Partnerių programa baldininkams –

Kuriame pridėtinę vertę Jums ir Jūsų klientams


Suprantame kylančius iššūkius baldų gamintojams ir montuotojams bei žinome kaip juos įveikti, todėl siūlome tapti partneriais – Galime pasiūlyti plačiausią, palaikomų prekių Franke asortimentą; Teikiame technines konsultacijas tiek Jums, tiek Jūsų klientams; Galimas operatyvus prekių pristatymas visoje Lietuvoje; Partnerių programos nuolaidos Franke, Hansgrohe, Grohe, Reginox produkcijai.


Prekių pristatymas – Tada, kada reikia.


Skiriame Jums dedikuotą vadybininką, kuris pasirūpins, jog prekės atkeliautų laikų, pagal Jūsų darbų grafiką. Puikiai suprantame, jog dažniausiai nėra galimybės produktų sandėliuoti, o suderinti laiku baldų gamybą ir produktų atvykimą gana sunku, todėl siūlome partneriams nemokamą 2 mėnesių prekių sandėliavimą. Tokiu būdu, galite užsakyti prekes anksčiau, jas sandėliuoti ir gauti laiku – jokių netikėtumų atėjus montavimo metui.


Abipusė partnerystė – auginkite užsakymus kartu su mumis


LaikasNamams.lt – tai ne tik elektroninė parduotuvė. Mes siūlome savo klientams daugiau, todėl galime būti naudingi ir Jums. Pasinaudokite mūsų galimybėmis reklamuoti Jūsų įmonę ir atvesti Jums klientų. Tikslingai dirbdami jau beveik 10 metų šioje srityje, turime galimybę rekomenduoti Jus mūsų salone, internetu bei mūsų svetainėje „partnerių skiltyje“. Taip kuriame abipusę pridėtinę vertę mūsų partneriams.

Dirbame su patikimais gamintojais

UŽPILDYKITE FORMĄ - SUSISIEKSIME SU JUMIS PER ARTIMIAUSIAS 24 VALANDAS


Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį