Dušo durys Ravak PDOP2- 100,110,120cm

449,00 €
355,00 €
355,00 € - 426,00 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Dydis
Vitražas
Profilio spalva
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 10,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką)

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

03ga0100z1
Garantija (m)
2 metai
Aukštis mm
1900 mm
Ieškote dušo durų ar sienelės?
Dušo durys

Aprašymas

RAVAK PDOP2-100, balto profilio su chromuotomis rankenėlėmis, skaidraus stiklo sukamosios dušo durys. Gaminį sudaro viena lygi nejudama dalis ir viena lygi pasukamoji dalis, sudaranti duris. Dušo duris tinka montuoti į nišas arba sujungiant su PPS nejudančia sienele, sudaryti kampinę dušo kabiną. Montuojama išklijuotoje plytelėmis nišoje. Dušo duris galima statyti ant dušo padėklo arba montuoti tiesiai ant grindų, kuriose įrengtas nuolydis su dušo lataku/trapu. Gaminys yra universalus, todėl apsukus 180 laipsnių gaunamas kairysis arba dešinysis variantas. Ašinis durų atidarymo būdas yra kur kas patikimesnis lyginant su profilių konstrukcijos būdu.

Dušo durų Pivot PDOP-100 stiklai yra padengti nematoma antikalkine sistema. "Aticalc" - Vandeniui atsparus padegimas neleidžia vandens lašeliams užsilikti ant stiklo, todėl vanduo nuteka žemyn. Mažesni ant stiklo užsilikę lašeliai palieka nuosėdų, tačiau jos „nesukimba“ su stiklu, ir lengvai nuvalomos drėgna šluoste. RAVAK AntiCalc sluoksnis yra visiškai atsparus įprastoms langų ir stiklo valymo priemonėms. Jo atsparumas priklauso ir nuo vandens sudėties.Sluoksnis be papildomos priežiūros „tarnauja“ nuo 3 mėnesių iki 2 metų. Vėliau jį galima atnaujinti.

Dėmesio!
 Dušo durys - tai profilių konstrukcija su užpildu, sujungianti dvi sienas. Į komplektaciją neįeina dušo padai, sifonai bei kita, galimai nuotraukose matoma dušo įranga. Esant poreikiui, klientas papildomai visas dalis gali įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Neradus norimos prekės, prašome kreiptis parduotuvėje nurodytais kontaktais.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį