Išmanūs klozetai

  • SUTAUPOTE -868,01 €
  • SUTAUPOTE -1 579,00 €
  • SUTAUPOTE -774,00 €
  • SUTAUPOTE -1 060,00 €
  • SUTAUPOTE -938,00 €
  • SUTAUPOTE -1 551,00 €
  • SUTAUPOTE -1 024,85 €
  • SUTAUPOTE -991,00 €

Villeroy & Boch ViClean-I 200 išmanus pakabinamas klozetas, pasirenkama spalva

Bazinė kaina 3 965,00 € Kaina 2 974,00 €
2 974,00 € - 5 239,90 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -1 041,00 €

Išmaniosios technologijos sėkmingai pritaikomos kasdienių poreikių tenkinime. Nors ne visos išmaniosios technologijos yra gyvybiškai svarbios, kartą pabandžius, nesinori jų atsisakyti. Išmaniosios technologijos nepakeičia žmogaus poreikių ir savaime neišsprendžia problemų, bet pritaikydami jas kasdien naudojamuose įrenginiuose, paverčiame savo buitį kur kas malonesne.


Išmanieji klozetai aprūpinti funkcijomis, kurių neturi įprasti. Nėra vieno standarto, nustatančio, kokias funkcijas turėtų atlikti išmanusis klozetas, todėl derėtų pasidomėti, kokiomis funkcijomis pasižymi kiekvienas iš jų. Išmanūs klozetai išsiskiria ir savo išvaizda. Jie atrodo moderniau ir turi kitų elementų, nebūdingų įprastiniams klozetams. Beveik visi išmanūs unitazai yra pakabinamo tipo, bet skirtingi gamintojai siūlo ir kito tipo išmaniuosius tualetus.


Įvairios išmaniųjų unitazų funkcijos


Susipažinkime su dažniausiai pasitaikančiomis išmaniųjų tualetų ypatybėmis. Nustačius, kurios funkcijos yra reikalingiausios ir patraukliausios vartotojui, galime daug lengviau išsirinkti išmanųjį unitazą.


Didesnis ekonomiškumas


Įprastiniai klozetai nuleidimo metu naudoja gerokai daugiau vandens, nei yra būtina. Išmanių klozetų konstrukcija leidžia pasiekti tą patį efektą naudojant kelis kartus mažiau vandens. Šis efektas pasiekiamas efektyviai formuojant vandens tiekimą į unitazo vidų ir pašalinimą toliau. Gali pasirodyti, kad keletas sutaupytų litrų vandens didelės reikšmės neturi, bet atsiminkite, kad unitazas yra naudojamas ištisus metus ir keletą kartų per dieną. Kiekvieno nuleidimo metu sutaupyti keli litrai, ilguoju laikotarpiu svariai prisideda prie ekonomiškumo.


Švaresni paviršiai


Išmanieji klozetai aprūpinti skirtingomis technologijomis, kurios orientuotos į švaresnę aplinką. Tai pasiekiama skirtingais būdais. Galime rasti įrenginių, kurie jonizuoja bakelyje esantį vandenį ir keičia jo savybes. Specialus paviršiaus padengimas trinčiai atsparia medžiaga be atvirų porų nesudaro sąlygų nešvarumams prisitvirtinti prie paviršių ir jie yra pašalinami kartu su tenkančiu vandeniu. Prie švaros prisideda ir efektyvus vandens nuleidimas. Išmaniųjų įrenginių vandens nuleidimo kanalai vandenį nukreipia ir paskirsto taip, kad tas pats vandens kiekis nuvalytų visą unitazo plotą ir nešvarumus pašalintų.


Šildomas paviršius


Tomis akimirkomis, kuomet ir vėl nemaloniai prisiliesite prie atšalusio klozeto dangčio, atsiminkite, kad egzistuoja unitazai, kuriose ši problema išspręsta. Ši funkcija itin maloni šaltuoju metų laiku.


Išmanus apšvietimas


Štai sprendimas, kuris gelbėja tamsiuoju paros metu, kuomet be apšvietimo nieko nesimato, o įjungus vonios kambario šviestuvus, apšvietimas toks ryškus, jog akina. Išmaniųjų įrenginių apšvietimas dengia tik konkrečias vietas, o jų valdymas automatinis arba intuityvus.


Bidė integracija


Norint naudotis bidė funkcionalumu, nebūtina turėti atskiro įrenginio. Išmanieji klozetai dažnai turi šią funkciją. Bidė funkcionalumas neabejotinai teikia naudą, tik ne visi turi įprotį naudotis. Dažniausiai bidė funkcija nėra akivaizdžiai matoma, o ją aktyvuoti galima tik atsiradus poreikiui.


Nuotolinis valdymas ir susiejimas


Išmanieji klozetai pasižymi lengvesniu valdymu ir didesnėmis reguliavimo galimybėmis. Jei nuleidimo veiksmas inicijuojamas mygtuko paspaudimu, šis veiksmas nereikalauja pastangų. Technologijos leidžia kontroliuoti vandens nuleidimą ir kitas funkcijas gestais ar nustatyti automatinį režimą.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį