Pastatomos bide

Pastatoma bidė nuo pakabinamos skiriasi tuo, kad visu apatiniu paviršiumi tvirtai liečiasi su grindimis. Pastatomos bidė, kaip ir pakabinamos, dažniausiai montuojamos šalia sienos, bet pagrindinė apkrova tenka grindims, nenaudojama stipri fiksacija prie vertikalaus paviršiaus. Dėl šios priežasties, nereikalingas specialus laikiklis, montuojamas ant sienos, skirtas bidė pakabinimui.


Kadangi pastatoma bidė nėra priklausoma nuo sienos stiprumo, ją galima statyti šalia trapių ar ne itin stiprių sienos elementų. Vonios kambario įrengimo metu, bei planuojant atlikti reikalingus darbus, galima iš anksto atlikti pilną sienos apdailą, be vietos, kurioje bus bidė, paruošimo. Po bidė nesikaupia nešvarumai, nes tiesiog ši vieta yra uždengta.


Nuo ko priklauso pastatomos bidė kaina?


Pastatomos bidė yra gaminamos ne visų vonios įrangos gamintojų, todėl ženkliai sumažėja galimų pasirinkimų skaičius. Nepaisant to, rinkoje siūlomų bidė kaina gali būti labai įvairi. Pačios paprasčiausios, neutralaus dizaino bei specifinių savybių neturinčios bidė yra pigiausios Įdomaus dizaino, didesnių matmenų ir ypatingo apdirbimo bidė gali kainuoti kur kas daugiau. Ne visuomet brangesnė prekė reiškia, jog ji geriau tiks ir bus kokybiškesnė. Pirmiausiai derėtų gerai įsivertinti poreikius ir tik tuomet, atrinkus tinkamus modelius, lyginti jų kainą.


Pastatomos bidė internetu


Visiškai nesudėtinga ir tikrai naudinga pirkti pastatomą bidė internetu. Kuomet prieš akis turite detalų bidė maketą su visais matmenimis ir matote vizualizaciją, kaip norimas modelis atrodo vonios kambario aplinkoje, nesunku priimti sprendimą ir išsirinkti tinkamą įrangą. Internete atsiveria unikali galimybė vienu metu palyginti visus galimus pasirinkimus ir išsirinkti vieną, labiausiai tinkantį.


Galite išsirinkti bidė net būdami statybų aikštelėje ar vonios kambaryje, planuodami remontą. Pagal pateiktus duomenis realiu laiku matuoti reikiamus atstumus ir įvertinti tinkamumą. Jei parduotuvės ekspozicijoje galima rasti tik ribotą skaičių modelių ir dar labiau ribotą spalvų pasirinkimą, tai internete rasite visas galimas spalvas ir produktų variacijas. Be to, kartu su bidė iškart galima užsakyti ir to paties gamintojo priedus, kurie pagaminti konkrečiam produktui ir neabejotinai tiks naudoti kartu. Geriausia pastatomo bidė kaina garantuojama prekes įsigyjant internetu.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį