Pakabinami praustuvai

  • SUTAUPOTE -81,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Ideal Standard Strada II praustuvas

Bazinė kaina 324,00 € Kaina 243,00 €
230,00 € - 539,00 €
Dėmesio! Nuotraukose pavaizduotos keramikos uždangos (pjedestalai) neįeina į komplektą ir yra užsakomi atskirai, esant poreikiui.  Prie praustuvo...
  • SUTAUPOTE -362,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Praustuvas Villeroy & Boch Collaro 120x47cm

Bazinė kaina 1 103,00 € Kaina 741,00 €
741,00 € - 810,00 €
Praustuvas parduodamas be uždarymo vožtuvo su keraminiu dangteliu. Tai pasirenkamoji prekė, todėl gali būti užsakoma papildomai. Ją galite rasti...
  • SUTAUPOTE -234,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Praustuvas Villeroy & Boch Collaro 100x47cm

Bazinė kaina 937,00 € Kaina 703,00 €
703,00 € - 789,00 €
Pakabinamas praustuvas parduodamas be uždarymo vožtuvo su keraminiu dangteliu. Tai pasirenkamoji prekė, todėl gali būti užsakoma papildomai....
  • SUTAUPOTE -25,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Praustuvas Chrome 650 baltas

Bazinė kaina 126,00 € Kaina 101,00 €
- Centrinio dizaino praustuvas; - Pagaminti iš lieto marmuro. Gaminami su 35 mm. anga maišytuvui; - Praustuvą chrome galima komplektuoti su...

Pakabinami praustuvai yra plačiausiai naudojama praustuvų rūšis tiek namų ūkiuose, tiek ir biuruose ar viešo naudojimo patalpose. Greičiausiai, jų populiarumą lėmė tai, kad pakabinama kriauklė neįpareigoja naudoti spintas ar stalviršį, praustuvas kabinamas tiesiai ant sienos. Pakabinamos vonios kriauklės dažniausiai turi angą vandens maišytuvui, todėl angos nereikia įrengti atskirai. Gali pasirodyti, kad visi pakabinami vonios praustuvai atrodo vienodai, bet atidžiau pažiūrėjus į rinkoje siūlomus modelius, randame labai įvairaus dizaino bei funkcionalumo modelių.


Pakabinamos vonios kriauklės privalumai


Kaip jau minėta, didžiausias šio tipo kriauklių skiriamasis bruožas bei privalumas yra tas, kad praustuvai pakabinami tiesiai ant sienos ir nereikia turėti prieš tai paruošto stalviršio ar spintos. Tai gali būti naudinga tuomet, kai turima nedaug ploto ir norima jį išnaudoti tikslingai. Šis sprendimas gali būti naudingas, kai stalviršis ar spintelė netiktų prie bendro dizaino ir norima išlaikyti minimalistinį dizainą. Tai yra paprasčiausias, greičiausiai įrengiamas ir pigiausiai kainuojantis sprendimas. Pačios pigiausios praustuvės yra būtent šio tipo.


Lengva pritaikyti vandens maišytuvą. Didžioji dauguma šio tipo praustuvų turi angą, pritaikytą montuoti maišytuvui. Dėl šios priežasties daugelis populiariausių ir funkcionaliausių maišytuvų yra tinkami naudoti kartu su pakabinama praustuve. Tai leidžia rinktis iš didžiausio maišytuvų asortimento ir rasti tinkamą pagal dizainą ar kitas savybes.


Pakabinamų praustuvų rūšys


Pakabinami praustuvai, nors turi bendrą skiriamąjį bruožą, gali būti įvairūs. Paprastos konstrukcijos pakabinami praustuvai skiriasi gaminio dizainu, matmenimis ir kitomis savybėmis, į kurias atsižvelgus galima išsirinkti labiau tinkamą gaminį.


Baldiniai praustuvai


Šio praustuvo apačioje montuojama spintelė ar kitas vonios baldas. Šis baldas yra taip pat pakabinamas, todėl grindų paviršiaus neliečia ir sukuria plūduriavimo įspūdį. Tarp baldo ir praustuvo nėra tarpo, todėl atrodo lyg būtų bendras elementas. Spintelėje ar kitame balde taip pat paslepiami santechnikos komponentai ir sujungimai. Patogu tai, kad po kriaukle galima susidėti namų apyvokos, priežiūros ar higienos priemones, bei pritaikyti dizainą prie vyraujančio visame vonios kambaryje.


Kampiniai praustuvai


Šis pakabinamas praustuvas išsiskiria tuo, kad gali būti montuojamas iš karto ant dviejų kampu sujungtų sienų. Tai gali būti geras sprendimas ten, kur nėra daug erdvės ir kiekvienas sutaupytas centimetras svarbus. Kuriant neeilinį interjerą galima panaudoti šį nestandartinį elementą.


Praustuvai su stalviršiu


Jei kada pamąstėte, kad būtų patogu įrengti stalviršį ir jame įmontuoti praustuvą, bet neįgyvendinote šios minties dėl daug papildomo darbo ir išlaidų, turime lengvą sprendimą. Galite rasti pakabinamas praustuves su stalviršiu. Visas montavimo procesas yra identiškas, lyg įrengtumėte paprastą pakabinamą praustuvą. Skirtumas tas, kad iš tos pačios medžiagos pagamintas stalviršis yra sujungtas su kriauklės korpusu ir pasitarnauja, lyg bet koks kitas stalviršis.


Pastatomi praustuvai


Pastatomi praustuvai nuo įprastų pakabinamų skiriasi tuo, kad turi kojas arba bendrą korpusą, kuriuo yra pastatomi ant grindų. Skirtumas tas, kad praustuvą laiko ne tik tvirtinimas prie sienos, bet papildoma atrama nuo grindų. Yra įvairių skirtingų pastatomų kriauklių. Vienos jų turi kojas, kurios yra daugiau tik dizaino elementai, o kitos tvirtai stovi ant kojų ir tvirtinimas prie sienos yra tik papildomas elementas.


Dvigubi praustuvai


Jei reikia dviejų praustuvų, galima įrengti ne du atskirus, bet vieną dvigubą praustuvą. Šis sprendimas atrodo kur kas originaliau ir yra praktiškesnis, nes tarp abiejų praustuvo talpų yra bendras, jungiantis stalviršis.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį