Priedai praustuvams

Net pats funkcionaliausias praustuvas be tinkamų priedų ir santechninių reikmenų deramai neatliks savo funkcijos. Priedai yra tie komponentai, kurie dažniausiai nesimato, bet be jų nėra įmanomas sklandus pagrindinių komponentų veikimas. Vieni praustuvų priedai yra būtini tam, kad praustuvai būtų tinkamai prijungti prie vandentiekio bei nuotekų vamzdžių, kiti yra tik papildomi, praplečiantys įrangos funkcionalumą ir suteikiantys naujų galimybių.


Visi reikalingi priedai vonios kriauklėms


Sifonai, vamzdeliai ir jungtys


Sifonai reikalingi tam, kad sujungtų praustuvės ventilį su nuotekų vamzdžiu ir užkirstų kelią blogam kvapui. Jie būna skirtingo funkcionalumo, dydžio, bei su papildomomis atšakomis apsauginiam vandens nubėgimui. Sistemose su daugiau praustuvų, reikalingi atskiri sifonai bei specialios jungtys, nukreipiančios skysčius reikiama linkme. Taip pat galima rasti kitus vamzdelius ir jungtis, skirtus vandeniui ir nuotekoms.


Laikikliai, tvirtinimo detalės


Papildomai įsigyti galima specialius laikiklius, skirtus pakabinamiems praustuvams. Jie yra skirtingų dydžių, priklausomai nuo praustuvo svorio ir matmenų. Galima įsigyti laikiklius, skirtus montuoti praustuvui iš stalviršio apačios. Dar parduodami specialūs laikikliai rankšluosčiams. Jie tvirtinami prie kriauklės ar stalviršio ir leidžia patogiame aukštyje pakabinti rankšluostį. Žinoma, visiems laikikliams ir montavimo darbams reikalingi savisriegiai ir kitos tvirtinimo detalės, kurių dauguma prieinama įsigyti, jei jų negavote kartu su įranga.


Nubėgimo ventiliai, vožtuvai


Dažniausiai šių priedų kartu su praustuvais negausite. Nubėgimo ventiliai būna kelių rūšių. Kai kurie veikia kaip kamštis ir juo tiesiog užsandarinamas nubėgimo vamzdis. Kiti yra lengvai valdomi, jų nereikia išimti ar įdėti, tiesiog perjungti į kitą padėtį mygtuko paspaudimu ar kitu lengvu judesiu. Automatiniai, kurie valdomi mygtuko paspaudimu yra itin patogūs, nes nereikia perdėti atskirų dalių, sandarinimas aktyvuojamas mygtuko pagalba, kuris sumontuotas virš praustuvės.


Pjedestalai praustuvams


Kai kurie praustuvai gali būti montuojami keliais būdais. Pakabinamos kriauklės dažnai paliekamos neuždengta apatine dalimi, todėl akivaizdžiai matosi sifonas ir vandens vamzdeliai. Pjedestalo pagalba galima uždengti atvirą praustuvo dalį ir subtiliai pritaikyti nedidelę, bet reikšmingą interjero detalę.


Kiti praustuvų priedai


Praustuvus bei susijusią įrangą gali papildyti ir kiti priedai. Kai kurie yra naudojami jau kuris laikas ir yra pamėgti vartotojų, o kiti kuriami naujai ir dar tik išbandomi pirmųjų pirkėjų. Jei daikto funkcionalumas padeda patogiau naudotis esama įranga, verta pagalvoti apie jo įsigijimą ir išbandymą.


Priedai praustuvams internetu


Naudinga ir patogu priedus praustuvams įsigyti internetu. Prie kiekvienos prekės rasite detalų aprašymą kartu su nuotrauka. Taip galėsite nuspręsti, ar priedas yra būtent toks, kokio ieškote. Be to, perkant prekes internetu dažniausiai siūloma palankesnė kaina, nei fizinėse parduotuvėse. Ir, žinoma, patogumas. Nereikia važiuoti į parduotuvę ir gaišti laiko kelionei bei ieškant reikiamos prekės. Tiesiog mokate, palaukiate ir prekė pristatoma nurodytu adresu.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį