Pusapvalės dušo kabinos

  • SUTAUPOTE -126,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Dušo kabina Ravak PSKK3 - 80,90,100cm

Bazinė kaina 600,00 € Kaina 474,00 €
463,00 € - 616,00 €
Pusapvalė dušo kabina, iš Ravak Pivot serijos. Dušo kabiną sudaro dvi lygios nejudančios dalys ir viena lenkta dalis - pasukamojo tipo durys....

Pusapvalės dušo kabinos mūsų šalyje populiariausios ir įrengiamos dažniausiai. Jos leidžia sutaupyti vietos, todėl itin tinka turintiems mažus vonios kambarius arba kai, pavyzdžiui, vienoje patalpoje norima įsirengti ir dušo kabiną, ir vonią.


Dėl savo formos pusapvalė dušo kabina sukuria erdvės pojūtį, jos neskaido, kaip dažnai būna pasirinkus keturkampes dušo kabinas. Be to, pusapvalė kabina nesumažina komforto maudynių metu, nes to „nupjauto“ kampo pirkėjai dažnai net nepasigenda.


Įprastai dušo kabinos (pusapvalės) sudarytos iš dviejų stacionarių lygių ir dviejų slankiųjų dalių – stumdomųjų durų, atsiveriančių į šonus. Šių dušo kabinų simetrija – dar vienas privalumas ir jų populiarumo paslaptis.


Svarbiausi pusapvalės dušo kabinos pasirinkimo aspektai


Matmenys


Pusapvalės dušo kabinos gaminamos standartinio arba nestandartinio dydžio. Standartinis aukštis – 195–200 cm.


Standartiniai matmenys:

  • Pusapvalė dušo kabina 80x80 cm. Mažiausių matmenų dušo kabina puikiai tinka mažuose vonios kambariuose, kuriuose svarbus kiekvienas centimetras, tačiau kartu ieškoma patogaus sprendimo.

  • Pusapvalė dušo kabina 80x90 cm. Šio dydžio dušo kabinų viena į kampą montuojama sienelė – pailginta.

  • Pusapvalė dušo kabina 90x90 cm. Vidutinio dydžio kabina – universalus pasirinkimas.

  • Pusapvalė dušo kabina 100x100 cm. Šių matmenų dušo kabinos puikiai tiks didesnio ūgio, stambesniems žmonėms ar tiesiog norintiems, kad erdvė juos kuo mažiau ribotų.


Taip pat pusapvalės dušo kabinos gali būti gaminamos pagal klientų pateiktus matmenis.


Dušo kabinų montavimo ypatumai


Pusapvales dušo kabinas galima montuoti tiek tiesiai ant grindų, įrengus nuolydį su vandens nutekamuoju lataku ar kitu sprendimu, ir ant specialaus dušo padėklo. Gamintojai (pavyzdžiui, „Ravak“) siūlo su kabinomis komplektuojamus dušo padėklus, todėl sutaupoma laiko paieškai, elementai puikiai suderinami, todėl išvengiama sandarumo ir kitų problemų.


Kiti pusapvalių dušo kabinų ypatumai


Galima rinktis dušo kabinas blizgiu arba matiniu rėmu ir rankenėlėmis. Kaip ir kitų tipų, pusapvalių dušo kabinų gamyboje panaudojamas 6 mm storio skaidrus arba matinis pasirinkto atspalvio stiklas.


Dėl stumdomųjų durų gali pasunkėti pusapvalių kabinų priežiūra, valymas. Tačiau gamintojai apatinėje durų dalyje sumontavo mechanizmą, kurį paspaudus galima atlenkti arba išimti sąvaras ir nesudėtingai išvalyti sunkiau pasiekiamas vietas.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį