Potinkiniai dušo ir vonios maišytuvai

  • SUTAUPOTE -102,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Hansgrohe Metropol potinkinis maišytuvas

Bazinė kaina 409,00 € Kaina 307,00 €
286,00 € - 307,00 €
Vienos vandens krypties, potinkinis maišytuvas Hansgrohe Metropol (Finish plus), montuojamas ant universalios Hansgrohe Ibox (hg01800180) dėžutės....

Visi potinkiniai maišytuvai yra labai panašūs. Iš esmės, skiriasi tik montavimo vieta ir galutiniai priedai, lemiantys, kur vanduo bus nukreiptas. Įrengti potinkinį maišytuvą yra šiek tiek sudėtingiau ir brangiau, nei įprastą. Įrengimo kaštai didesni, nes reikalingi papildomi elementai, o jų montavimas turi prasidėti dar prieš atliekant apdailos darbus. Nepaisant to, potinkiniai kranai yra mėgiami dėl lengvos priežiūros ir gero pritaikomumo.


Potinkiniai kranai atrodo nekasdieniškai ir inovatyviai. Tai mato naudotojai, o maišytuvui funkcionuoti sienoje turi būti montuojama speciali sistema, kuri atlieka pagrindinę maišytuvo funkciją ir sujungia atskirus komponentus į vientisą vandens maišytuvo sistemą. Sistema įsigyjama atskirai, ir turi atitikti maišytuvo funkcijas, kad būtų suderinama.


Papildomos funkcijos, kurias turi potinkiniai vandens maišytuvai


Potinkiniai vonios maišytuvai gali turėti vandens nukreipimo pasirinkimą. Svirtelės pagalba pasirenkama, kuria kryptimi turi tekėti vanduo. Ši funkcija aktualiausia vonios maišytuvams, nes galima lengvai pakeisti vandens tekėjimą pildant vonią vandeniu ir aktyvuoti virš vonios esantį dušą. Svirtis gali būti visiškai nedidelė ir perjungimo veiksmas nereikalaujantis pastangų. Vandens nukreipimo procesas vykdomas potinkinėje maišytuvo sistemoje.


Potinkiniai dušo maišytuvai dažnai turi temperatūros nustatymo su termostatu funkciją. Visų pirma, tai naudinga dėl didesnio saugumo. Jei staiga pakistų tiekiamo vandens temperatūra ar slėgis, termostatas neleis pavojingos temperatūros vandeniui tekėti ir apsaugos nuo nudegimų. Pastovios temperatūros nustatymas patogus dėl greito vandens paruošimo naudojimui. Nereikia ieškoti idealios temperatūros, tiesiog nustatykite ją, mėgaukitės patogumu ir taupykite laiką.


Potinkinio krano pritaikymas


Potinkiniai kranai gali būti naudojami duše, vonioje, praustuvams ar bidė ir visur kitur, kur pritaikysite. Dėl universalios konstrukcijos ir begalės pritaikymo būdų tai yra puikus įrengimas įgyvendinti nestandartinius sprendimus. Šio maišytuvo įrengimui neriboja nei aukštis sienos atžvilgiu, nei skirtingų priedų kiekis. Jei turite panaudojimo idėją, greičiausiai ją pavyks įgyvendinti, o tam padės papildomi priedai. Maišytuvo valdymas ir dizainas gali būti visiškai skirtingas: nuo intuityviu valdymu pasižyminčių, klasikinės chromo spalvos maišytuvų iki modernių, meno kūrinius primenančių ir specifiškai valdomų įrengimų.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį