Maišytuvai

  • SUTAUPOTE -563,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Hansgrohe Axor Edge termostatas Select 470/100

Bazinė kaina 2 252,00 € Kaina 1 689,00 €
1 689,00 € - 2 533,00 €
Axor Edge serijos termostatus galima rinktis iš chromo blizgios, blizgios juodos, blizgaus raudono aukso ir blizgaus aukso spalvų "Select"...
  • SUTAUPOTE -143,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Hansgrohe Axor Uno Bidet maišytuvas

Bazinė kaina 573,00 € Kaina 430,00 €
430,00 € - 644,00 €
Axor Uno serijos maišytuvus galima rinktis iš chromo blizgios ir šlifuoto nikelio spalvų "AirPower" technologija - vandens srovė praturtinta...
  • SUTAUPOTE -130,99 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Hansgrohe Axor Uno 190 maišytuvas praustuvui

Bazinė kaina 524,00 € Kaina 393,01 €
393,01 € - 589,00 €
Axor Uno serijos maišytuvus galima rinktis iš chromo blizgios, šlifuotos juodos, blizgios juodos, šlifuotos bronzos, šlifuoto žalvario, šlifuoto...
  • SUTAUPOTE -156,01 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Hansgrohe Axor Uno 250 maišytuvas praustuvui

Bazinė kaina 622,00 € Kaina 465,99 €
465,99 € - 699,00 €
Axor Uno 250 serijos maišytuvus galima rinktis iš chromo blizgios ir šlifuoto nikelio spalvų "AirPower" technologija - vandens srovė praturtinta...
  • SUTAUPOTE -364,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Hansgrohe Axor Edge 190 maišytuvas praustuvui

Bazinė kaina 1 457,00 € Kaina 1 093,00 €
1 093,00 € - 1 639,00 €
Axor Edge serijos maišytuvus galima rinktis iš chromo blizgios, blizgios juodos, blizgaus raudono aukso, blizgaus aukso spalvų "AirPower"...

Vandens maišytuvai, visų pirma, reikalingi tam, kad atitinkamomis proporcijomis sumaišytų karštą ir šaltą vandenį bei pasiektų norimą temperatūrą. Ši bendra funkcija vienija visus maišytuvus. Visos kitos ypatybės gali visiškai skirtis, maišytuvai yra naudojami voniai, dušui, bidė, vonios kambario praustuvams. Pagal pritaikymo sritį, skiriasi maišytuvų forma, dydis, jautrumas, papildomos funkcijos.

Beveik neįmanoma įsivaizduoti vonios kambario, kuriame nebūtų bent kelių vandens maišytuvų. Jei esate naudojęsi atskirais čiaupais, kai iš vieno bėga karštas vanduo, o iš kito šaltas, suprasite šio išradimo svarbą. Atskiri čiaupai komfortiškai gali būti naudojami tik pildyti voniai. Bet kokiu atveju, vanduo vonioje susimaišo ir galutinę vandens temperatūrą galima keisti, reguliuojant vandens srovę. Visais kitais atvejais, vandens maišytuvas yra ne privalumas, bet būtinybė.

Vandens maišytuvų rūšys ir tipai


Vandens maišytuvas turi būti kiek galima geriau pritaikytas konkrečiai vietai, kad geriau atliktų savo funkciją ir suteiktų gerą potyrį. Dėl šios priežasties, maišytuvai skirstomi pagal montavimo vietą ir kokiai funkcijai atlikti yra pritaikyti.


Maišytuvai vonioms


Vonių maišytuvai gali būti montuojami sienoje, ant vonios krašto ar ant grindų. Dalis ar visas maišytuvas gali būti įmontuotas ir paslėptas. Integracijai reikalingi papildomi elementai. Potinkinis įrengimas papildo funkcionalumą, o kai kurie elementai yra patogiai fiksuojami. Daugelis vonios maišytuvų komplektuojami kartu su dušo antgaliu, kad prireikus galima būtų pasinaudoti dušo teikiamais privalumais tiesiog vonioje.

Skirtingų tipų maišytuvai vonioms skiriasi. Ieškantiems unikalumo – ant grindų montuojamas vonios maišytuvas. Jis privalo būti aukštesnis, nei vonia, todėl yra gana didelių matmenų. Nepastebėti šio tipo maišytuvo tiesiog neįmanoma. Kitas išskirtinis sprendimas – maišytuvas, nukreipiantis vandenį plačia srove. Net nenaudojamas maišytuvas atrodo išskirtinai, nes yra neįprastos formos, platesnis. Tekėdama plati vandens srovė sukuria krioklio efektą.


Maišytuvai dušui

Virštinkiniai dušo maišytuvai montuojami ant sienoje esančių vandens įvado vamzdžių. Vandens srovė nukreipiama į žarną, kuri yra sujungta su dušo galvute. Taip vanduo patenka iš maišytuvo ant prausiamųjų paviršių. Duše itin patogu naudotis maišytuvu su termostatu. Jo pagalba vanduo automatiškai sumaišomas tokiu santykiu, kad atitiktų nustatytą temperatūrą. Tai itin patogu, nes nustačius norimą temperatūrą nereikia tikrinti ir vėl bandyti rasti idealią temperatūrą, šildant ir šaldant kurią nors kūno dalį. Maišytuvai su termostatu turi apsaugą, kurią reikia paspausti, jei norite temperatūrą pakelti aukščiau nustatytos vertės. Ši funkcija padidina saugumą naudojantis.


Įprastai duše prie maišytuvo montuojamas dušo galvutės laikiklis, skirtas nustatyti norimą vandens srovės kritimo aukštį ir kryptį. Maišytuvas, žarna, galvutė ir priedai yra tai, ko reikia dušo įrengimui.


Maišytuvai bidė


Išvaizda ir montavimo būdas nedaug skiriasi nuo maišytuvų, skirtų praustuvams. Pagrindinis skirtumas – plačiu kampu reguliuojamas vandens srovės nukreipimo antgalis. Dėl bidė naudojimo specifikos, šio antgalio pagalba, naudojimas pritaikomas skirtingiems poreikiams. Dažniausiai bidė maišytuvai yra tvirtinami specialioje bidė esančioje kiaurymėje, kiti tvirtinimo būdai pasitaiko retai.


Tai, kad bidė maišytuvai yra labai panašūs į praustuvų maišytuvus, padeda maišytuvų pasirinkime. Vienos serijos ir skirtingų paskirčių įrenginiai yra identiškos spalvos ir pagaminti, laikantis tų pačių dizaino reikalavimų. Geriausia rinktis tos pačios serijos maišytuvus, nes taip išlaikomas vientisas dizainas, sukuriamas solidus tvarkos pojūtis.


Maišytuvai praustuvams


Praustuvas yra pagrindinė ir dažniausiai naudojama vieta, kur galima nusiprausti rankas, įsipilti vandens ir atlikti daugelį kitų kasdienių higienos procedūrų. Galite dvejoti dėl bidė įrengimo, svarstyti tarp dušo ir vonios pasirinkimo, bet praustuvas yra beveik visuose namuose. Būtent dėl to, praustuvų maišytuvų pasiūla yra pati didžiausia ir galima rasti daugiausiai skirtingų modelių.


Praustuvo maišytuvas renkamas pagal praustuvo dizainą. Būtent tokiu nuoseklumu  prekes išsirinkti patogu ir užima mažiau laiko. Įmanomas ir atvirkštinis variantas, bet jis yra labiau komplikuotas. Pagal išsirinktą praustuvo maišytuvą galima pasirinkti tos pačios serijos kitus reikiamus maišytuvus kitiems praustuvams, voniai, dušui ir bidė. Naudoti vienos serijos praustuvus visiems viename kambaryje esantiems įrenginiams – patogus ir racionalus sprendimas. Pasidomėkite ar jums patikusioje gaminių gamoje yra visi reikiami maišytuvai skirtingiems įrenginiams.


Priedai maišytuvams


Maišytuvai šiek tiek skiriasi techninėmis savybėmis ir gali atrodyti visiškai skirtingai. Visų jų pagrindinis tikslas – išgauti reikiamos temperatūros vandenį ir atitinkama srove nukreipti ten, kur vanduo reikalingas. Montuodami maišytuvus susiduriame su santechniniais galvosūkiais. Ypač tose vietose, kur reikia pakeisti montavimo vietą, prailginti ar sutrumpinti vamzdį ar žarną, pakeisti vandens tekėjimo kryptį ar kitaip pritaikyti konkrečią vietą, kad joje atsiskleistų visos maišytuvo savybės. Maišytuvų priedai sukurti tam, kad palengvintų šį procesą. Dažnai priedai nėra matomi arba yra sunkiai pastebimi, bet jų nauda yra akivaizdi.


Kaip išsirinkti maišytuvą internetu?


Daugumai pirkėjų pati svarbiausia maišytuvo savybė – išvaizda. Praustuvas, vonia ar kitas vonios kambario įrengimas tarytum yra papuošiamas norimo dizaino maišytuvu. Konkrečių patarimų, kaip tarpusavyje derinti maišytuvus ir kitus įrenginius, nėra. Galite rinktis pirkėjų ir stilistų patvirtintus derinius arba eksperimentuoti ir taikyti drąsius sprendimus. Renkantis atsižvelkite į jau matytus pavyzdžius ir išklausykite kitų patarimų, bet galutinį sprendimą priimkite savo nuožiūra.


Funkcionalumui atitenka antra pagal svarbumą vieta. Modernių sprendimų ir komforto mėgėjai tikrai atkreips dėmesį į technologinius maišytuvų skirtumus ir galutiniam sprendimui įtakos turi jų pritaikymas kasdienoje. Visi turime panašius poreikius, o maišytuvai atlieka beveik identišką funkciją, tad kodėl nepasinaudojus komfortiškomis ir pasiteisinusiomis technologijomis, kaip pavyzdžiui termostatinis temperatūros reguliavimas?


Internetu maišytuvą išsirinkti yra netgi paprasčiau, nei fizinėje parduotuvėje. Jokioje parduotuvėje, vienoje vietoje nerasite didesnio skaičiaus skirtingų maišytuvų modelių, nei pirkdami internetu. Kiekvienas čiaupas yra aprašytas ir pateikta jo techninė charakteristika, akivaizdžiai matomi matmenys ir montavimo galimybės. Galite rūšiuoti prekes, jei domina pigūs maišytuvai, juos matysite pirmiausiai. Pigiau įsigyti galima ir tuomet, kai internetinėje prekyboje taikomos akcijos.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį