Norite bendradarbiauti? Gaukite sąlygas ir naudas užpildę šią formąSuprantame Jūsų iššūkius –
Kuriame pridėtinę vertę Jums ir Jūsų klientams


Puikiai įsivaizduojame, kokios atsakomybės ir darbų apimtys tenka dizaineriams bei architektams. Todėl siūlome visapusišką pagalbą, siekiant kurti pridėtinę vertę Jūsų klientams, sutaupyti Jums laiką bei galimybę naudotis partnerių programos nuolaidomis.


Platus asortimentas internete ir optimali ekspozicija salone – Padėsime sutaupyti Jūsų laiką!


Deriname interneto galimybes su salono privalumais, todėl Jūs ir Jūsų klientai neprivalės vaikščioti po skirtingus vonios įrangos salonus. Platų prekių asortimentą parodysime elektroninėje parduotuvėje, o tokias svarbias detales, kaip spalva ar produktų suderinamumas parodysime gyvai. Iš mūsų gausite atsakymus, bei aiškias vonios bei virtuvės kambarių sąmatas. Turime platų gamintojų, tiekėjų ir partnerių tinklą, todėl galime pasiūlyti bene plačiausią santechnikos asortimentą Lietuvoje.


Dėmesys Jūsų klientams –
Pridėtinė vertė,kurią galime pasiūlyti


Tikslinga komunikacija, dėmesys klientams, sąmatos rengimas bei detalių aptarimas su klientu. Jums nebereikia rūpintis: - Ar klientas gauna teisingą pasiūlymą? - Ar bus pasirūpinta produktų suderinamumu? - Kaip ir kada produktai pasieks Jūsų klientą? - Ar bus pasirūpinta kliento individualiais poreikiais? Mūsų tikslas – sutaupyti klientui laiko ir išvengti galimų iššūkių, todėl viską išsprendžiame dar prieš parduodant prekes.

Dedikuotas vadybininkas ir specialistų komanda – Visiems Jūsų poreikiams

Mūsų komanda specializuojasi vonios bei virtuvės įrangoje, tad tapdami partneriais Jūs gaunate dedikuotą specialistų komandą, kuri bus pasiruošusi ne tik paskaičiuoti sąmatą, tačiau esant poreikiui mes gebame padėti Jums parinkti tiek techninius, tiek vizualinius sprendimus. Mūsų praktinės patirtys leidžia Jūsų klientui išvengti techninių klaidų, taip sutaupant projekto biudžetą bei laiką. Ilgametė patirtis leidžia pasiūlyti inovatyvius ir individualius sprendimus Jūsų projektui.


Popardaviminis palaikymas Jūsų klientams


LaikasNamams.lt orientuota į patikimų gamintojų, kokybiškas prekes, todėl galime užtikrinti sklandų montavimo procesą Jūsų meistrams. Naudojamės duomenų bazėmis, jog galėtume pateikti montavimo brėžinius bei instrukcijas, o esant poreikiui ir konsultacijas dėl išskirtinių sprendimų. Naudojamės gamintojų atstovų, servisų bei partnerių kontaktų duomenų baze, jog padėtume išspręsti kilusius neaiškumus montuojant ar nutikus nesklandumams su pačia preke.

Organizuojame mokymus bei naujienų pristatymus savo partneriams

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį