Pusapvalė dušo kabina Ravak BLCP4 - 80,90cm

458,99 €
367,19 €
367,19 € - 463,19 €
Pristatymo terminas 3-4 savaitės, tačiau tiksliname užskymo metu
Dydis
Vitražas
Profilio spalva
Kiekis
Pristatymo terminas 3-4 savaitės, tačiau tiksliname užskymo metu
Gaukite į namus už 14,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Charakteristikos

3B240100Z1
Garantija (m)
2 metai
Aukštis mm
1900 mm
Spindulys mm
R500
Komplektą sudaro
Dušo kabina - pofilių konstrukcija su stiklo užpildu


Aprašymas

Ravak BLCP4-80 (3b240c00z1) blizgus profilis, skaidrus stiklas. Serijos Blix dušo kabinos yra lengvos konstrukcijos: saugus grūdintas stiklas (6mm storio) įstatytas į pagrindinius aliuminio profilius. Visos šios serijos kabinos yra stumdomų durų. Jos tiks, kai siekiama sutaupyti vietos vonios kambaryje. Stumdomų durų sistema yra labai tyli ir patikima, nes jos apačioje yra SilentRun mechanizmas, kuris saugo judančias dalis nuo užsikirtimo ir persikreipimo ir užtikrina sklandų durų stumdymą. „Gudrus“ stiklo išėmimo mechanizmas garantuoja, kad dušo duris bus lengva valyti: be vargo pasieksite ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Ravak BLCP4- 80 dušo kabina yra padegnta specialia antikalkine danga."Anticalc" – Visos šios serijos dušo kabinos yra padengtos apsauginiu sluoksniu AntiCalc® - nematoma apsauga nuo purvo ir vandens nuosėdų. Nano danga suteikia stiklo užpildui papildomo lygumo, mikroskopiniame lygyje, todėl nešvarumai paprasčiausiai neturi kur prikibti. Technologija leidžia lengviau prižiūrėti dušo kabiną. Nano danga yra atnaujinama. Priklausomai nuo dušo kabinos naudojimo intensyvumo, šią dangą reikia atnaujinti kas pusę metų, tačiau tai nėra privaloma.

Dėmesio! Dušo kabina - tai profilių su užpildu konstrukcija, sujungianti dvi kampines sienas. Nuotraukose matomi dušo padai,sifonai ir kita dušo įranga - įsigyjama papildomai. Vartotojams suteikiama teisė pasirinkti ir papildomai nusipirkti akrilo,akmens masės ar plieninį dušo padą (pagal norus ir poreikius), sifoną bei maišytuvų sistemas dušui. Jei dušo kabina bus statoma tiesiai ant grindų, tuomet turi būti įrengtas grindų nuolydis su nutekamuoju lataku arba trapu. Visas papildomai įsigyjamas prekes rasti galima mūsų elektroninėje parduotuvėje. Neradus norimo modelio, prašome kreiptis parduotuvėje nurodytais kontaktais.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį