Nestandartinės dušo kabinos


Kokios dušo kabinos yra nestandartinės?

Tik suprasdami gaminio standartus, galime suprasti ar mums reikalingas nestandartinis gaminys duše. Dauguma Lietuvos bei užsienio gamintojų turi masinę bei individualią dušo kabinų gamybą. Standartinių matmenų dušo kabinos yra gaminamos automatizuotai, todėl jų matmenys yra standartiniai. Dažniausiai gamintojų nustatomi dušo kabinų dydžiai – 80x80 cm, 90x90 cm, 100x100 cm. Taip pat gamintojai pateikia ir mažiau populiarius matmenis (120x80cm, 110x80cm,100x90cm ir t.t.) tačiau tai tik tam tikrų gamintojų bei serijų modeliai. Verta aktreipti dėmesį, jog matmenys keičiasi kas 10 centimetrų. Žinoma, nurodyti matmenys yra orientaciniai, kadangi daugelis modelių turi 1-1,5 cm matmenų paslankumus, tam kad būtų galima pritaikyti prie konkrečių sienos dekoracijų ar plytelių sujungimo siūlės. Dušo kabinos aukštis priklauso nuo gamintojo bei modelio, tačiau jis svyruoja nuo 185 cm iki 200 cm. Gamintojai stengiasi prisitaikyti prie kiekvieno iš mūsų norų, galimybių ir stiliaus tendencijų, todėl sprendimai dušo erdvėje yra labai platūs. Vienas iš populiarių pasirinkimų- dušo zonos šone įrengti vonią ir tokiu būdu turėti du sprendimus, taupant vietą. Kaip matote, kiekvienas Jūsų sprendimas, gali būti įgyvendintas, tačiau dėl individualių poreikių, būtina tartis su specialistais, jog gaminys būtų suderintas vizualiai ir techniškai.


Nestandartinė dušo kabina - kaina ir gamyba


Tai labai aktualus, tačiau kartu ir labai individualus klausimas, į kurį ne visuomet galima atsakyti iškart pateikus matmenis. Orientacines Ravak gaminių kainas galite pamatyti susikonfigūravę norimą Ravak dušo gaminį jų nestandartinių gaminių konfigūratoriumi. Preliminarias Baltijos Brastos gaminių kainas rasite žemiau puslapyje pateiktoje lentelėje. Tačiau galutinei kainai turi įtakos ir pasirinktas dušo kabinos vitražas, aukštis, stiklo storis, techninis sprendimas, jei netinka konkretus katalogo modelis. Kadangi dušo kabina bus visiškai individuali, todėl galutinė kaina visuomet surašoma, kuomet sudaromas matavimų lapas. Laikas per kurį pagaminama individuali dušo kabina priklauso nuo gamintojo, tačiau tikėtis greito rezultato neverta. Gamyba trunka mažiausiai 3 savaites ir gali užsitęsti iki 6-8 savaičių po užsakymo pateikimo. Tai ilgas laikas, tačiau kaip ir kitas santechnikos prekes, dušą reikėtų planuotis iš anksto. Kitu atveju, Jūs ne tik turėsite priimti skubotą sprendimą, tačiau gali tekti ir sugalvotus sprendimus pergalvoti, jog spėtumėte su terminais.

Kaip užsakyti dušo kabiną?


Ravak konfigūratoriumi pasirinkus reikiamą gaminį, Jūs gausite gaminio lapą, kurį reikėtų atsiųsti mums ir mes paskaičiuosime kainą. Jei norėtumėte mūsų parduotuvėje siūlomų nestandartinių Baltijos Brastos gaminių, tai turėtumėte atlikti žemiau nurodytus žingsnius. Baltijos Brasta- tai vienas lanksčiausių gamintojų, todėl galintis pasiūlyti ne tik kokybišką produkciją, tačiau ir praktiškai visą asortmentą nestandartinių gaminių. Šis gamintojas siūlo nemokamą matavimą bei konsultacijas Jūsų namuose. Tai užtikrina ne tik patogumą, tačiau ir saugumą – galėsite būti tikri, jog užsakytas gaminys bus visiškai pritaikytas Jusų parengtai dušo vietai.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį