinės durys – vis dar nepakeičiamos: rinkoje galima rasti ir plastikinių durų, tačiau jos labiau braižosi, ant jų labiau kaupiasi nešvarumai.


Nestandartinių  dušo durų užsakymas ir kainos


Mūsų el. parduotuvėje galite užsisakyti čekų gamintojo „Ravak“ bei lietuvių gamintojo „Brasta Glass“ nestandartinių dušo durų. „Ravak“ savo interneto svetainėje yra pateikęs nestandartinių gaminių konfigūratorių, padėsiantį sužinoti apytikslę dušo durų/sienelės kainą (tiesa, ieškantiems dušo sienelės pigiau, reikėtų žinoti, kad nestandartiniai gaminiai – brangesni). Pasirinkus atitinkamą gaminį gautą gaminio lapą reikėtų atsiųsti mums.

„Brasta Glass“ klientus taip pat supažindina su orientacinėmis kainomis, tačiau įvertinę Jūsų norus bei poreikius visuomet nurodysime tikslią dušo kabinos kainą. Svarbu žinoti, kad dušo durys – pigesnės už įprastas dušo kabinas.


Dušo durys – patogios naudoti, paprastai prižiūrimos ir kartu stilingos, modernios. Tad jei sudomino dušo durys ir sienelės, lauksime Jūsų užklausos! Taip pat turėkite omenyje, kad viena iš mūsų teikiamų paslaugų – ir dušo sienelės montavimas, tad prireikus nedvejodami kreipkitės. 

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį