Pakabinamų WC ir rėmų komplektai

Vienas svarbiausių gaminių vonios kambaryje – kokybiškas, patogus ir lengvai prižiūrimas klozetas. laikasnamams.lt asortimente – aukštos kokybės, rinkoje gerai žinomų pakabinamų klozetų ir rėmų komplektai internetu. Nesvarbu, ar esate naujakurys, o galbūt norite iš pagrindų atnaujinti vonios kambarį – mūsų el. parduotuvėje atrasite platų įrangos voniai pasirinkimą.

Pakabinami klozetai – kokie privalumai?

Šiais laikais galima rinktis iš gana plataus klozetų vonios kambariui asortimento. Tačiau vienas populiariausių pasirinkimų ne tik komercinio pobūdžio patalpose, bet ir namuose – pakabinami klozetai. Tai itin patogus, estetiškas, erdvę taupantis sprendimas. Didelis šio gaminio privalumas – klozetas užima mažesnę grindų dalį, todėl puikiai tinka tiek erdviame, tiek mažame vonios kambaryje.


Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog pakabinami klozetai pasižymi gana lengva priežiūra – valymas yra kur kas patogesnis, nelieka sunkiai prieinamų vietų, išvengiama besikaupiančių nešvarumų. Potinkiniai WC sprendimai pasižymi moderniu dizainu, praktiškumu ir kasdienybei suteikia daugiau komforto. Pakabinamas tualetas vonios kambaryje atrodys šiuolaikiškai, itin estetiškai ir subtiliai.


Renkantis pakabinamą klozetą, atsižvelkite į jo formą, spalvą, gamintoją, gaminio dizainą, kainą, kitus Jums svarbius aspektus bei papildomas funkcijas, pavyzdžiui, "Soft Close" technologija (lėtai nusileidžiantis dangtis), „AquaBlade“ arba „Rimless“ nuplovimo sistema bei kitos.


Potinkiniai WC komplektai – ką verta žinoti?

Svarstote įsirengti pakabinamą tualetą savo vonios kambaryje? Tuomet verta žinoti, jog šiam sprendimui reikia papildomų dalių – potinkinio rėmo bei mygtuko. Patikimų gamintojų potinkinių rėmų sistemos pasižymi aukšta kokybe, patvarumu, stabilia konstrukcija. Renkantis atkreipkite dėmesį ir į klozeto mygtuko dizainą. Svarbu, jog jis tiktų prie Jūsų vonios kambario interjero bei pasižymėtų patogiu valdymu.


Suprantame, jog dėl didelės prekių gausos susikomplektuoti reikiamas dalis savarankiškai gali būti sudėtinga ir neretai užima laiko. Klientų patogumui, šioje kategorijoje pateikiame jau paruoštus pakabinamų WC ir rėmų komplektus – beliks išsirinkti Jums labiausiai tinkantį. Į komplektą įprastai įeina klozetas su dangčiu, potinkinis rėmas bei vandens nuleidimo mygtukas. Taigi, maloniai kviečiame pasižvalgyti ir atrasti reikiamą sprendimą savo namams.


Nerandate Jums tinkamo gaminio, o galbūt turite klausimų? Mūsų ilgametę patirtį turinti komanda Jums suteiks profesionalią konsultaciją, atsakys į dominančius klausimus ir padės išsirinkti. Esant poreikiui, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, finansines galimybes bei konkrečią situaciją – pateiksime individualų pasiūlymą.


Susisiekite
 su mumis Jums patogiu būdu: el. paštu, telefonu arba užpildykite užklausos formą – atsakysime kaip galime greičiau!

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį