Priedai vonioms

Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Ravak sandarinimo (apdailos) juosta 6/1100

Kaina 3,99 €
3,99 € - 6,00 €
 • -14,00 €

Ravak vonių NewDay ir Gentiana atrama

Bazinė kaina 70,00 € Kaina 56,00 €
Kojelės kampinei voniai skirtos lygiam vonios pastatymui, o jų įrengimas pagal montavimo instrukciją, yra sąlyga, būtina tam, kad RAVAK voniai,...
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • -9,99 €

Prekę galite atsiimti sekančią dieną arba pristatymas per 2d.d.
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Ravak vonios atrama (kojelės) 70,75,80cm

Bazinė kaina 50,00 € Kaina 40,01 €
32,00 € - 40,01 €
 • -8,00 €
 • -33,00 €
 • -9,99 €
 • -9,99 €
 • -5,60 €
 • -9,00 €
 • -80,01 €

Prekę galite atsiimti sekančią dieną arba pristatymas per 2d.d.
 • -9,00 €
 • -132,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Axor dušo galvos komplektas montuojamas į vonios kraštą

Bazinė kaina 528,00 € Kaina 396,00 €
396,00 € - 593,00 €

Prekę galite atsiimti sekančią dieną arba pristatymas per 2d.d.
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • -26,00 €
 • -58,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Vonios sienelės tvirtinimo elementai B SET BVS2 L/R

Bazinė kaina 291,00 € Kaina 233,00 €
 • -22,00 €

Prekę galite atsiimti sekančią dieną arba pristatymas per 2d.d.

Ideal Standard Connect Air vonios atraminės kojos

Bazinė kaina 87,00 € Kaina 65,00 €
Tvirtinimo kojelės įmontuojamoms vonioms. Kolekcija: Tonic II Tipas: Kojelių komplektas 
 • -27,00 €

Vonia neįmanoma arba sudėtinga naudotis neįsigijus tam tikrų priedų, todėl siūlome daugybę reikmenų, kad maudynės būtų ne tik komfortiškos, bet ir saugios.

Dažniausiai naudojami vonios priedai


Vonios kojos


Atrodytų, vonios kojos – itin smulkus priedas, tačiau iš tiesų jis yra labai svarbus vonios stabilumui. Svarbu žinoti, jog kiekviena vonia turi jai skirtas kojas (atramas), kurios tvirtinasi specifinėse vietose ir yra pritaikytos suteikti stabilumo ir atlaikyti konkrečiai voniai suprojektuotą svorį. Vonios kojos gali visai patalpai suteikti tam tikrą nuotaiką ir papildyti vonių dizainą. Asortimente turime tam tikriems modeliams pritaikytų dekoratyvinių vonių kojų, taip pat vonių su išskirtinio dizaino medinėmis kojelėmis.


Mūsų parduotuvėje rasite ir specialių vonių atramų, suteikiančių daugiau stabilumo.


Vonios apdaila


Pirkėjai labai dažnai svarsto, ką daryti, kad visas vonios kambario interjeras atrodytų išbaigtas. Taigi, vonios apdailai labai tinka specialios apdailos plokštės. Galima įsigyti ne tik priekinių, bet ir šoninių (galinių) vonios apdailos plokščių, taip pat plokščių, skirtų kampinėms ar kitoms nestandartinėms vonioms. Jos leidžia sutaupyti pinigų apdailai, nes nereikia rūpintis karkaso darymu, kad galėtumėte apklijuoti vonią plytelėmis ar kitomis medžiagomis. Gamintojai vis dažniau siūlo ne tik baltos spalvos, bet ir medienos bei kitų atspalvių plokščių. Pirkėjams aktuali ir vonios apdailos kaina. Galinė/šoninė vonios apdaila kainuoja nuo 50–90 Eur, priekinė – nuo 70–150 Eur ir daugiau.


Taip pat apdailai skirti ir specialūs apdailos skydeliai, apdailos juostos, kiti priedai.


Vonios sifonai


Vonios sifonai būtini norint tinkamai naudotis naujai įsigyta vonia. Sifonas saugo nuo kamščių kanalizacijos sistemoje, nuo nemalonaus kvapo vonios kambaryje, taip pat atlieka persipylimo funkciją, saugančią nuo vandens išsiliejimo per vonios viršų. Mūsų el. parduotuvėje rasite vonios sifonų, dangtelių sifonui, skirtų tiek standartinėms, tiek ir nestandartinėms vonioms. Iš praktikos pastebėjome, kad sifonai voniai mūsų pirkėjams kelia daug klausimų, todėl konsultuojame ir patariame, peržiūrime prekių krepšelius ir pastebėję, kad prekės sukomplektuojamos netinkamai, apie tai pirkėjus nedelsdami informuojame.


Vonios pagalvėlės


Vonios pagalvėlės suteiks daugiau komforto maudynių metu. Neabejotinai tai vienas iš dažniausiai perkamų aksesuarų. Ją renkantis būtina atkreipti dėmesį į dydį, formą (įprasta ar su specialiu išgaubimu galvai) bei aukštį, įvertinti, ar tai tinkamas pasirinkimas turimo modelio voniai. Vonios pagalvėlės dažniausia būna universalių spalvų, pavyzdžiui, baltos arba pilkos, tad jas paprasta priderinti prie vonios kambario interjero.


Kitos prekės


Vonioje nuolatos būna drėgna, šioje patalpoje dažniau nei kitur kaupiasi pelėsis, todėl būtina pasirūpinti tinkamu antipelėsiniu silikonu, kuris sumažins galimybę pelėsiui asirasti. Mes taip pat siūlome papildomus sprendimus plieninių vonių garso ižoliacijai. Tam skirtas garso izolacijos gumų komplektas. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti izoliacijai skirtų priedų. 

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį