Masažinės vonios ir jų sistemos

  • SUTAUPOTE -282,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Koller LUX Nr.2 Vandens masažo sistema (be vonios)

Bazinė kaina 1 411,00 € Kaina 1 129,00 €
1 129,00 € - 1 320,00 €
Į šios prekės kainą įskaičiuota įranga bei jos įdiegimas į Jūsų pasirinktą vonią . Pasirinkimas turi įtaką sistemos kainai. Pasirinkimą atlikte...

Masažinės vonios, arba kitaip – hidromasažinės vonios, burbulinės vonios – leis susikurti SPA niekur neišėjus iš namų. Sunku patikėti, bet tokio tipo vonios buvo sukurtos tik XX a. viduryje, brolių Jacuzzi: jų pavardė tapo masažinės vonios sinonimu.


Šiuo metu, rinkoje galima rasti tiek masažinių vonių, tiek jų sistemų, skirtų to paties prekės ženklo ar ir kitų gamintojų vonioms. Taigi, reikia pasidomėti, ar masažinės sistemos yra universalios ir tiks jau sumontuotai voniai.


Masažinės sistemos veikia dvejopu principu. Pirma, masažinės galvutės yra nukreiptos ir vandenį purškia į tam tikras kūno sritis (dažniausiai – į nugarą ir kojas). Antra, oro masažui skirti purkštukai, paprastai sumontuoti vonios dugne, skleidžia sroves iš apačios.


Masažinės vonios ir masažinių vonių sistemos leidžia patenkinti bene kiekvieno pirkėjo poreikius. Visuomet galima keisti srovės stiprumą nustatant, kad vieni purkštukai dirbtų visu pajėgumu, o kiti masažuotų labai švelniai, galima rinktis skirtingus masažo būdus bei programas, pavyzdžiui, pulsacinį režimą.


Masažinės vonios privalumai 

  • Detoksikacinis poveikis: padeda išvalyti organizmą.

  • Suaktyvina kraujotaką, pagerina medžiagų apykaitą.

  • Padeda gydyti įvairias ligas, pavyzdžiui, sąnarių.

  • Sumažina raumenų skausmą po intensyvių treniruočių.

  • Padeda atsipalaiduoti: tyrimais įrodyta, kad hidromasažinės vonios padeda kovoti su nemiga, stresu, depresija, mažina nuovargį ir kt.


Ar masažinės vonios tinka visiems?


Masažinės vonios ir jų sistemos gali netikti širdies ligomis sergantiems žmonėms, todėl dėl naudojimosi jomis reikėtų pasitarti su gydytoju.


Masažinių vonių sistemos


Dažniausiai masažinių vonių sistemos sudarytos iš kelių pagrindinių dalių: 

  • vandens siurblio;

  • oro kompresoriaus (dažnai jis būna su oro šildytuvu);

  • vamzdelių sistemos;

  • purkštukų (masažinių galvučių).


Tačiau šiuolaikinės masažinių vonių sistemos turi daugybę kitų priedų. Pavyzdžiui, daugelis jų yra valdomos vonios arba nuotolinio valdymo pultu. Anksčiau gamintos masažinės sistemos buvo valdomos ir mechaniniu būdu, tačiau šių dienų vartotojai renkasi komfortą bei patogumą.


Mūsų asortimente, turime masažinių sistemų, turinčių apsaugą nuo tuščios eigos, automatinio išjungimo po 20 min., automatinio sistemos džiovinimo funkcijas. Dažnai į komplektaciją įeina ir tokie priedai kaip, pavyzdžiui, vonios sifonas, drenažo sistema, chromoterapinis apšvietimas, specialus rėmas voniai, taip pat klientai gali įsigyti papildomą įrangą.


Sukūrinės vonios ir jų sistemos: kaip išsirinkti ir kas lemia kainą?

Gamintojas


Labai svarbu atkreipti dėmesį, ar masažinių vonių sistemų gamintojas – patikimas. Tik tuomet burbulinė vonia veiks be priekaištų ir bus saugi naudotojams. Nesvarbu, ar rinksitės lietuvių, ar tarptautinio gamintojo vonią: bendradarbiaujame su oficialiais masažinių sistemų Koller atstovais Lietuvoje, kurie užtikrina pagalbą ir operatyvius sprendimus tiek garantiniu laikotarpiu, tiek ir garantijai pasibaigus.


Medžiagos


Masažinės sistemos gali būti montuojamos į įvairių medžiagų vonias. Vonios gali būti iš akrilo (įprasto arba skaidraus), specialios medžiagos „Quaryl“ (smėlio ir akrilo mišinio), akmens masės. Masažinės sistemos plieninėse voniose gali būti montuojamos tik gamntojo gamykloje.


Variklio galia


Norint, kad pasirinkta burbulinė vonia arba atskirai įsigyta masažinė sistema tarnautų ilgai ir patikimai, reikėtų atkreipti dėmesį į variklio galingumą: jis turėtų būti bent 800 W.


Masažinių vonių kaina


Masažinės vonios kaina labiausiai priklauso nuo masažinės sistemos sudėtingumo, valdymo bei purkštukų (masažinių galvučių) kiekio: kuo jų daugiau, tuo sistema bus brangesnė. Internete įprasta įrašyti frazę „masažinės vonios išpardavimas“, tačiau labai dažnai tai nepadeda rasti geriausio varianto. Svarbu žinoti, kad masažinės vonios pigiau parduodamos įvairių akcijų metu, tad sekite mūsų el. parduotuvės naujienas ir apie ypač patrauklia kaina parduodamas masažines vonias sužinokite pirmieji. 

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį