Pisuarai

  • SUTAUPOTE -39,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Bocchi Taormina Arch pisuaras

Bazinė kaina 203,00 € Kaina 164,00 €
164,00 € - 307,87 €
Modernus Bocchi Taormina Arch pisuaras su paslėptu įtvirtinimu. Pisuarui sumontuoti būtinas potinkinis rėmas su vandens nuleidimo mygtuku arba,...

Pisuarai vis dažniau pasirenkami naudojimui namuose. Turėti pisuarą šalia unitazo arba atskirai tapo įprasta, nes šis įrenginys neužima daug vietos, yra paprastas įrengti ir greitai patenkina žmogaus poreikius. Žinoma, pisuaras negali pakeisti unitazo dėl akivaizdžių priežasčių, bet gali būti puiki alternatyva, leidžianti sutaupyti laiko ir vandens. Žmonės vis dažniau montuoja šiuos įrengimus pirtyse, vasarnamiuose, papildomuose vonios kambariuose ir visur kitur, kur yra poreikis.


Kaip paruošti erdvę pisuaro įrengimui?


Jei galvojate apie pisuaro įrengimą savo erdvėje ir domitės šių įrenginių funkcionalumu, galutinį sprendimą priimti padės informacija apie pisuaro montavimo procesą. Iš esmės, procedūra nėra itin sudėtinga ir montavimas gali būti atliktas prie įvairių paviršių, bet reikia pasirinkti ir įsigyti visus reikalingus elementus.


Pisuaro rėmas


Pradėkime nuo potinkinio pisuaro rėmo. Jis yra reikalingas tam, kad pisuaras būtų fiksuojamas tam tikroje padėtyje ir būtų atsparus mechaninei apkrovai, išliktų toje pačioje pozicijoje. Tai yra viena iš potinkinio rėmo funkcijų. Rėmo apatinė dalis tvirtinama prie grindų lygyje esančio paviršiaus, o viršuje rėmas pritvirtinamas prie sienos konstrukcinių elementų. Rėmo viduryje yra pagrindinės jungtys ir vandens dozavimo sistema. Kiek žemiau, nuotekų vamzdžio jungtis ir alkūnės, skirtos nukreipti įvadui. Rėmas montuojamas ir atliekami santechniniai sujungimai dar prieš sienų apdailą. Po sienų apdailos išorėje lieka tik smeigės, skirtos pisuaro tvirtinimui, paruošta vieta vandens nuleidimo klavišui arba davikliui ir santechninės jungtys.


Vietos paruošimas


Iš šio aprašo matyti, kad svarbiausia rasti vietos, kur galėtų būti montuojamas rėmas ir turėti vandens įvadą bei kanalizacijos jungtį. Pagrindiniai reikalavimai tik šie. Atlikus darbus, belieka pritvirtinti pisuarą, atlikti galutinius santechninių jungčių sujungimus ir montuoti nuleidimo klavišą arba automatinį daviklį.


Svarbiausi aspektai, renkantis pisuarą


Pisuarų matmenys


Daugelio pisuarų dydis ir matmenys yra panašūs. Žinoma, jie nėra identiški, todėl galima rinktis pagal tai, kiek erdvės yra aplink ir kokie kiti įrengimai bus montuojami šalia. Pisuaro montavimo aukštį ir poziciją lemia potinkinio rėmo montavimo vieta ir reguliavimo galimybės, todėl pisuaro pasirinkimui montavimo vieta įtakos neturi. Renkantis pisuarą derėtų iškart nuspręsti, kokio tipo vandens nuleidimas bus naudojamas. Tai svarbu ir renkantis potinkinį rėmą, bei įrengiant vietą klavišui ar sensoriui.


Pisuarų kainos


Kaina visuomet svarbu. Juk net pirkdami daugiau kainuojantį daiktą, nenorime mokėti per daug ir vertiname, kai prekė yra verta sumokėtų pinigų. Vonios ir tualeto prekes pirkti pigiau galima internetu. Internetinė prekyba patraukli ne tik dėl kainos, bet ir dėl patogumo rinktis bei gauti prekes į reikiamą vietą. Kai tiek daug privalumų, kodėl jais nepasinaudojus?


Papildomos funkcijos


Pisuaras su dangčiu. Namų erdvėje naudojami pisuarai gali būti su dangčiu. Tokiu būdu visiškai sumažinama blogo kvapo tikimybė ir rizika, jog į pisuarą pateks pašalinis daiktas. Dangtis gali pasitarnauti lyg savotiška apsauga vaikams. Jei norite turėti pisuarą su dangčiu, rinkitės iš modelių, kurie turi dangčio laikiklį. Dažniausiai dangčiai yra įsigyjami atskirai. Žinoma, uždengtas pisuaras atrodo kitaip, todėl stilingai parinktas dangtis gali tapti savotišku dizaino akcentu.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį