Laisvai pastatomos vonios

 • SUTAUPOTE -605,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Akmens masės vonia Balteco FIORE 157x72, balta

Bazinė kaina 3 026,00 € Kaina 2 421,00 €
2 421,00 € - 2 784,00 €
Masyvus ir tvirtas korpusas Kartu išlietas vonios korpusas ir uždanga Rėmas su reguliuojamomis kojelėmis Spustelint atidaromas/uždaromas...
 • SUTAUPOTE -636,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Akmens masės vonia Balteco NIDO 169x79, balta

Bazinė kaina 3 177,00 € Kaina 2 541,00 €
2 541,00 € - 2 922,00 €
Masyvus ir tvirtas korpusas Kartu išlietas vonios korpusas ir uždanga Rėmas su reguliuojamomis kojelėmis Spustelint atidaromas/uždaromas...
 • SUTAUPOTE -706,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Akmens masės vonia Balteco FIORE 180x82, balta

Bazinė kaina 3 400,00 € Kaina 2 694,00 €
2 694,00 € - 3 285,00 €
Masyvus ir tvirtas korpusas Kartu išlietas vonios korpusas ir uždanga Rėmas su reguliuojamomis kojelėmis Spustelint atidaromas/uždaromas...
 • SUTAUPOTE -189,99 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

PAA Akmens masės vonia Vario M 1600x750

Bazinė kaina 950,00 € Kaina 760,01 €
685,00 € - 989,00 €
PAA Vario M akmens masės vonia su kojelėmis komplekte. Vonios išorinė dalis - lygi, todėl nereikalaujanti papildomų apdailų. Vonia puikiai tinkama...
 • SUTAUPOTE -475,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Akmens masės vonia Aura Dione 2, balta

Bazinė kaina 2 375,00 € Kaina 1 900,00 €
1 900,00 € - 2 054,40 €
Aura Dione 2 - laisvai stovinti vonia, turinti ergonominį vidų. Galite užsakyti be arba su persipylimo sistema (persipylimo sistema matoma...
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Akmens masės vonia Aura Doride, balta

Kaina 1 646,00 €
1 646,00 € - 1 839,00 €
Aura Doride - laisvai stovinti vonia, turinti ergonominį vidų. Vonios PROTEUS forma sukuria skrydžio pojūtį ir suteikia optimalią ergonomiką – ji...

Daugelis turinčiųjų erdvesnius vonios kambarius svajoja apie laisvai pastatomas vonias.


Laisvai pastatomos vonios kaip santechnikos įrenginys sukurtas daugiau nei prieš 150 metų, tačiau įvairiuose kubiluose, praustuvėse žmonės maudosi jau tūkstančius metų. Šiandien laisvai pastatoma vonia – vis dar daugelio mėgstama ir lengvai pritaikoma bet kokio stiliaus – nuo modernaus iki kaimiško, nuo minimalistinio iki prabangaus klasikinio – vonios kambariuose.


Sklaidydami interjero žurnalų puslapius, užėję į interjero tinklaraščius, dizainerių socialinių tinklų paskyras ir darbų galerijas, kuriose reklamuojamas vonios kambario interjeras, dažniausiai galime rasti laisvai pastatomas vonias. Tai jau tapo vonios etalonu. Tačiau ar vonia (pastatoma) iš tiesų turi daugiau privalumų, ar trūkumų?


Laisvai pastatomų vonių privalumai

 • Stilius. Be abejonės, laisvai pastatomos vonios dažniausiai pasirenkamos kuriant prabangius interjerus. Kalbant apie estetiką, niekas neprilygsta jų sukurtam vizualiniam efektui. Laisvai pastatoma vonia neretai praturtinta stilingomis detalėmis: ji gali turėti medines ar aukso atspalvio metalines kojeles, specialų rėmą, galima rinktis pasirinkto atspalvio vonią iš plačios RAL spalvų paletės.

 • Plati formų įvairovė. Mūsų el. parduotuvės asortimente galima rasti ir netradicinių asimetriškų formų laisvai pastatomų vonių: jos neabejotinai taps ne tik vonios kambario, bet ir visų namų akcentu. Ir nors daugiausia dėmesio sulaukia standartinio ilgio laisvai pastatoma vonia (150 cm), galima rasti ir apvalių 130+ cm skersmens vonių.

 • Kūrybinių sprendimų įvairovė. Pasirinkę laisvai pastatomas vonias galėsite kūrybiškiau dekoruoti patalpą plytelėmis. Visai nesvarbu, ar derinsite grindų ir sienų plyteles, ar sieną dekoruosite išskirtinėmis medžiagomis, pastatoma vonia atrodys žaviai.

 • Praktiškumas. Daugelis pirkėjų mano, kad laisvai pastatomos vonios labiau tarnauja estetiniams, o ne praktiniams tikslams, tačiau tai ne visai tiesa, nes laisvai pastatomas vonias paprasčiau valyti: turint kampinę ar stačiakampę prie sienos glaudžiamą vonią dar reikia papildomai valyti ir plyteles, kitą apdailą, vonios sienelę.

 • Mažesnės įrengimo išlaidos ir laiko sąnaudos. Laisvai stovinčią vonią ypač paprasta įrengti: jai nereikia papildomų karkasų, atramų, taip pat išvengiama papildomų darbų. Tokio tipo vonią galima pastatyti bet kurioje kambario vietoje.

 • Lengvas keitimas. Laisvai pastatomą vonią labai lengva pakeisti nauja: įsigijus naują vonią senosios nereikia išmontuoti, neprireikia atlikti jokių struktūrinių vonios kambario pakeitimų.


Laisvai pastatomų vonių trūkumai


Tinka erdvesniems vonios kambariams. Daugelis laisvai pastatomų vonių skirtos didesnėms erdvėms: įsprausta nedideliame kambaryje vonia (laisvai pastatoma) ne tik negražiai atrodys, ja tiesiog nebus patogu naudotis, nes neliks erdvės laisvai judėti.


Ribotas vonios priedų pasirinkimas. Daugelio tipų laisvai pastatomose voniose nėra galimybės sumontuoti hidromasažinių sistemų, vonios sienelių ir kt.


Svoris. Daugelis laisvai pastatomų vonių yra labai sunkios, tad reikės atidžiai rinktis jų montavimo vietą, be to, toje vietoje, kur stovės vonia, gali tekti papildomai sustiprinti grindis.


Nėra galimybės šalia susidėti vonios kosmetikos. Įsirengiant kampinę ar prie sienos glaudžiamą vonią lieka vietos įvairiems prausimosi reikmenims pasidėti ir laikyti. Vis tik yra nebloga išeitis – rinktis lentynėlę su ratukais arba specialią ant vonios tvirtinamą lentą.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį