Dušo kabinos priedai

  • SUTAUPOTE -3,85 €

Praplėtimo profilis Ravak BLNPS baltas

Kaina 12,50 €
12,50 € - 18,50 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -20,00 €

Dušo sėdynė Ravak Chrome

Bazinė kaina 259,00 € Kaina 239,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -4,00 €

Ravak jungiamasis profilis AT, baltos spalvos

Bazinė kaina 39,00 € Kaina 35,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -4,00 €
  • SUTAUPOTE -17,00 €
  • SUTAUPOTE -18,00 €

Ravak praplėtimo profilis NPS baltos spalvos

Kaina 10,00 €
10,00 € - 15,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -0,90 €
  • SUTAUPOTE -31,90 €

Ravak Walk in W Set juodas, 80,90,100 cm

Bazinė kaina 145,00 € Kaina 113,10 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -10,90 €

Ravak Walk in W Set chromuotas, 80,90,100 cm

Bazinė kaina 109,00 € Kaina 98,10 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Tam, kad dušo kabina būtų sumontuota tinkamai ir ja naudotis būtų dar paprasčiau, būtini įvairūs dušo kabinų priedai: profiliai, laikikliai, gumos ir t. t., o specialiai sukurti priedai (pavyzdžiui, sėdynės) leidžia dušo kabina naudotis paprasčiau, padidina komfortą. Nereikėtų pamiršti ir profesionalių valiklių, užtikrinančių švarą bei higieną.


Dušo kabinos priedai, skirti montavimui


Dažnai klientų ieškoma produkcija – dušo kabinų furnitūra ir dušo kabinų gumos. Tarp dušo kabinos priedų el. parduotuvės Laikasnamams.lt asortimente – įvairūs praplėtimo profiliai dušo kabinoms ir jungiamieji profiliai dušui, tinkami įvairių gamintojų produkcijai. Dušo kabinų laikikliai stabilizuoja kabinas ir sieneles.


Norint, kad sumontuota dušo kabina būtų sandari, būtina naudoti silikoną. „Ravak“ silikonas tinka montuojant ne tik dušo kabinas, bet ir vonias, nepriklausomai nuo naudojamų apdailos medžiagų. Be to, priemonių sudėtyje galima aptikti komponentų, saugančių nuo pelėsio (vonios kambaryje ši problema – gana dažnai pasitaikanti).


Dušo sėdynės


Šie gaminiai visame pasaulyje itin paklausūs tarp specialių poreikių turinčių ar tiesiog patogiai praustis norinčių žmonių. „Ravak“ gamintojo dušo sėdynės – labai tvirtos, išlaikančios net iki 150 kg svorį, atsparios drėgmei, todėl ilgaamžės. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad, siekiant stabilumo, sėdynę būtina montuoti į vonios sieną. Sėdynės yra kompaktiškai sulankstomos, todėl nenaudojamos neužima dušo kabinos erdvės.


Dušo kabinų valymo priemonės


Kartais įprastos priemonės neįveikia kalkių nuosėdų ir kitų vonios kambaryje susikaupusių nešvarumų, todėl žinomiausi santechnikos prekių gamintojai, tarp kurių – „Grohe“, siūlo išbandyti buitinę chemiją, sunaikinančią net iki 90 proc. ir daugiau nešvarumų. Įvairius skirtingus valiklius gamina ir čekų įmonė „Ravak“: vieni jų padeda prižiūrėti chromuotus paviršius, kiti efektyviai apsaugo nuo vandens nuosėdų ir yra skirti paviršiams atnaujinti, o kita dalis valiklių – universalūs, tinkami stiklui, keramikai, metalui ir kt. valyti.


Dušo kabinų priedų asortimentas el. parduotuvėje Laikasnamams.lt nuolat plečiamas, jį papildo visos minėtosios prekės, taip pat ir dušo kabinų aksesuarai, tad jei šiuo metu nerandate reikiamo priedo – susisiekite, ir mes pasistengsime, kad artimiausiu metu galėtumėte jį įsigyti. 

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį