Maišytuvai vonioms

  • SUTAUPOTE -123,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Hansgrohe Finoris vonios maišytuvas

Bazinė kaina 490,00 € Kaina 367,00 €
262,00 € - 367,00 €
2021 metų naujiena - Finoris serijos maišytuvas voniai, montuojamas iš sienos. Maišytuvą galima rinktis iš trijų spalvų - chromo blizgios, juodos...

Geriausi maišytuvai rinkoje

Kaip išsirinkti vonios maišytuvą?

Renkantis vonios maišytuvą, pirmas kriterijus dažniausiai yra išvaizda. Sutinkame, jog tai svarbu, norint išpildyti visa vonios kambario dizainą, tačiau nereikėtų pamiršti ir funkcionalumo bei praktiškumo.


Dabartinė gamintojų ir modelių pasiūla dažnai glumina pirkėjus ir kelia klausimą. Tai koks gi maišytuvas pats geriausias? Vienareikšmio atsakymo nėra, nes individualūs poreikiai labai skiriasi, todėl reikėtų apgalvoti savuosius, prieš išsirenkant modelį.


Spalvos


Šių dienų technologijos gana smarkiai pažengusios, todėl siūlomi maišytuvai turi itin platų pasirinkimą. Paprasčiausias ir jau standartu tapes – chromo spalvos (blizgus) maišytuvas visuomet liks populiariausias pasirinkimas, dėl praktiškumo ir kainos.


Juodas matinis maišytuvas – tai šių dienų mada, suteikianti vonios kambariui išskirtinumo. Matinė spalva gaunama, dengiant maišytuvo korpusą specialiu laku. Kalbant apie praktiškumą, reikėtų įvertinti vandens kokybę namuose arba pagalvoti apie filtrus nuo kalkių. Ant juodos matinės spalvos maišytuvų, vandens nuosėdos matysis. Kitas aspektas – priežiūrai, reikėtų vadovautis suteikiamomis instrukcijomis iš gamintojo, nes dažnu atveju agresyvi chemija bei abrazyvinės dalelės pažeidžia paviršių, ko pasekoje lakas tikėtina ilgainiui atsilups.


PVD spalvos – tai yra dengimo metodas, kurį atlieka aukšto slėgio vakuume jonų bombardavimo, garavimo kondensacijos ir purškimo metalizavimo būdu. Šis padengimas ypatingas tuo, jog yra patikimesnis ir tvirtvesnis, lyginant su maišytuvais, kurie dengti lako sluoksniu.


Šios technologijos dėka, maišytuvai įgauna aukso, vario, nikelio, nerūdijančio plieno atspalvius – tiek blizgius, tiek šlifuoto paviršiaus. Atkreiptinas dėmesys, jog tokie maišytuvai turi kur kas aukštesnę gaminio kainą.

pvd_grohe_spalvos.jpg


Funkcionalumai


Pagrindinis funkcionalumas – Standartiniai, svirteles turintys maišytuvai atlieka įprastas funkcijas, t.y. vandens temperatūros ir srovės reguliavimas, bei vandens srovės nukreipimas į vonios snapą arba rankinį dušelį.


Termostatinis vonios maišytuvas – tai papildoma funkcija maišytuve, sukurianti apsaugos sistemą nuo apsiplikymo karštu vandeniu, kuomet namuose sumažėja šalto vandens slėgis. Kalbant apie vonios maišytuvus, tai itin aktualu turintiems mažų vaikų namuose, kurie mėgsta maudynes ir žaidimus vonioje. Termostatas reaguoja į temperatūrą ir dingus šaltam vandeniui, sumažina karšto vandens padavimą taip pat. Dažnu atveju, termostatiniai maišytuvai turi nustatytą temperatūrą ties 38-40 laipsnių, todėl tik atsukę maišytuvą, standartinėje padėtyje, Jūs gausite malonią, šiltą srovę. Esant poreikiui karštesniai ar šaltesniai vandens temperatūrai, ją patogiai reguliuosite su su valdikliu.Montavimo tipas


Maišytuvai standartiškai montuojami iš sienos, tačiau šiuolaikiniai sprendimai leidžia juos sumontuoti tiek po tinku, iš grindų ar vonios. Kiekvienas iš šių sprendimų turi atitinkamą kainą, tačiau atkreipiame dėmesį, jog norint potinkinio ar iš vonios krašto maišytuvo, apie juos reikia domėtis šiek tiek anksčiau, jog santechnikas žinotų kur išvesti vandens taškus, o visos dalys būtų užsakytos iš anksto. Potinkinės dalys montuojamos dar prieš darant vonios apdailą, tad vėliau norint tokio sprendimo, jis bus arba negalimas arba kainuos padėties taisymo darbai.


Išskirtinės savybės


Naujieji termostatiniai maišytuvai (ne visi modeliai) turi “Cool Touch” technologiją. Tai reiškia, jog vandens maišytuvo korpusas yra apsaugotas nuo įkaitimo, ties karšto vandens padavimu. Tai dar viena apsauga mažiesiems, jog prisilietus prie maišytuvo vonioje, nebūtų apdeginta ranka.


Gamintojas


Mūsų parduotuvės vertybė – žinomi, patikimi ir saugūs gamintojai. Todėl e-kataloge rasite didžiausią Vokiškų gamintojų (Grohe, Hansgrohe) pasirinkimą. Mes vertiname šių gamintojų stabilumą, požiūrį į gamybą bei klientų aptarnavimą. Gaminių garantinis ir pogarantinis aptarnavimas nekelia streso pirkėjams, o užtikrina atsarginių dalių tiekimą, priežiūrą ir daiktų remontus.


Žinoma, tai ne vieninteliai pasirinkimai, tačiau rinkdamiesi įvertinkite ar gamintojas turi atstovą bei servisą Lietuvoje. Tai padeda nuspręsti ar neturėsite problem su daikto atsarginėmis dalimis bei remontu, jei to prireiktų ateityje.

Vonios maišytuvų kainos


Kuomet nusprendėme, kokio montavimo tipo mums reikia, kokios formos, spalvos ir funkcionalumų norime, galime pereiti prie pasirinkimų. Vonios maišytuvai:

  • Standartiniai, ne termostatiniai maišytuvai kainuoja nuo 70-90€ iki 200-300€, priklausomai nuo pasirinkto gamintojo, gaminio serijos ir aukščiau minėtų savybių, kaip maišytuvo spalva, forma ir pan.

  • Termostatiniai maišytuvai, turi kiek sudėtingesnius mechanizmus, todėl jų kaina aukštesnė ir svyruoja nuo 130€ iki 500-600€.


Kalbant apie montuojamus iš vonios krašto (pavyzdžiui Hansgrohe), gaminio kainą sudaro dvi sudedamosios – virštinkinė dalis (tai snapelis, valdymo rankenėlė, dušelis bei dušo žarna) ir potinkinė dalis (kurios mes nematome, nes ji montuojama po vonia). Potinkinė dalis mašytuvui sudaro praktiškai pusę maišytuvo komplekto kainos. Tokio komplekto kainos prasideda nuo 400€.


Žinoma, yra pigesnių alternatyvų, kaip pavyzdžiui Čekiški (Ravak), ar Itališki maišytuvai, kurių potinkinės dalys parduodamos jau kartu su konkrečiu maišytuvu. Tokį vonios maišytuvą galima įsigyti ir už maždaug 250€.


Vonios maišytuvai gali būti ir potinkiniai – t.y. montuojami į sieną. Apie jų sandarą plačiau rasite kategorijoje – potinkiniai vonios ir dušo maišytuvai.

Vonios maišytuvai internetu


Įsigyti daiktą internetu tampa vis lengviau, dėl suteikiamos informacijos, t.y. nuotraukų, aprašų, vaizdo įrašų, todėl galima patogiai ir greitai apžvelgti didelę dalį, rinkoje esančių modelių. Suprantama, jog santechniką išsirinkti pačiam, nelegva užduotis, todėl mūsų komanda visuomet padės sukomplektuoti reikiamas dalis, apžvelgs pasirinktus modelius, o pristatymu į namus pasirūpins mūsų kolegos iš DPD, Lpexpress ar kitų vežėjų.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį