Maišytuvai bide

  • SUTAUPOTE -107,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Axor One bide maišytuvas

Bazinė kaina 429,00 € Kaina 322,00 €
322,00 € - 482,00 €
"Air power" technologija - vandens srovė praturtinta oru, dėl to vandens lašeliai tampa didesni, lengvesni ir švelniau veikia Jūsų odą. Axor...
  • SUTAUPOTE -65,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Hansgrohe Vivenis bide maišytuvas

Bazinė kaina 258,00 € Kaina 193,00 €
193,00 € - 270,00 €
Hansgrohe Vivenis serijos maišytuvus galima rinktis iš chromo blizgios, juodos matinės ir matinės baltos spalvų

Bidė funkcionalumas tiesiogiai priklauso nuo maišytuvo, kuris komplektuojamas kartu. Bidė maišytuvai nedaug skiriasi nuo praustuvų maišytuvų, bet turi vieną specifinę savybę – reguliuojamos krypties antgalį. Bidė maišytuvų išvaizda sąmoningai projektuojama ir gaminama panašių formų, kaip praustuvų maišytuvų, nes toje pačioje patalpoje naudojami įrenginiai turi bendrų dizaino bruožų, kurie sukuria bendrą suderinamumo ir tęstinumo pojūtį. Dėl šios priežasties patogu ir saugu rinktis vienos serijos maišytuvus. Įsitikinkite, ar patinkančio praustuvo gaminių serija turi atskirą modelį skirtą bidė.


Bidė maišytuvams nebūdingas termostatas. Dažniausiai vandens srovės intensyvumas ir temperatūra reguliuojama tiesiog mechaniniu būdu, rankenėlės pagalba. Žinoma, kiekvienas įrenginys ir jo valdymo specifika gali skirtis. Maišytuvai dažniausiai yra renkami pagal dizainą. Parduodami įvairių spalvų ir dizaino bidė maišytuvai. Maišytuvas vonios kambaryje gali būti tarsi papuošalas ar akcentas.


Bidė maišytuvų priedai


Bidė maišytuvų priedų nėra daug. Be įvairių priedų, skirtų montavimui, populiariausias – bidė dušelis. Priklausomai nuo įpročių, lyties ir kitų aplinkybių, kai kurie bidė naudotojai teikia pirmenybę būtent jam. Jei nepakanka reguliuojamos krypties vandens antgalio ir norima vandens srovę nukreipti kita kryptimi arba pasiekti toliau nuo bidė nutolusias vietas, naudojamas dušelis. Jo panaudojimo būdai ir pritaikomumas yra tikrai platus. Nuo paprasčiausio kojų ar batų plovimo, iki intymios higienos ar vandens nukreipimo į kitas talpas.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį