Bide potinkiniai rėmai

Daugelis bidė yra montuojami pakabinimo būdu. Tokiu atveju bidė neliečia grindų ir ribojasi tik su siena. Jei siena pastatyta iš standžių ir pakankamai tvirtų medžiagų, galbūt bidė montavimui pakaks specialių laikiklių. Laimei, yra galimybė naudoti norimas medžiagas ir būti užtikrintam, jog bidė atlaikys apkrovas ir bus pritvirtinta būtent toje vietoje, kur suplanuota.


Bidė rėmas suteikia tvirtą ir standų pagrindą montavimui ir leidžia koreguoti tikslią kabinimo vietą. Bidė potinkiniai rėmai yra montuojami statybų ar remonto metu, prieš atliekant galutinę sienų apdailą. Jau tuo metu galima gana tiksliai nustatyti konkrečią bidė vietą. Jei montavimo metu grindų darbai baigti, galima nustatyti visiškai tikslų bidė kabinimo aukštį. Rėmas ne tik montuojamas prie sienos plokštumos ar karkaso elementų, bet ir remiasi ties grindimis bei yra papildomai pritvirtinamas.


Pritvirtinus rėmą, nustačius reikiamą laikiklių padėtį bei atvedus vandens ir nuotekų vamzdžius, galima atlikti galutinę apdailą. Tuomet belieka paruoštoje vietoje pakabinti bidė bei atlikti galutinius santechnikos darbus.


Kaip teisingai pasirinkti potinkinį bidė rėmą?


Iš tiesų, tai padaryti yra nesudėtinga. Potinkiniai bidė rėmai savo konstrukcijoje neturi vandens talpų ar kitų mechanizmų, kurių parametrus reikėtų išsirinkti. Bidė rėmai suteikia tvirtą pagrindą montavimui, kurį dar ir galima reguliuoti.


Matmenys


Visų potinkinių bidė rėmų konstrukcija yra gana panaši, nes jie atlieka tą pačią funkciją, o bidė yra montuojama nedideliame aukštyje. Svarbiausia įvertinti visus matmenis ir įsitikinti, kad rėmas gerai atitinka vietos, naudotų medžiagų ir kitus reikalavimus. Tai padaryti galima pažvelgus į šalia rėmo esantį brėžinį su tiksliais matmenimis ir reguliavimo diapazonu. Tinkamumą tikrinti galima net esant statybų aikštelėje ar vartant projekto brėžinius, nes visi matmenys pasiekiami internetu


Laikikliai ir tvirtinimo sistema


Įsitikinkite, ar potinkinis rėmas ir bidė yra suderinami tarpusavyje. Dažniausiai to paties gamintojo įrenginiai dera tarpusavyje, bet vadovaudamiesi pateikta informacija galite pasitikrinti ir kitų gamintojų prekes


Priedai potinkiniam bidė rėmui


Kartu su rėmu gausite papildomų elementų tvirtinimui ir montavimui. Kartais gali tekti trūkstamų priedų įsigyti papildomai arba juos pakeisti kitais.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį