Sukomplektuoti vonios kambarį tinkamai yra tikras iššūkis naujakuriams. Kyla daug klausimų dėl prekių suderinamumo, funkcijų, išvaizdos. Taip pat svarbu ir kaina, kokybė, pristatymo greitis, montavimo klausimai. Dauguma didžiųjų ir gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Villeroy&Boch, Ideal Standard, Hansgrohe ar Grohe turi prekių grupes, skirtas įvairiems biudžetams ir situacijoms. Tai leidžia greičiau ir patogiau sukomplektuoti norimą vonios kambario funkcionalumą. Žemiau šiame puslapyje rasite visas populiariausių prekių grupes, kad patogiai vienoje vietoje galėtumėte sukomplektuoti standart+ vonios kambarį.

Ką reiškia "standart+ vonios kambarys"?

Standart+ vonios kambarys - estetiškas ir modernus variantas tiems, kurie nori funkcionalaus, kokybiško ir estetiško vonios kambario, vidutinio kainų segmento lygyje. Dažniausiai gamintojų produktai pasižymi šiomis ypatybėmis:
  • Žinomų gamintojų produkcija vidutine kaina jų asortimente;
  • Daugiau individualumo produktuose - gaminių formos bei spalvos;
  • Asortimente yra daugiau dydžių, funkcijų pasirinkimo, įvairių modifikacijų (vandens taupymo ir pan.);
  • Pilnesnis asortimentas, kuriuo galite išpildyti vonios kambarį iki pat aksesuarų;
  • Daiktų komplektuojamosios dalys brangesnės, lyginant su ekonominio segmento daiktų (medžiagiškumai, funkcijos);
  • Išlaikyta gamybos ir kokybės kontrolė, atitinkanti visus reikalavimus ir standartus;

Standart+ vonios kambario sąmata su kokybiškais daiktais prasideda apytksliniai nuo 2800-3000€ be montavimo paslaugų. Sąmata gaunama įtraukus visus pagrindinius elementus, pavyzdžiui (Vonia su priedais, maišytuvai voniai ir praustuvui, spintelė su praustuvu, rankšluosčių džiovintuvas, klozeto komplektas)

Potinkiniai sprendimai - WC rėmai, dušo latakai ir trapai

Šiuolaikiškas stilius diktuoja, kad dažnesnis klozeto montavimo būdas - jį pakabinti. Tai suteikia nemažai estetinio grožio, nes visas mechanizmas paslėptas sienoje, spintoje ar kitokiame (Jūsų sugalvotame) sprendime. Valymas patogesnis, nėra neprieinamų vietų. Lyginant su pastatomais klozetais, įprastai pakabinamo klozeto sprendimai kainuoja šiek tiek brangiau. Tačiau šis sprendimas Jūsų vonios kambariui gali suteikti ne tik daugiau erdvės, bet ir stiliaus pojūčio.

Standart+ lygio daiktai yra kokybiškų komplektuojamų dalių, sprendimai pritaikyti individualiai statybai (t.y. ne projektiniai, atpiginti daiktai), todėl dažnu atveju montavimo sprendimai ir apdailinimas yra geresnis.

Dušo zona taip pat populiaresnė išklijuojant ją plytelėmis. Tokiam sprendimui grindyse turi būti įrengtas trapas arba latakas. Šalia rasite populiariausius, kokybiškus, žinomų gamintojų modelius standart+ prekių grupėje.

Klozetai

Šiuolaikiški, standartiniai klozetai turi švelniai nusileidžiantį dangtį, higieninį apvadą (atvirą ir glazūruotą vandens apiplovimo vietą. Technologijos gali vadintis skirtingai, tačiau visur sutiksite šį žodį- "Rimless"). Daugelis modelių jau turi ir paslėptus tvirtinimo varžtus. Formos būna įvairios, spalva - balta blizgi. Standard+ lygmuo turi daugiau formų pasirinkimų, platesnis gamintojų pasirinkimas, o kainos svyruoja nuo 350€ iki 500€. Dažniausiai galima rasti ir įsigyti žinomų prekinių ženklų produkcija, jų vidutiniame segmente, kur prasideda daugiau dizaino elementų.

Šalia rasite mūsų komandos atrinktus ir klientų įvertintus modelius - lieka tik išsirinkti patinkančią formą!

Dušo pertvaros ir dušo kabinos

Standart+ segmente dušo kabinos ar stiklo pertvaros pritaikomos prie Jūsų situacijos. Gamintojai Brasta Glass (Lietuva) ar Radaway (Lenkija) turi matuotojų ir montuotojų komandas, todėl gali pasiūlyti pilnas paslaugas. Matuotojai atvykę įvertina dušo zonos išmatavimus milimetrų tikslumu, praėjimus ir kitas aplinkybes, pagal kurias pagamina gaminius tinkančius Jūsų vonios kambariui. Dušo kabinos pasižymi 200cm aukščiu, 6-10mm storio grūdintais stiklais, profilių spalvų ir vitražų įvairove.

Dušo sistemos ir maišytuvai

Standard+ produktų lygmuo turi gana platų pasirinkimą tiek montavimo tipo, tiek funkcijų tiek spalvinės gamos. Populiarūs sprendimai, pavyzdžiui juodos matinės spalvos virštinkinės dušo sistemos prasideda nuo 500€

Vidutinio-aukštesnio kainų lygio vonios kambariuose klientai dažniau renkasi potinkinius sprendimus, dėl modernesnio, švaresnio dizaino. Taip pat bene populiariausias sprendimas - termostatiniai maišytuvai, turintys apsaugą nuo apsiplikymo karštu vandeniu.

Šalia rasite TOP modelius, kuriuos įvertino mūsų klientai, dėl gero kainos ir kokybės santykio.

Mėgstantiems gulėti vonioje

Šiame kainų segmente yra platesnis medžiagų ir tipų pasirinkimas. Populiariausi sprendimai - laisvai pastatomos vonios arba prie sienos glaudžiamos, kuomet viena vonios kraštinė visiškai prisiglaudžia prie sienos, o kita yra laisvai pastatomos vonios stiliaus. Taip suderinamas praktiškumas su dizainu, kai vonios kambario plotas nėra itin didelis.

Neatmestini sprendimai ir stačiakampių vonių, su plytelių apdailinimu. Dažnu atveju vonios kambario plotas neleidžia turėti ir dušo zonos ir vonios, todėl pasirenkama vonioje turėti sistemą su "lietaus" galva ir praktiškumui išpildyti, statoma stiklinė vonios sienelė.

Opcijų tikrai didelė gausa, todėl dažniausiai klientams padedame sukomplektuoti tinkamiausius sprendimus būtent jų situacijai.

Vonios maišytuvai

Šio segmento įrengime vyrauja potinkiniai sprendimai arba maišytuvai iš vonios krašto. Platus spalvų, formų ir funkcijų pasirinkimas. Maišytuvai pasirenkami pagal norimą vonios tipą. Tai yra, išsirinkę laisvai pastatomą vonią, dažniausiai tokio tipo renkasi ir maišytuvus, kad elegantiškai stovėtų prie vonios. Pasirinkus stačiakampę vonią, platesniais krašteliais, vonios maišytuvą galima įmontuoti į jos kraštą.

Kaip matyti, pasirinkimų daug, tačiau viskas siejasi tarpusavyje, todėl dažniausiai svarbu žinoti kokie apskritai galimi sprendimai ir kokių norisi savo vonios kambaryje. Čia padeda mūsų komandos trumpos konsultacijos!

Vonios spintelės ir kiti baldai

Šiame kainų segmente yra gana platus dydžių (ar jų kombinacijų) pasirinkimas, vyrauja dažyta, atspari drėgmei MDF medžiaga, Hetish arba Blum stalčių uždarymo mechanizmai. Spintelės turi daugiau atspalvių pasirinkimų (gamintojai kartu su dizaineriais atrenka populiarias spalvas). Taip pat galite praustuvą statyti ant baldo arba ant stalviršio. Tikrai daug opcijų, kombinacijų, kad sukurti individualų sprendimą. 

Veidrodžiai

Iš patirties galime pasakyti - veidrodis su apšvietimu iš ties labai pagyvina vonios kambarį ir suteikia SPA ar prabangaus viešbučio vonios kambarį. Mėgstantiems namų prabangą, tokio tipo veidrodžiai nėra labai didelė investicija. 

Labai svarbūs yra namų darbai dar planuojant vonios kambarį - veidrodžiui reikia atvesti elektros laidą į norimą vietą, kur bus veidrodis. Nuspręsti jo dydį ir numatyti įjungimo/išjungimo mygtuką. Mygtukas gali būti ant paties veidrodžio, gali būti išvestas Jūsų sensorius ant sienos arba padarytas įprastas jungiklis veidrodžio ir praustuvo zonoje. 

Veidrodžiai gali būti ne tik įvairių dydžių ir formų, tačiau ir apšvietimo (priekinio, foninio ar abiejų), šviesos ryškumo ar šiltumo. Gali būti šildomi, kad išdžiovintų susikaupusius garus po maudynių.

Praustuvai

Standart+ vonios kambaryje yra nemažai pasirinkimo tiek praustuvo dydyje, tiek jo montavimo tipuose. Populiarus sprendimas - turėti ant stalviršio padedamą praustuvą-dubenį. Labai praktiškas sprendimas praustuvą montuoti po stalviršiu. Taip pat yra gausus pasirinkimas baldinių ar pakabinamų praustuvų. Šiame segmente galima rasti ir spalvotos keramikos, kas iš esmės pagyvina visą vonios stilių.

Praustuvo maišytuvai

Standard+ vonios kambaryje galima rinktis potinkinius (iš sienos) montuojamus maišytuvus, aukštus maišytuvus prie dubenėlių arba standartinio aukščio. Kainų lygmuo leidžia išsirinkti chromo spalvos, juodos matinės ar PVD spalvų gaminius iš žinomų gamintojų asortimento.

Labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į maišytuvo komplektaciją (t.y. ar jis turi dugno vožtuvą praustuvui, ar turi žarneles prijungimui prie vandentiekio). Atskirai šių dalių pirkimas gali sudaryti nemažą papildomų išlaidų sumą. 

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į maišytuvo dydį ir praustuvą ant kurio jį montuosite. Proporcijos turi atitikti, nes kitu atveju bus nepraktiška nusiplauti rankas.

Rankšluosčių džiovintuvai

Rankšluosčių džiovintuvai turi keletą labai svarbių pasirinkimo aspektų. Techninė dalis yra bene svarbiausia - reikia žinoti (ar nuspręsti), kokio tipo yra, arba planuojamas džiovinimo tipas. Jis gali būti elektrinis, vandeninis arba šildyti abiem būdais (kombinuotas). Vandeninis papildomai išskiriamas į uždarą (namo šildymo sistema) ir atvirą (karšto vandens recirkuliacijos sistemos) tipus. Paprasčiausias sprendimas - elektrinis, nes reikalauja mažiausiai komplektuojamų dalių ir mažiau meistrų darbo. Daugiausiai iššūkių reikalaujantis - kombinuotas, nes reikia surinkti ne tik elektrinę dalį, tačiau ir vandens prijungimui skirtus termostatinius reguliatorius, atitinkančius Jūsų namuose išvestus vamzdžius. Mažiausiai pasirinkimų turintis - atviros sistemos džiovintuvai. Šios sistemos (dažniausiai senos statybos daugiabučiuose) reikalauja džiovintuvų pagamintų iš vario, todėl modelių pasirinkimas dažnai yra ribotas.

Atkreipiame dėmesį, kad paprasto plieno ir nerūdijančio plieno kopėtėlių negalima jungti į atvirą karšto vandens recirkuliacinę sistemą.

Šalia rasite mūsų klientų populiariausius įvairių šildymo tipų sprendimus, tačiau rekomenduojame pasitarti ir su mūsų komanda, kokių papildomų dalių reikia, norint sukomplektuoti džiovintuvą bei, ar išsirinktas modelis Jums tinkamas.

Santechnikos priedai

Įvairūs sifonai, praustuvų dugno vožtuvai, silikonas - neatsiejami daiktai, norint sumontuoti ir naudotis keramikos gaminiais ar maišytuvais. Dažniausiai mūsų klientai linkę šias dalis patikėti savo santechnikui, todėl galimai už jas permoka. Mūsų pasiūlymas - jei nepasitikite savo jėgomis, patikėti komplektavimą galite mūsų komandai.

Aksesuarai


Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį