Pastatomi klozetai

Pastatomi klozetai, jų dizainas ir funkcinės savybės yra pakitusios nuo senųjų, nemodernių pastatomų klozetų. Iš tiesų, šiuolaikinėje aplinkoje, pastatomas klozetas gali atrodyti inovatyviai, nes šio tipo klozetai leidžia išsiskirti. Itin patogus šio tipo unitazo įrengimas. Pastatomi unitazai gali būti montuojami kartu su vandens rezervuaru. Tokiu atveju pakanka vandens įvado ir kanalizacijos, kad klozetas galėtų funkcionuoti. Jei renkatės klozetą su sienoje montuojamu rezervuaru, vandens talpą reikės pritvirtinti dar prieš atliekant sienos apdailą.


Pastatomo klozeto korpusas ir išorinis vandens rezervuaras gaminamas iš santechninio porceliano. Pastatomi klozetai gali turėti sujungtą vandens bakelį išorėje arba montuojamą potinkinį bakelį. Kartu statomas bakelis parduodamas su unitazu, o potinkinį galite įsigyti atskirai. Geriausi pastatomi bakeliai yra padengti išskirtinių savybių suteikiančia danga. Jos dėka, apnašos ir bakterijos nesikaupia unitazo paviršiuose ir yra lengvai pašalinamos.


Geras pastatomas unitazas yra tas, kuris tinka konkrečioje erdvėje ir atitinka naudotojų lūkesčius. Galima sakyti, kad pastatomų unitazų kategoriją dar galima padalinti į dvi dalis, atskirti unitazus su bakeliu ir su montuojamu vandens rezervuaru. Pasirinkimas gali užtrukti, nes siūloma daug skirtingų modelių. Jei įvertinote klozeto montavimo vietą ir savo lūkesčius, unitazą išsirinksite nesunkiai.


Kaip išsirinkti pastatomą unitazą?


Išsirinkite vietą


Visų pirma, reikia nuspręsti, kur montuoti vandens rezervuarą vandens nuleidimui. Nuo to priklausys kiti montavimo ir paruošiamieji darbai. Jei jau žinote savo pasirinkimą, galite rinktis unitazą atmetimo būdu. Parduodami įrenginiai atlieka tą pačią funkciją, bet labai skiriasi išoriškai. Funkcinės savybės taip pat lemia pasirinkimą. Geriausias pastatomas tualetas yra tas, kuris idealiai tinka konkrečioje vietoje ir patenkina naudotojų poreikius.


Matmenys


Visi pastatomi klozetai yra panašaus aukščio, nes konstrukcijos apatinė dalis turi būti tiesiogiai pritvirtinta ant grindų, o bendras aukštis yra maždaug standartinio dydžio. Nepaisant to, kiti unitazų matmenys skiriasi. Didelį skirtumą sukuria sienoje integruojamas potinkinis vandens nuleidimo rezervuaras. Jei vandens talpyklą norite turėti išorėje ar dėl kitų priežasčių pasirinkote tualetą su šio tipo bakeliu, teks išsirinkti atitinkamą dydį ir dizainą. Visus matmenis įvertinti ir palyginti galima prie prekės aprašo esančiame brėžinyje. Brėžinį su matmenimis galite matyti kompiuterio ar išmaniojo įrenginio ekrane, todėl net būnant statybų aikštelėje galite rinktis tiksliai ir nesuklysti.


Tvirtinimo taškai ir vandens įvadas


Pastatomas klozetas prie grindų gali būti tvirtinamas varžtais arba tiesiog priklijuojamas prie grindų paviršiaus.Jei pastatomo klozeto vandens rezervuarą montuosite sienoje, atkreipkite dėmesį, kokiu būdu rezervuaras fiksuojamas ir kokios reguliavimo galimybės. Jei išsirinksite tinkamų matmenų bakelį, bei turėsite visas reikiamas tvirtinimo priemones, montavimas bus greitas ir patogus.


Pasirinkite pastatomo klozeto dizainą


Funkcinės savybės gali tapti ne tokios svarbios, kuomet randamas idealaus dizaino įrenginys. Nors grožį suvokiame skirtingai ir renkantis unitazo dizainą taisyklių taikyti negalime, dažniausiai visi vonios ar tualeto kambaryje esantys įrengimai ir apdaila turi bendrų bruožų. Tuomet išlaikomas vientisumas ir bendra interjero stilistika. Geriausias unitazo dizainas priklausys nuo kitų architektūrinių sprendimų, spalvų gamos, erdvės dydžio ir panašių kintamųjų, kurios vertinti reikėtų individualiai.


Pastatomų unitazų kainos ir pirkimas internetu


Pirkimas internetu pakeitė senuosius prekybos įpročius. Internetu galima įsigyti didžiąją dalį prekių, esančių fizinėse parduotuvėse ir dar daugiau, kurių fizinėse parduotuvėse nerasite. Internetinė prekyba nėra priklausoma nuo vietovės, nes internetinę parduotuvę pasieksite savo įrenginiu, o prekės pristatomos kurjerių pagalba.


Jei vis dar renkatės tarp tradicinės ir internetinės parduotuvės, kitas svarus argumentas – kaina. Nebūtina laukti akcijos, nes dauguma prekių ir taip parduodamos pigiau. Patraukti pirkėjų dėmesį, naudojant akciją yra senas triukas, bet jis vis dar veikia. Vien dėl to, kad paskelbta akcija, dar nereiškia, jog prekę pavyks įsigyti pigiau. Derėtų nepasiduoti ryškiaspalviams užrašam, o tiesiog palyginti pinigų sumą, kurią reikia sumokėti, norint įsigyti prekę. Patikėkite, šioje vietoje internetinė prekyba turi pranašumą.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį