Ant baldų montuojami praustuvai

  • SUTAUPOTE -30,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

KAMĖ keramikinis praustuvas Luara, baltas

Bazinė kaina 196,00 € Kaina 166,00 €
123,99 € - 229,01 €
Kame Luara keramikinis, baltas praustuvas yra klasikinios dizaino, todėl puikiai tiks minimalistinio stiliaus, šiuolaikiniam vonios kambariui....
  • SUTAUPOTE -23,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Keraminis praustuvas Kame Paula

Bazinė kaina 159,00 € Kaina 136,00 €
136,00 € - 289,00 €
Lietuvių gamintojo Kame praustuvas Paula tinkamas prie Kame DUET kolekcijos spintelių. Dėmesio! Galima keraminių praustuvų matmenų tolerancija +/-...

Ši kategorija apima visus praustuvus, kurie nėra tiesiogiai kabinami. Kiekvienas praustuvų tipas yra savaip išskirtinis ir smagu, jog galima pasirinkti labiausiai sau patinkantį bei vonios kambaryje tinkantį praustuvą. Praustuvo montavimo tipas nulemia ne tik techniškai skirtingą montavimo būdą ir skirtingą darbų eigą, bet ir visiškai skiriasi savo išvaizda. Būtent išvaizda bei funkcionalumas yra tos savybės, dėl kurių renkamasi įvairiai montuojami praustuvai. Šiame puslapyje galite palyginti skirtingų tipų bei skirtingų gamintojų praustuvus arba išsirinkti konkretų modelį, atsižvelgdami į visus keliamus reikalavimus, norimą formą, paviršiaus tekstūrą ir spalvą.


Skirtingi praustuvų montavimo tipai


Galima sakyti, kad estetika ir medžiagų kokybė įrengiant vonios kambarį yra vieni svarbiausių veiksnių. Tą patį galima taikyti ir renkantis praustuvą. Skirtingas praustuvo tipas iš esmės pakeičia jo išvaizdą. Dažnai vonios kambario projekte būna numatyta konkretaus tipo kriauklė, bet atsiradus poreikiui, galima bandyti planą pakeisti ir pasirinkti labiausiai patinkantį praustuvo tipą, tinkamą dydį ir norimas spalvas.


Įmontuojami praustuvai


Į specialiai spintelės ar stalviršio paviršiuje padarytą ertmę iš viršaus montuojami praustuvai yra šiek tiek iškilę virš stalviršio. Toks ant stalviršio montuojamas praustuvas gali turėti ertmę maišytuvui arba ertmė dar gali būti daroma stalviršio paviršiuje. Tai skiriasi nuo konkretaus praustuvo modelio. Šis montavimo būdas yra gana paprastas, nes reikalinga tik tiksliai išpjauta ertmė stalviršyje ir į ją įdėjus praustuvė, jos papildomai tvirtinti nereikia, tik standartiškai sandarinti. Galima rinktis iš plataus asortimento, derinti dydį, funkcionalumą, dizainą ir spalvas. Šiam praustuvų tipui tinka daugelis populiariausių maišytuvų, o kartu gali būti montuojamos ir kitos patogios santechnikos sistemos.


Iš apačios montuojami praustuvai


Šiems praustuvams įrengti reikalingas stalviršis, kurio aukštis turi būti patogus, nes visas praustuvas pasilieka žemiau stalviršio. Praustuvas po stalviršiu montuojamas specialiomis plokštelėmis ir po būtent konkrečiai praustuvui paruošta ertme. Įleidžiami praustuvai arba baldiniai vonios praustuvai atrodo itin žaviai, kuomet parenkamos kontrastingos praustuvo bei stalviršio spalvos. Šio tipo praustuvus bei stalviršį yra nesudėtinga prižiūrėti, nes nėra sunkiai valomų tarpų, kuriuose gali nusėsti nešvarumai. Šio tipo praustuves nesunku pastebėti ir jos atkreipia daugelio dėmesį.


Praustuvai, montuojami ant stalviršio


Pastatomi arba dubens formos praustuvai tikrai išsiskiria ir jei kitus praustuvų tipus įmanoma supainioti, tai šis yra visiškai išskirtinis. Šio tipo praustuvai dažniausiai neturi angos maišytuvui, todėl reikia jį įrengti ant sienos arba stalviršio. Dar šio tipo praustuvai neturi apsauginio vandens nutekėjimo, todėl dažniausiai jų nerekomenduojama užkimšti, kad nekiltų užliejimo pavojus. Nepaisant šių ypatybių, pastatomi praustuvai itin tinka subtilaus, savotiško stiliaus vonios kambariuose. Pažiūrėkite nuotraukas, keletas šalia esančių vienodų pastatomų praustuvų atrodo dar išskirtiniau.


Nestandartiniai praustuvai


Aptarėme dažniausiai pasitaikančias vonios kambario praustuvų kategorijas, bet jų būna ir kitokių. Dažnai nestandartinio praustuvo nebūtų galima priskirti vienai ar kitai grupei, nes jie turi keliems praustuvų tipams būdingų savybių. Nestandartiniai praustuvai gali būti funkcionali ir žaisminga vonios kambario detalė, bet reikia gerai įvertinti jų pritaikomumą kiekvienu atveju.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį