Nestandartinės dušo kabinos


Nestandartinės dušo kabinos

Tikpanagrinėję fizinių ir elektroninių parduotuvių asortimentą, žinodami, kurmontuosime dušo kabiną ir kokių matmenų ji turėtų būti, galime suprasti, ar mumsreikalinga nestandartinė dušo kabina. Jas užsako klientai, kurių vonioskambarys – itin mažas ar netipinio suplanavimo, taip pat aukštaūgiai žmonės.Savo ruožtu dauguma Lietuvos bei užsienio gamintojų ne tik vykdo masinę gamybą,bet gamina ir nestandartines dušo kabinas

Nestandartinių dušo kabinų gamyba

Nestandartinių dušokabinų gamyba – tai ne vien tik mažųjų santechnikos įrangos gamintojų veiklossritis. Net ir žinomiausi ir didžiausi koncernai gamina nestandartines dušokabinas bei stengiasi prisitaikyti prie klientų norų, galimybių ir priebendrųjų stiliaus tendencijų. Jų siūlomi sprendimai – labai lankstūs. Vienas išpopuliarių pasirinkimų – dušo zonos šone įrengti vonią ir tokiu būdu, taupantvietą, turėti abu sprendimus.

Taigi, gamintojaiyra pasiruošę realizuoti daugelį Jūsų idėjų, o turintiems individualių poreikiųbūtina tartis su specialistais: tik tuomet gaminys derės tiek vizualiai, tiekir techniškai.

Nestandartinės dušo kabinos:dydžiai ir matmenys

Populiariausi gamintojųsiūlomi standartinių dušo kabinų dydžiai: 80x80 cm,90x90 cm ir 100x100 cm.

Taip pat gamintojaimasiškai gamina mažiau populiarių matmenų – 120x80 cm, 110x80 cm,100x90 cm ir kitųdydžių dušo kabinas. Tačiau tai tik tam tikrų gamintojų bei serijų modeliai.

Verta atkreiptidėmesį, jog dušo kabinų gamintojai yra pasirinkę kas 10 cm kintančius dydžiųstandartus. Žinoma, matmenys yra orientaciniai, kadangi daugelis modeliųturi 1–1,5 cm matmenų paklaidą tam, kad dušo kabiną būtų galima pritaikyti priekonkretaus sienų dekoro ar plytelių sujungimo siūlės.

Standartinės dušokabinos aukštis priklauso nuo konkretaus gamintojo beimodelio, tačiau jis svyruoja nuo 185 cm iki 200 cm. Dušo kabinos pagal užsakymągali būti ir 210–230 cm bei aukštesnės.

Nestandartinių dušo kabinų kaina

Kiek preliminariaikainuoja nestandartinės dušo kabinos – labai aktualus, tačiau kartu ir labaiindividualus klausimas, į kurį ne visuomet galima atsakyti iškart, vien pateikusreikiamus matmenis. Kaip sužinoti, kokia bus preliminari dušo kabinos gamyboskaina?

·       Orientacines „Ravak“ gaminiųkainas galite pamatyti pasinaudoję gamintojo paruoštu nestandartinių gaminių konfigūratoriumi.

·       Preliminarias nestandartinių dušokabinų kainas yra pateikęs ir lietuvių gamintojas „Brasta Glass“.

Tačiau galutineikainai įtakos turi pasirinktas dušo kabinos vitražas, aukštis, stiklo storis,techninis sprendimas, jei netinka konkretus katalogo modelis ir kt. Tiksli dušokabinų gamybos kaina visuomet nurodoma matavimų lape.

Laikas, per kurįpagaminama dušo kabina pagal užsakymą, priklauso nuo gamintojo, tačiau tikėtisgreito rezultato neverta. Nestandartinių dušo kabinų gamyba nuo užsakymomomento trunka mažiausiai 3 savaites ir gali užsitęsti iki 6–8 savaičių. Taigi,kaip ir kitas santechnikos prekes, dušo kabiną reikėtų užsisakyti iš anksto.Kitu atveju teks priimti skubotą sprendimą, o iš esamų asortimente įsigyta dušokabina gali neatitikti Jūsų ir Jūsų šeimos narių poreikių bei lūkesčių, netiktivonios kambaryje.

Nestandartinės dušo kabinos:užsakymas

 

„Ravak“ konfigūratoriumi pasirinkęreikiamą gaminį gausite gaminio lapą, kurį reikėtų persiųsti mums: paskaičiuosimetikslesnę kainą. Jei norite užsisakyti nestandartinį „Brasta Glass“ gaminį,susisiekite su mumis. „Brasta Glass“ – vienas lanksčiausių gamintojų, galintispasiūlyti ne tik kokybišką produkciją, bet ir itin platų nestandartinių gaminiųasortimentą. Šis gamintojas nemokamai Jūsų namuose atliks matavimus bei pakonsultuos.Tai užtikrina ne tik patogumą, bet ir saugumą – būsite tikri, jog užsakytasgaminys bus visiškai pritaikytas Jūsų paruoštai dušo erdvei.


Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį