Dušo durys Ravak BLSDP2, 100/120cm

429,00 €
343,01 €
343,01 € - 360,00 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu

Pasitikslinkite ar prekė nėra rezervuota/atvykstanti į Lietuvos sandėlius. Susisiekite +37060493329

Dydis
Vitražas
Profilio spalva
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 10,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

X0PMA0C00Z1
Garantija (m)
5 metai
Aukštis mm
1950 mm

Aprašymas

 RAVAK dušo durys Blix Slim Idealus sprendimas įsirengiant dušo erdvę nišoje, kurios plotis yra 100 cm. Puikiai tinks tiems, kurie ieško patikrintos kokybės ir šiuolaikiškos išvaizdos tinkamo derinio. Savo dizainu Blix Slim dera prie šiuolaikiškų vonios kambarių. Ji pasižymi subtiliu rėmu ir palaiko visos patalpos erdvumo pojūtį. Lengvai paspaudus mechanizmą apatinėje stumdomų dušo durų dalyje, sąvaras galima atlenkti ar visiškai išimti ir lengvai išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas. Stumdomos durys sutaupo vietos, todėl, kad nepatenka į vonios kambario erdvę, o likęs vanduo nelaša ant grindų.

Gaminį sudaro viena stacionari dalis ir viena slanki dalis kaip durys. Dušo durys montuojamos į plytelėmis išklijuotą vonios kambario kampą ant RAVAK padėklų Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome arba tiesiogiai ant grindų su įrengtu nutekėjimo lataku arba vandens nutekėjimo įranga grindyse.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį