Kampinės bei asimetrinės vonios

 • SUTAUPOTE -659,99 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Akmens masės vonia Balteco LEON 180x80cm

Bazinė kaina 3 305,00 € Kaina 2 645,01 €
2 645,01 € - 3 217,00 €
Galimi pasirinkimai: pilnai balta blizgi, pilnai balta matinė vonia arba su dažytais šonais pagal RAL spalvyną ir baltu vidumi. Masyvus ir...
 • SUTAUPOTE -583,99 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Akmens masės vonia Balteco PIANO 171x101cm

Bazinė kaina 2 920,00 € Kaina 2 336,01 €
2 336,01 € - 2 525,00 €
Masyvus ir tvirtas korpusas Vonios korpusas pagamintas iš Xonyx akmens masės, vonios uždanga (įskaičiuota į kainą) - su magnetiniais...
 • SUTAUPOTE -650,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Akmens masės vonia Balteco GAMMA 149x85cm

Bazinė kaina 3 246,00 € Kaina 2 596,00 €
2 596,00 € - 2 988,99 €
PS. Tik kairės pusės vonia (L) Masyvus ir tvirtas korpusas Kartu išlietas vonios korpusas ir uždanga Rėmas su reguliuojamomis kojelėmis...
 • SUTAUPOTE -135,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Kyma Vaiva akrilinė vonia 140cm

Bazinė kaina 541,00 € Kaina 406,00 €
Akrilinė vonia parduodama su kojelėmis, tačiau esant poreikiui, papildomai reikia įsigyti - apdailos plokštę bei sifoną.
 • SUTAUPOTE -261,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Kyma Milda Akrilinė vonia 170cm

Bazinė kaina 561,00 € Kaina 300,00 €
300,00 € - 421,00 €
Akrilinė vonia parduodama su kojelėmis, tačiau esant poreikiui, papildomai reikia įsigyti - apdailos plokštę bei sifoną.
 • SUTAUPOTE -144,99 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Kyma Gabija kampinė vonia 150cm

Bazinė kaina 581,00 € Kaina 436,01 €
Akrilinė vonia parduodama su kojelėmis, tačiau esant poreikiui, papildomai reikia įsigyti - apdailos plokštę bei sifoną.
 • SUTAUPOTE -1 469,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Villeroy & Boch Collaro vonia 1800x800

Bazinė kaina 3 069,00 € Kaina 1 600,00 €
„Collaro“ vonia subtiliu profiliu ir plačiu kraštu iš vienos pusės, tad puikiai tiks su maišytuvais, montuojamais iš vonios krašto. Erdvę taupanti...

Kampinės ir asimetrinės vonios yra ergonomiškos, tvirtos konstrukcijos, ilgai tarnaujančios, jas paprasta eksploatuoti, lengva pritaikyti kiekviename vonios kambaryje. Kampinės vonios du šonai yra prigludę prie sienos: būtent ši savybė jas išskiria iš kitų vonių. 

Kampe montuojamos vonios paprastai pasirenkamos erdvesniems vonios kambariams kaip sprendimas, leidžiantis efektyviai išnaudojant plotą. Kampinės vonios matmenys gali būti patys įvairiausi, tačiau dažnai gaminamos ir 150x150 cm dydžio vonios, tad joms jau reikia daugiau erdvės. 

Tuo tarpu asimetrinės vonios žavi savo formų įvairove ir kūrybiniais sprendimais. 

Kampinių vonių privalumai 

 • Dizainas. Daugelis pirkėjų atkreipia dėmesį į išskirtinį kampinių vonių dizainą. 
 • Talpumas. Vonios (kampinės) yra talpios. Vienas ieškomiausių ir dažniausiai pasirenkamų variantų – kampinė burbulinė vonia. 
 • Medžiagų įvairovė. Galima rinktis iš įvairių medžiagų pagamintas kampines vonias. Populiariausios žaliavos – akrilas ir akmens masė, rinkos naujovė – patentuota „Duravit“ mineralinė medžiaga. 
 • Kampinės vonios montavimas – gana paprastas, o jei stinga laiko ar įgūdžių, Kaune ir Kauno rajone teikiame vonių montavimo paslaugą.

Asimetrinių vonių ypatybės 

Asimetrinės vonios – kampinių vonių variantas. Asimetrinė vonia neturi vienos ryškios formos. Tai reiškia, kad jos įvairiai išlankstytos, tam tikros dalys suapvalintos. Jos gali būti ir atitrauktos nuo sienos, ir prie jos priglusti viena ar dviem kraštinėmis. Gana dažnai asimetrinėms vonioms priskiriamos ir trikampės vonios.

Jos stebina savo išskirtinių formų ir apdailos įvairove, tačiau esminis skirtumas, lyginant su kampinėmis – tokio tipo vonios leidžia sutaupyti vietos, todėl tinka nedideliuose vonios kambariuose. Pavyzdžiui, senos statybos butų gyventojams patariama rinktis pusapvales asimetrines kampe montuojamas vonias, kurių priekinė dalis suapvalinta (išvengiama sumušimų). 

Kampinės vonios ir asimetrinės vonios: pirkimas internetu ir kainos

Kampinės vonios kainos – beveik identiškos, kaip ir stačiakampių ir kitų tradicinių formų vonių.  

Daugelis Laikasnamams.lt asortimente esančių kampinių vonių parduodamos be papildomų priedų, tad galite rinktis įvairias produktų  kombinacijas. Kaip ir renkantis tradicines vonias, šiuo atveju taip pat galima įsigyti sėdynes, galvos atramas, apdailos plokštes, atramas ir kitus reikiamus priedus. Bene populiariausias priedas – vonios sienelė, leidžianti greitai ir patogiai nusiprausti po dušu (variantas „du viename“). Pirkėjai dažnai yra įsitikinę, kad specialios sienelės tinka tik stačiakampėms vonioms, tačiau šiuolaikiniai gamintojai gali pasiūlyti ir konkretiems stačiakampių ir asimetrinių vonių modeliams pritaikytų arba universalių sienelių. Be to, pirkimo metu galima pasirinkti kairinį arba dešininį vonios variantą. 

Ieškote kampinės vonios internetu? Sutaupysite daug laiko: pageidaujamos vonios paieškos fizinėse parduotuvėse užtrunka. Lengviau išsirinkti padės kampinių ir asimetrinių vonių nuotraukos, kartu atspindinčios, kaip konkreti vonia atrodo jau sumontuota, aprašyme pateikiami tikslūs kampinės vonios išmatavimai.  Perkant internetu nereikės rūpintis vonios atvežimu: ši paslauga kainuoja tik 9,99 Eur. 


Apsipirkimas elektroninėje parduotuvėje


Užsakymą galite atlikti standartiškai – įsidėdami prekę į krepšelį ir patvirtinant užsakymą. Taip pat prekes galite užsakyti telefonu, elektroniniu paštu arba per mūsų „gyvos pagalbos“ susirašinėjimo langą. Visais atvejais Jums atsiųsime patvirtinimus elektroniu paštu.
Tikrai taip. Visais atvejais išrašome ir išduodame sąskaitas faktūras, po prekių pristatymo / atidavimo Jums. Tai yra pagrindinis dokumentas skirtas identifikuoti Jūsų pirkimą. Sąskaita faktūra taip pat naudojama prekių garantiniais atvejais.
Visą reikiamą instrukciją rasite - šioje nuorodoje.
Visais atvejais, jei nutinka netikėti sistemos trikčiai – nedelsiant kreipkitės telefono numeriu - 8 604 93329 arba elektroniu paštu – uzsakymai@laikasnamams.lt .


Mūsų Ofisas - salonas


Žinoma! Tik atkreipiame Jūsų dėmesį, jog savo ofise turime optimalų kiekį daiktų, tad čia rasite daugiau medžiagas, spalvas ir kitus reikiamus pavyzdžius. Neesame tipinis prekybos centras, kuriame rasite daugybę modelių, tačiau galime patikinti, jog klientai pas mus randa atsakymus, apie daiktų pasirinkimus.


Prekės

Galite kreiptis į mus, telefono numeriu - 8 604 93329, pasinaudodami gyva pagalba arba elektroniu paštu – uzsakymai@laikasnamams.lt . Pasistengsime suteikti visą Jums reikiamą informaciją, tiek kiek pateikia gamintojas.
Visos prekės esančios elektroninėje parduotuvėje parduodamos tik iš oficialių distributorių arba gamintojų, tad yra originalios. Visos prekės yra naujos (t.y. nenaudotos ir ne iš ekspozicijos), nebent su klientu būtų sutarta kitaip.
Kreipkitės į mus, telefono numeriu - 8 604 93329 arba elektroniu paštu – užsakymai@laikasnamams.lt . Nedelsiant patikrinsime informaciją ir jei ji klaidinga – pataisysime elektroninėje parduotuvėje.
Taip, prekės parduodamos su garantija, kaip įprastoje parduotuvėje. Plačiau apie tai skaitykite čia .
Visais atvejais kreipkitės į mus, telefono numeriu - 8 604 93329 arba elektroniu paštu – užsakymai@laikasnamams.lt . Vonios bei virtuvės įrangos asortimentas yra be galo platus, tad yra tikimybė, jog ne visos prekės gali būti elektroninėje parduotuvėje. Kreipiantis į mus, Jūs nedelsiant gausite visą reikiamą informaciją apie prekę bei jos siūlomą kainą.


Prekių pristatymas ir atsiėmimas

Taip, naudojantis kurjerių tarnybomis, prekes pristatome visoje Lietuvoje. Plačiau apie pristatymą galite paskaityti čia.
Prekių pristatymas vyksta iki nurodyto adreso namo. Priklausomai nuo siuntos svorio, papildomai galima užsakyti mokamą prekių užnešimo paslaugą. Ją atlieka kurjerių tarnyba. Plačiau apie užnešimą, pristatymo metu galite skaityti čia.
Prekių pristatymo laikas nurodomas prie konkrečios prekės.
Tikrai taip. Atliekant užsakymą, papildomuose laukeliuose galite nurodyti pristatymo adresą, kontaktinį asmenį bei jo telefono numerį.
Prekių pristatymo kainos priklauso nuo krepšelio svorio, kurį apskaičiuoja sistema. Plačiau apie pristatymo kainas galite rasti čia.
Į namus pristatytos siuntos kokybę tikrinkite dalyvaujant kurjeriui. Jei pastebėjote, kad pakuotė turi pažeidimų:apie tai pasakykite prekes atvežusiam kurjeriui; siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų, ir kartu su kurjeriu užpildykite Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą; patikrinkite pakuočių viduje esančias prekes ir, jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai.Jei pakuotė nepažeista, dalyvaujant kurjeriui prekių tikrinti nereikia. Jei priimate siuntą ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.


Prekių kainos ir nuolaidos

Dėl kainų derėtis galite. Visuomet stengiamės pasiūlyti priimtiniausią sprendimą, apsiperkant mūsų elektroninėje parduotuvėje.
Taip, visos kainos pateikiamos elektroninėje parduotuvėje jau su įskaičiuotu mokesčiu.
Ne, kainos pateikiamos visiems vienodos.
Visa virtuvės bei vonios kambario įranga turi rekomenduojamus mažmeninius kainų katalogus, išduodamus gamintojo. Remiantis gamintojo išduotu kainininku, mes paskaičiuojame galimas nuolaidas elektroninėje parduotuvėje. Šios kainos, dėl objektyvių priežasčių keičiasi kiekvieną pusmetį arba metus (jei nėra kitų objektyvių priežasčių mažmeninių kainų pasikeitimui).
Gavus specialų nuolaidos kupono kodą, vykdant įvairias akcijas, jį panaudoti galite prekių krepšelyje, užsakymo metu. Plačiau, kaip jį panaudoti galite rasti čia.


Apmokėjimas

Už prekes galima atsiskaityti, naudojantis elektronine bankininkyste, pavedimu pagal atsiųstą išankstinę sąskaitą, grynaisiais pinigais arba bankine kortele. Taip pat naudojantis lizingo paslaugomis. Plačiau skaitykite čia.


Paslaugos

Patys šios paslaugos neteikiame. Tikime, jog kiekvienas turi išmanyti savo sritį, tad puikiai Jus pakonsultuosime dėl vonios bei virtuvės įrangos. Tačiau turime platų, patikimų partnerių sąrašą, tad drąsiai galite kreiptis – padėsime Jums atrasti tinkamą architektą – interjero dizainerį.
Ne – patys negamine, tačiau galime rekomenduoti partnerius, puikiai išmanančius savo darbą.
Taip, tačiau tik Kaune ir Kauno rajone – mūsų montavimo kainas rasite čia. Kituose miestuose turime partnerius, tad kiekvienu atveju, drąsiai kreipkitės dėl šių paslaugų – rekomenduosime patikimus montuotojus.
Tikrai taip – mes suprantame, jog įsigyti santechniką ir nepadaryti klaidų yra itin sunku, tad visuomet suteikiame visapusišką informaciją apie prekių suderinamumą tarpusavyje, jų technines savybes ir tinkamumą Jums. Kalbant apie individualią konsultaciją, susijusią su Jūsų esamos situacijos vertinimu, kelių opcijų parinkimu, detalios sąmatos pateikimu - paslauga yra mokama. Daugiau apie šią paslaugą galite pasikalbėti su mumis telefonu- 8 604 93329 arba elektroniu paštu – užsakymai@laikasnamams.lt.
Mes gaminame veidrodžius pagal individualius matmenis – Informaciją galite rasti čia.Mes galime paruošti prekes eksploatavimui (angų paruošimas virtuvinėse plautuvėse, rankšluosčių džiovintuvų užpildymas, angų gręžimas voniose). Visas papildomas paslaugas, kurių gali prireikti paruošiant daiktus naudojimui, galite rasti konkrečios prekės puslapyje.


Prekių grąžinimas

Jei prekė yra standartinė ir vežama į sandėlį pagal standartinius užsakymus, prekių grąžinimui turite 14 kalendorinių dienų. Plačiau apie prekių grąžinimo taisykles galite rasti čia.Jei prekė užsakyta gamykloje, pagal specialų užsakymą būtent Jūsų atvejui – prekės grąžinti negalite. Plačiau apie prekių grąžinimus galite skaityti čia.

Turite papildomų klausimų?

užsakymai@laikasnamams.lt

8 604 93329

Pasikalbėkime!

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį