Pakabinami klozetai

Pakabinamas klozetas yra bene dažniausias pasirinkimas naujai įrengiant namus ar renovuojant vonios ir tualeto kambarį. Šio tipo unitazai montuojami kartu su potinkiniu rėmu, kuris yra reikalingas dar prieš atliekant apdailą. Pakabinami klozetai yra patrauklus pasirinkimas, nes juos įrengti nėra sudėtinga ir galima pritaikyti daugumai erdvių. Be to, pakabinamas klozetas neliečia kambario grindų ir turi nedidelį plotą, kurį reikia valyti, todėl pasižymi lengva priežiūra. Pakabinamas unitazas vizualiai atrodo mažesnis nei pastatomas unitazas, dėl to šio tipo klozetus galima naudoti norint vonioje sukurti minimalistinį dizainą. Jis taip pat turi mažensį paviršiaus plotą ant kurio nusėda dulkės.


Pakabinamas unitazas dažniausiai gaminamas iš santechninės keramikos ir turi jungtis pajungimui į kanalizacijąi. Didelis dėmesys skiriamas įrenginio projektavimui. Geriausi pakabinami klozetai yra tokios konstrukcijos, kurios pagalba nuleidžiamas vanduo ne tik atlieka pagrindinę unitazo funkciją, bet ir pašalina bakterijas, taip užkirsdamas kelią bakterijų dauginimuisi ir blogo kvapo bei apnašų susidarymui.


Geras pakabinamas klozetas turėtų derėti prie bendro vonios ar tualeto kambario dizaino, turėti plačias montavimo galimybes, kad būtų pritaikomas įvairioms erdvėms ir puikiai atliktų savo funkciją. Intuityvus valdymas ir papildomos funkcijos tik palengvina naudojimąsi. Šiuo metu galima rinktis iš tikrai plataus pasirinkimo skirtingų gamintojų ir techninių savybių klozetų.


Kaip išsirinkti pakabinamą unitazą?


Jei jau nusprendėte rinktis pakabinamą unitazą, tuomet reikės išsirinkti konkretų gaminį, kuris geriausiai tiks pagal montuojamą erdvę ir funkcionalumą. Pasirinkimas toks didelis, kad rinktis galima tiesiog atmetimo būdu. Nors visi pakabinami klozetai atlieka tą pačią funkciją, bet skirtingas dizainas ir funkcinės savybės lemia galutinį pasirinkimą.


Matmenys


Klozetų dydžiai šiek tiek skiriasi, o erdvės dydis, kurioje bus montuojamas klozetas, gali skirtis kartais. Nederėtų pamiršti palyginti matmenų ir pritaikyti atitinkamo dydžio unitazo, nes dydis turi reikšmės ne tik estetiniam vaizdui, bet ir funkcionalumui ir pritaikymui konkrečioje erdvėje.


Tvirtinimo taškai


Pakabinamas klozetas prie sienos tvirtinamas ant potinkinio rėmo tvirtinimo taškų. Tvirtinimo taškų yra keletas ir jie tam tikru atstumu nutolę vienas nuo kito. Būtina įsitikinti, kad tvirtinimo taškų pozicija yra tokia pati, kaip ir klozeto. Kartais manoma, kad galima suderinti tik to paties gamintojo potinkinį rėmą ir pakabinamą klozetą. Tai yra netiesa, galima derinti ir skirtingų gamintojų gaminius. Paprasčiausias būdas įsitikinti suderinamumu – patikrinti prie įrenginių esančias specifikacijas. Unitazo dizainas. Vien tik funkcionalumo nepakanka. Gamintojai, padedami projektuotojų ir dizainerių, kuria naujus gaminio dizainus, kurie derinami su funkcionalumu. Klozetas turi būti ilgaamžės išvaizdos, nes dauguma gaminių naudojami dešimtmetį ar ilgiau. Dažniausiai pakabinamas klozetas derinamas prie bendros vonios kambario stilistikos. Jei šalia montuojama bidė ar kiti įrengimai, jie taip pat derinami tarpusavyje. Nebūtina apsiriboti balta spalva, kai kurie įrenginiai siūlomi juodos spalvos ar pasirenkami iš visos paletės skirtingų spalvų ir atspalvių.


Kaina ir pirkimas internetu


Pirkimas internetu suteikia galimybę šalia parduodamo pakabinamo unitazo pamatyti ne tik vizualizaciją, kaip galėtų atrodyti galutinis vaizdas namų aplinkoje. Šalia pateikiami atsiliepimai, kuriuos gali palikti visi prekę įsigiję asmenys.


Pripažinkime, kaina taip pat svarbu. Pirkdami internetu galite palyginti skirtingų pakabinamų unitazų kainą ir pasirinkti tą, kurią galite sau leisti. Malonu žinoti, kad internetinėje parduotuvėje parduodamoms prekėms taikoma mažesnė marža, todėl galutinė kaina, kurią moka klientas, dažnu atveju, yra mažesnė, nei analogiškos prekės kaina fizinėje parduotuvėje. Dėl šios priežasties, prekes įsigysite pigiau, net jei nėra paskelbta akcija. Pirkėjai jau spėjo pajusti internetinės prekybos teikiamus privalumus, o pakabinami klozetai internetu perkami taip pat dažnai, kaip ir kitos namų apyvokos ir santechnikos prekės.


Pakabinami unitazai ir kiti vonios kambario įrengimai yra sąlyginai sunkūs, todėl jų pervežimas ir gabenimas yra šiek tiek apsunkintas. Užsisakius internetu, nereikia rūpintis klozeto gabenimu, nes tai atlieka pristatymo tarnyba.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį