Penkiakampės dušo kabinos

Penkiakampės dušo kabinos rinkoje dar tik populiarėja, tačiau vis daugiau potencialių pirkėjų, norinčių įsirengti modernų vonios kambarį, intensyviai jomis domisi. Penkiakampės dušo kabinos – ekonomiškos, padedančios ypač gerai išnaudoti erdvę.


Tai tarsi tarpinis pusapvalių ir keturkampių dušo kabinų variantas vertinantiems tiek vienų, tiek ir kitų dušo kabinų privalumus.


Šio tipo dušo kabinos montuojamos viename iš vonios kambario kampų, todėl lieka vietos laisvai judėti net ir mažoje patalpoje. Penkiakampė kabina neturės atsikišusių kampų, todėl judėdami nedideliame vonios kambaryje išvengsite nedidelių sumušimų ir traumų.


Įprastai penkiakampės dušo kabinos sudarytos iš dviejų 90 laipsnių ilgųjų kraštinių (ši dalis montuojama patalpos kampe), dviejų įstrižų sienelių ir vienos ilgesnės priekinės dalies, kurioje montuojamos durelės (įėjimas į dušo kabiną). Kampinė dalis gali būti 80x80, 90x90 arba 100x100 cm dydžio, tačiau galima užsisakyti ir nestandartinio dydžio penkiakampes dušo kabinas.


Penkiakampių dušo kabinų dizainas


Kaip ir kitos kampuotos dušo kabinos, penkiakampės taip pat gali būti rėminių ir berėmių konstrukcijų. Berėmės konstrukcijos – lengvos, puikiai įsiliejančios į vonios kambario erdvę ir tarsi pranykstančios joje, o rėminės – solidžios, tvirtos, masyvesnės.


Penkių kampų dušo kabinos gali būti tvirtinamos ant dušo padėklo ar, įrengus nuolydį su vandens nutekamuoju lataku, – tvirtinamos tiesiai ant grindų.


Penkiakampių dušo kabinų durelės

Penkiakampių dušo kabinų durelės gali būti atidaromos įprastai, gali būti parenkamos stumdomos, pasukamos durys arba gali būti pritaikytas sulankstomų durų mechanizmas.


Jei rinksitės dušo padėklą, turėkite omenyje, kad tokiu atveju gali tikti tik variantas su į išorę atveriamomis durelėmis. Jeigu kabiną montuosite ant grindų, pasirinkimo alternatyvų turėsite daugiau, nes gamintojai tokiu atveju gali pasiūlyti ir stumdomas, į vidų sulankstomas ar pasukamas duris.


Jei rinksitės penkiakampę kabiną su atveriamomis durimis, žinokite, kad durys gali būti montuojamos kairėje arba dešinėje pusėje. Kai kuriais atvejais durų atidarymo kryptį galima parinkti montavimo metu, kai kada šią informaciją reikia nurodyti užsakymo metu: atitinkami kairės/dešinės pusės montavimo mechanizmai pritaikomi gaminant dušo duris, tad atkreipkite dėmesį į šios kategorijos dušo kabinų aprašymus. 

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį