Terma Vivo rankšluosčių džiovintuvas 67-163cm

140,00 €
104,99 €
104,99 € - 242,00 €

Dėl pajungimo dalių kombinacijų bei spalvų, rekomenduojame pasitarti su mūsų komanda. Džiovintuvas skirtas uždaroms šildymo sistemoms. Galimas elektrinis, nuo šildymo sistemos arba kombinuotas pajungimai. Galima rinktis iš standartinio RAL arba spec. Terma spalvynų. Esant poreikiui paruošiame džiovintuvus - jungimui į elektrą.

Atkreipkite dėmesį, jog nuo džiovintuvo dydžio priklauso ir horizontalių strypelių skaičius (pavaizduotas brėžinyje). Nuotraukose matomi priedai (kabykla) užsakoma papildomai. Ją rasite žemiau, prie rekomenduojamų prekių. 

Užsakomoji prekė, įprastai terminas 4-8 sav. Galima pasitikslinti likutį tel.nr. +37060493329
Džiovintuvo aukštis
Džiovintuvo plotis
Džiovintuvo spalva
Kiekis
Užsakomoji prekė, įprastai terminas 4-8 sav. Galima pasitikslinti likutį tel.nr. +37060493329
Gaukite į namus už 6.99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką)

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

WGVOV067030_RAL
Garantija (m)
2 metai
Medžiaga
Plienas
Gyvatuko tipas
Universalus - nuo šildymo sistemos, nuo elektros arba kombinuotas
Papildomai įsigyjamos dalys
Priklauso nuo pajungimo būdo (žr. Prekės aprašą)
coliai
1/2"

Aprašymas

Terma Vivo rankšliuosčių džiovintuvas yra šiuolaikiškas, kampuotų formų.

Dėmesio! Džiovintuvu naudotis galima tik pilnai sukomplektavus reikiamas dalis. Papildomai įsigyjamos dalys priklauso ne tik nuo rankšluosčių pajungimo būdo į šildymo sistemą, tačiau ir nuo žmogaus poreikių bei gyvatuko tipo.

Kokios galios kaitinimo elementą rinktis, šiam rankšluosčių džiovintuvui?

Atkreipkite dėmesį į nuotraukose esančią lentelę - joje rasite visus džiovintuvo dydžius ir jiems nurodytas didžiausias galias, kaitinimo elementui (pažymėta [W] ženklu). Atkreipiame dėmesį, jog šis skaičius žymi didžiausią leistiną galią. Pavyzdžiui šio modelio dydžiui 900x530mm reikalingas 400W tenas (kaitinimo elementas). Jei kyla daugiau klausimų, mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti, tinkamai sukomplektuoti rankšluosčių džiovintuvą. Gamintojas rekomenduoja neviršyti nurodytų verčių.

Džiovintuvo prijungimo prie sistemos tipai

1. Rankšluosčių džiovintuvo pajungimas į namo uždarą vandens sistemą kartu su šildymo elementu (tenu). Priklausomai nuo pajungimo į sistemą, papildomai įsigyjamos dalys: kaitinimo elementas (tenas) su valdikliu, trišakis (jei reikia teno pajungimui). Taip pat, jungiant kombinuotai rankšluosčių džiovintuvą, papildomai įsigyti reikia kampinio termostatinio elemento komplektą, sklendes bei alkūnėles. Svarbu! Nerekomenduotina naudoti galingesnį (W) kaitinimo elementą nei rankšluosčių džiovintuvo galia (W).
2. Rankšluosčių džiovintuvo pajungimas į elektrą su kaitinimo elementu. Papildomai įsigyjamos dalys: kaitinimo elementas (tenas) su valdikliu, aklės bei specialus užpildymo skystis. Rankšluosčių džiovintuvų skystį su užpildymo paslauga galima užsakyti mūsų elektroninėje parduotuvėje (paslaugų užsakymą galima pasirinkti krepšelyje, įsidėjus prekes). Svarbu! Nerekomenduotina naudoti galingesnį (W) kaitinimo elementą nei rankšluosčių džiovintuvo galia (W).
3. Rankšluosčių džiovintuvo pajungimas į namo uždarą vandens sistemą. Esant poreikiui, papildomai galima įsigyti termostatinio elemento komplektą.
 
Dėmesio! Nuotraukoje matoma rankšluosčių džiovintuvo kabykla parduodama atskirai. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų, prekės spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. 
Dėl spalvų ir dydžių gausos, rankšluosčių džiovintuvai užsakomi pagal specialų užsakymą iš gamyklos ir gaminami individualiai.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį