Potinkiniai rėmai

Vonios kambaryje, kaip ir gyvenime, ne viskas matoma akimis. Naudodamiesi vonios kambario įrengimais, matome tik estetiškai priimtiną vaizdą ir malonius liesti, ergonomiškus paviršius. Daugelis pagrindinių komponentų yra meistriškai užmaskuoti ir integruoti taip, kad būtų sukurta funkcionali ir estetiškai maloni erdvė. Žvelgiant iš šono, klozetas, bidė ar pisuaras, dažniausiai kabo ant sienos ar yra pastatyti ant grindų. Po apdaila lieka paslėptas vandens įvadas ir vandens kaupimo bei dozavimo sistema, rėminė konstrukcija, nuotekų sistema ir susiję komponentai. Potinkiniai rėmai atlieka keletą funkcijų: suteikia tvirtą pagrindą įrangos montavimui ir paviršiaus apdailai, atskiria matomą zoną nuo paslėptos zonos, talpina visus reikiamus santechnikos komponentus.


Kaip išsirinkti potinkinį rėmą?


Nors renkantis potinkinį rėmą, nereikia vertinti jo dizaino ar rinktis spalvos, bet egzistuoja kiti parametrai, į kuriuos reikia atsižvelgti.


Potinkinio rėmo paskirtys


Visų pirma, reikia tiksliai žinoti, kam rėmas bus naudojamas. Klozeto rėmas gaminamas su bakeliu, kuriame kaupiamas vanduo nuleidimui, yra didesnių matmenų. Bidė potinkinis rėmas yra mažesnių matmenų, dažniausiai statomas ant pagrindo ir kitaip tvirtinamas prie sienos. Pisuaro rėmas taip pat šiek tiek skiriasi.


Montavimo principas


Ne visi potinkiniai rėmai turi būti įrengiami prieš apdailos montavimą. Parduodamos potinkinės sistemos gali būti modulinės, o tai reiškia, kad montuojamos ant viršaus ir yra kartu su apdaila. Modulinės potinkinės sistemos gali būti greitas sprendimas renovuojant seną vonios kambarį arba geras pasirinkimas, kuomet norima turėti būtent tokį vaizdą, kurį galima išvysti produkto nuotraukose.


Potinkinių rėmų matemenys


Nors visi potinkiniai rėmai gaminami taip, kad būtų kuo geriau išnaudojamas užimamas plotas ir nebūtų nereikalingų komponentų, tik užimančių vietą, bet rėmų dydžiai šiek tiek skiriasi. Jei vietos trūkumas neriboja, galima rinktis beveik bet kurį rėmą, atsižvelgiant į jo funkcionalumą ir montavimo ypatybes. Jei turime ribotą erdvę, kurioje turi tilpti rėmas ir apdaila, tuomet turime vertinti ir skaičiuoti matmenis. Dažnai potinkinį rėmą riboja gylis arba aukštis (kuomet klozetą norima pakabinti po langu ar kita konstrukcija). Gamintojai šiuos iššūkius puikiai žino, todėl siūlo sprendinius - pažemintą rėmą (82cm aukščio) arba ploną rėmą (8cm storio). Kai jau žinoma vieta ir matoma, jog standartinis rėmas netilps, reikėtų rinktis šiuos sprendinius.


Pagalvokite ir apie nuleidimo mygtuką


Svarbus dėmesys vandens nuleidimo klavišams. Renkantis potinkinį rėmą klozetui, reikia prisiminti, jog nuleidimo plokštelės tiks tik to paties gamintojo. Jei wc rėmo gamintojai bei gaminių parametrai lygiaverčiai, visuomet klientams siūlome pažiūrėti klavišų asortimentą. Visgi, ši dalis matytis Jūsų vonios kambaryje.


Įsigykite potinkinį rėmą internetu


Internetu rinktis rėmą yra praktiškiau ir patogiau. Internetinėje parduotuvėje galima pamatyti ne tik rėmo nuotraukas, bet ir išsamius produkto brėžinius su matmenimis ir technine informacija. Tokiu būdu galima pasitikslinti ir statybų aikštelėje ar žvelgiant į brėžinius išsirinkti prekę, kuri geriausiai tinka konkrečiai erdvei. Internetinėje parduotuvėje daugumą prekių įsigysite pigiau. Ta pati prekė, bet mažesnė kaina.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį