Akmens masės vonia Aura Damona 1, pasirenkama RAL spalva

2 584,00 €
2 584,00 € - 2 836,00 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Tipas
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 14,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

aura_damona1RAL_be
Garantija (m)
25 metai
Ilgis mm
1755
Spalva
Pasirenkama spalva
Plotis mm
735
Pagaminta iš
Akmens masės
Tūris litrais
300
Galimybė įmontuoti maišytuvą vonioje
Nėra
Galimybė įmontuoti masažo sistemą
Nėra
Aukštis be kojų mm
855
Serija
DAMONA
Svoris kg
105 kg + pakuotė

Aprašymas

  Akmens masės laisvai pastatoma vonia Damona buvo pagaminta derinant klasikinį ir šiuolaikinį dizainą - labai erdvi ir patogi vonia su įvairiomis vonios kojų dizaino galimybėmis. Vonios komplekte yra integruotas sifonas be persipylimo. Damona vonios paviršius blizgus, o norint išskirtinumo galite rinktis net iš 150 RAL paletės spalvų. Galite pasirinkti skirtingų spalvų vidinę ir išorinę dalis. Geltoname laukelyje galimi variantai galite pasirinkti sifoną su perpylimu ir be jo. Dėmesio! Vonia parduodama komplekte su baltomis kojomis. Chromo sp. cilindro ar liūto formos kojos parduodamos atskirai. Jas galite rasti dešinėje pusėje prie rekomenduojamų įsigyti prekių.

Akmens masė - tai viena iš mažiausiai šilumai laidžių medžiagų, todėl karšta vonia lėčiau atvėsta, o prisilietimas prie šios medžiagos vonios nėra diskomfortiškas. Visos Aura vonios gaminamos iš natūralaus marmuro – 85% ir rišančių kompozitinių medžiagų – 15%, todėl yra švarios ir ekologiškos. Akmens masės vonia yra itin patvari dėl savo medžiagos tankumo, todėl ja naudojantis, net ir dažnai, vonia nepakeis savo formų ar spalvos. Aura vonioms suteikiama net 25 metų garantija. Dėl vonios svorio, ji yra stabili ir papildomų stabilizavimo mechanizmų pirkti nereikia.

Dėmesio! 
Dėl itin didelio vonios svorio - užnešimo paslauga nėra galima.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį