Pakabinamos bide

  • SUTAUPOTE -51,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Bocchi V Tondo pakabinama bide

Bazinė kaina 201,00 € Kaina 150,00 €
150,00 € - 306,00 €
Bocchi V-Tondo serijos pakabinama bide su anga bide maišytuvui. Stilistiškai tinka montuoti šalia V-Tondo serijos klozetų. Bide sumontuoti...

Pastaruoju metu, dažniausiu pasirinkimu tampa pakabinamos bidė. Tai gali lemti daugelis priežasčių, bet labiausiai pasirinkimą įtakoja tai, kad bidė montuojama šalia unitazo, kuris dažniausiai montuojamas kartu su potinkiniu bakeliu, todėl irgi yra pakabinamas. Tam, kad būtų išlaikytas tolygumas ir gražus vaizdas, taikomas toks pat montavimo būdas.


Pakabinamos bidė privalumai


Kadangi pakabinama bidė neliečia grindų, nereikalingas specialus paruošimas grindims. Pakabinama bidė atrodo inovatyviau, taip pat vizualiai neužima daug vietos ir suteikia kambariui erdvės pojūtį. Lengva valyti grindis, nes nėra iškilimų bei plyšių, kuriuose galėtų kauptis nešvarumai.


Laikiklis pakabinamai bidė


Pakabinamos bidė tikslią montavimo vietą reikia numatyti dar prieš padengiant sienas galutine apdaila. Toje vietoje būtina turėti vandens bei kanalizacijos įvadą ir iš anksto pritvirtinti laikiklį, ant kurio bus montuojama bidė. Kai laikiklis yra pritvirtintas ir ant jo baigti apdailos darbai, paruoštoje vietoje gana nesunkiai ir greitai uždedamas bidė ir reikalinga santechnika.


Pakabinamos bidė kaina


Ne visi vonios kambario įrenginių gamintojai savo asortimente turi bidė. Todėl rinktis teks iš keleto gamintojų prekių. Kaina dažniausiai priklauso nuo bidė matmenų, dizaino ir išskirtinių savybių. Paprasto dizaino ir išskirtinių savybių neturinti bidė kainuos mažiausiai, o už papildomus privalumus ir išskirtinę išvaizdą teks mokėti daugiau. Bene svarbiausia, kad bidė būtų patogi ir lengvai naudojama, o kaina nėra pats svarbiausias kriterijus renkantis. Tam kad paskaičiuotumėte pilną bidė įrengimo kainą, reikėtų pridėti išlaidas laikikliui, santechnikos prekėms ir norimų priedų kainą.


Pakabinamos bidė internetu


Lengva ir patogu pirkti pakabinamas bidė internetu. Įsigijimui visiškai nebūtina vykti į fizinę parduotuvę ar keliauti į kelias parduotuves vien tam, kad būtų galima palyginti skirtingus modelius ir jų kainas. Internetu greitai pasirinksite patinkantį modelį ir patogiai pasitikrinsite matmenis. Jei įsitikinote, kad bidė matmenys tinka ir norite prekę įsigyti, kartu galite įsigyti ir priedus bei kitas santechnikos prekes, reikalingas bidė montavimui. Pakabinamai bidė naudojamas potinkinis laikiklis gali būti įsigyjamas ir pristatomas kartu.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį