Maišytuvai praustuvams

  • SUTAUPOTE -44,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Hansgrohe Talis 110 maišytuvas praustuvui

Bazinė kaina 175,00 € Kaina 131,00 €
131,00 € - 195,99 €
Hansgrohe Talis E 110 kolekcijos maišytuvas praustuvui su praustuvo dugno vožtuvu bei valdymo svirtele komplekte. Maišytuvas turi patogų snapo...

Sunku įsivaizduoti vonios ar tualeto kambarį be praustuvo. Daugelis kasdienių higienos procedūrų, tokių kaip dantų valymas, rankų prausimas ir kitos, atliekamos kriauklės ir maišytuvo pagalba. Praustuvo maišytuvas reikalingas vandens paruošimui ir pateikimui, be to yra labai svarbi dizaino detalė.


Kas yra svarbiau: estetinis maišytuvo vaizdas ar funkcinės savybės. Geriausia, kai abi šios savybės dera kartu. Be to, praustuvų maišytuvai gaminami taip, kad reikėtų kuo mažiau priežiūros ir kasdienis naudojimas nepakeistų funkcinių bei išvaizdos savybių. Kiekvienas praustuvo maišytuvas yra tarsi juvelyrikos dirbinys, suteikiantis erdvei tam tikrą emociją. Šiuolaikinės gamybos technologijos ir gamybos procese naudojamos medžiagos leidžia pagaminti įrenginius, kuriuose dizaino idėjos papildo technologinius sprendimus ir taip gimsta ergonomiški ir malonūs naudoti vonios kriauklės maišytuvai.


Praustuvo maišytuvų tipai


Maišytuvai iš sienos


Šio tipo maišytuvai yra montuojami sienoje dar prieš atliekant sienų apdailą. Po tinku montuojamas specialus laikiklis kartu su santechninėmis jungtimis. Atlikus apdailos darbus, sienos paviršiuje lieka matomas tik vandens srovės ir temperatūros valdiklis ir čiaupas. Šie komponentai gali būti bendrame korpuse arba atskirai. Sienoje montuojamas praustuvo maišytuvas sukuria modernią išvaizdą, neapkrautą jungtimis ir tvirtinimo elementais.


Ant praustuvo ar stalviršio montuojami maišytuvai


Pritaikymui reikalingas praustuvas, turintis montavimo ertmę arba stalviršyje padaroma ertmė pagal maišytuvo išmatavimus. Klasikinis tvirtinimo būdas, bet nebūtinai klasikinė maišytuvo išvaizda. Vandens temperatūros ir srovės keitimui dažniausiai naudojama viena daugiakryptė svirtis. Kadangi dauguma maišytuvų gali būti pritaikomi toje pačioje vietoje, būtent maišytuvo išvaizda ir matmenys dažniausiai lemia konkretaus modelio pasirinkimą.


Maišytuvai su atskiromis rankenėlėmis


Klasikinis vandens kontrolės būdas, kuomet atskirai reguliuojama karšto ir šalto vandens srovė ir taip išgaunama norima temperatūra bei srovės stiprumas. Pats geriausias pasirinkimas klasikinio stiliaus dizainui, bet gali tikti ir modernios klasikos aplinkoje. Nors rankenėlės atskiros, bet valdymo tai nekomplikuoja.


Kaip išsirinkti praustuvo maišytuvą internetu?


Internetas pakeitė žmonių įpročius, palengvino kasdien atliekamas procedūras. Praustuvo maišytuvą išsirinkti internetu gali būti daug paprasčiau, nei fizinėje parduotuvėje. Kiekvienas praustuvo maišytuvas pateikiamas su tiksliais matmenimis, kurių pagalba tiksliai žinosite ar dydis ir forma tenkina. Daugelis prekių kartu turi vizualizacijas, todėl galima tiksliai įvertinti, kaip maišytuvas atrodys vonios kambario aplinkoje. Jei praustuvo montavimui reikalingi priedai, apie tai ne tik rasite informaciją, bet ir nuorodas į konkrečius priedus, kuriuos galima įsigyti kartu.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį