Priedai maišytuvams

  • -2,00 €
  • -25,00 €
  • -31,00 €
  • -12,00 €

Prekę galite atsiimti sekančią dieną arba pristatymas per 2d.d.

Prekę galite atsiimti sekančią dieną arba pristatymas per 2d.d.
  • -79,00 €
  • -29,00 €
  • -75,00 €
  • -4,01 €

Hansgrohe kampinio vožtuvo dangtelis

Bazinė kaina 40,00 € Kaina 35,99 €
35,99 € - 54,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • -31,00 €
  • -20,00 €

Kiekvienas maišytuvas prisideda prie vonios kambario pritaikymo naudotojų reikmėms. Dėl to galima rinktis iš skirtingo dizaino ir funkcionalumo įrengimų. Nors maišytuvai yra gaminami taip, kad galėtų būti pritaikomi skirtingose erdvėse ir pozicijose, bet visų poreikių negali atitikti net pats moderniausias įrenginys. Kartu su maišytuvais naudodami specialius priedus galėsite pagerinti pritaikymą savo erdvėje ir praplėsti maišytuvų funkcionalumą.


Populiariausi maišytuvų priedai


Kampinis ventilis


Santechnikoje svarbi vamzdžių, žarnų ir jungčių kryptis. Tinkama kryptimi nukreipti elementai yra lengviau sujungiami tarpusavyje, reikalingi trumpesni vamzdeliai ir žarnos. Lengvesnis pats sujungimo procesas, o jungtys atrodo tvarkingos ir nepainios. Kampiniai ventiliai yra pritaikomi montavimo metu arba prieš montavimą. Šios detalės yra nedidelės, bet labai svarbios.


Vandens nukreiptuvas


Vandens skleidimo funkciją duše dažniausiai atlieka dušo galvutė, bet tai yra ne vienintelis galimas būdas. Stacionarūs vandens nukreiptuvai gali būti montuojami atitinkamoje vietoje, dušo kabinoje. Įprastai jie turi didesnį paviršiaus plotą, nei dušo galvutės, todėl tekėdamas vanduo gali sukurti efektą, panašų į stipraus lietaus.


Dušelio ir dušo galvutės laikiklis


Ne visuomet kartu su maišytuvu rasite visus reikiamus priedus, skirtus pritaikyti naudojimą konkrečiai vietai. Priedų asortimente galima išsirinkti ir pritaikyti laikiklius, kurie padidins turimos įrangos funkcionalumą ir bendrą vonios kambario tvarką.


Praustuvo ventilis


Šis elementas atsakingas už vandens kiekio kontrolę praustuvo viduje. Ventilis praustuvui gali būti mechaninis, kuomet jo veikimą kontroliuojame pirštų judesiais pastatę ventilį į norimą padėtį ir pagal tai ventilis praleidžia vandens srautą į nuotekų vamzdį arba blokuoja vandens tekėjimą. Ventilio aktyvavimas gali skirtis priklausomai nuo jo konstrukcijos. Ventilis yra mažiau pastebimas elementas, nei maišytuvas, bet naudojantis praustuvu, jo neįmanoma nepastebėti, todėl jo išvaizda taip pat yra svarbi.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį