Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

SANTECHNIKAAprašymas

Renkamės geriausią santechniką Jūsų namams


Santechnikos prekių įsigijimas – iš pažiūros/vienas lengviausių etapų namo statybų ar renovacijos procese. Tačiau itin svarbu nepraleisti santechnikos įrengimo planavimo etapo, kuris ko nors neapgalvojus gali sukelti nemažų nepatogumų ir finansinių nuostolių, todėl norime padėti Jums šią stadiją užbaigti be didesnių galvos skausmų.


Sužinok kaip viską suplanuoti ir sutaupyti!Santechnikos pasirinkimas yra nelengva užduotis, nes be dizaino reikia nuspręsti  techninius, funkcionalumo bei kokybės klausimus. Šios dalies negalima numesti santechnikui, nes ne jis gyvens Jūsų namuose, o Jūs. Mes suprantame Jūsų užimtumą ir laiko stoką, tačiau santechnikos planai Jūsų galvoje turi pradėti kirbėti tik iškėlus namą ir uždengus stogą (kapitalinio remonto atveju, reikėtų pradėti domėtis dar prieš pradedant ardyti seną įrangą). Mūsų praktika rodo, jog klientai, kurie planavimo darbus atlieka anksti ir su mūsų (arba kitų profesionalų) pagalba, sutaupo visapusiškai!

Svarbūs momentai planuojant:
1. Reikia įvertinti pristatymo terminus, nes ne visos santechnikos prekės yra palaikomos Lietuvos logistikos sandėliuose. Dėl labai plataus asortimento prekės dažniausiai yra užsakomos, todėl priklausomai nuo gamintojo pristatymas iš gamyklos gali trukti nuo 3 iki 6 savaičių. Žinoma, būna ir išimčių, tačiau patariame pasidomėti savo norimų prekių pristatymo terminu iš anksčiau. Juolab, jog visuomet galima pasinaudoti sandėliavimo paslauga (plačiau apie sandėliavimo paslaugą).

2. Pirmąjame statybų etape Jums būtina būti nusprendus kuriuose vietose bus vandens įvadai ir kanalizacijos išvadai. O tam Jums jau reikės žinoti kokius gaminius (wc, vonias ir dušo kabinas) Jūs montuosite vėliau.

3. Svarbus ne tik stilius, tačiau ir funkcionalumas. Jei vonioje turėsite labai gražią santechniką, tačiau bus nepatogu naudotis, ilgainiui jausite diskomfortą. Rekomenduojame pasitarti ne tik su stilistais, tačiau ir pardavėjais, kurie padės rasti optimaliausią variantą būtent Jums.

4.Pasinaudokite aplikacijomis. Jos padės susidaryti bendrą būsimo vonios kambario vaizdą. Šiuo metu didžiausi gamintojai be galo stengiasi išlaisvinti Jūsų kūrybą, todėl yra ne viena nemokama platforma, kurioje galite pasisemti įkvėpimo ar pasijausti architektais bei dizaineriais. Vienas iš pavyzdžių – Villeroy&Boch planavimo įrankis (nuoroda)

Tikriausiai kyla natūralus klausimas, kaip tuomet susitaupo laikas ir pinigai?
Planuodami svajonių vonios kambarį, bet kuriuo atveju sugaišite šiek tiek savo laiko, tačiau suplanavę visas smulkmenas tikrai sutaupysite laiko ir nervų dėl galimų problemų, kurios galėtų iškilti neatsižvelgus į montavimo ypatumus ar kitus prekių parametrus. Dėl tų pačių priežasčių sutaupysite ir pinigų, nes nereikės nieko griauti perdarant, keisti, pirkti papildomai ar galbūt net gi pašalinti dalį naujai suklijuotų plytelių. Visas namo statybų procesas yra gana ilgas ir sudėtingas procesas, kuriame dažnai įvyksta nenumatytų situacijų. Taigi padarius gerus namų darbus ir turint savo poreikių sąrašą, išvengsite galimų nuostolių ir galvos skausmų įvykus netikėtumams.

Parengus sanmazgų projektą, turite laisvę produktų pasirinkimuose. šioje vietoje galite sutaupyti reikšmingą pinigų sumą. Visiems žinoma, jog yra geriau žinomų ir ne tokių populiarių santechnikos gamintojų. Taip pat produktų techniniai išpildymai gali būti ir paprastesni ir labai sudėtingi. Kiekvienas prekinis ženklas turi savo dizaino linijas, produktų spalvas, medžiagas ir dar daugelį kitų sudedamųjų. Visi komponentai turi savo kainas, tad neapgalvoję iš anksto ir priėmę netinkamus sprendimus, vėliau turėsite ribotą pasirinkimą, kas veda prie brangių pirkinių.

Taip pat, jei anksti pradėsite galvoti apie vonios kambario įrengimą, turėsite laiko pasitarti ne tik su santechnikais, tačiau ir su pardavėjais. Nenuvertiname santechniko žinių – tai žmogus, puikiai išmanantis montavimo specifikas, tačiau kompetentingi santechnikos pardavėjai žino naujausias santechnikos technologijas ir tendencijas. Konsultacijos su visų sričių specialistais, padės Jums optimaliau įsirengti Jūsų svajonių vonios kambarį.


 

 Vonios kambario įranga

 

 

Sutinkame, jog sudėtinga vienu kartu apgalvoti visas smulkmenas, ypač kai kiekviena iš santechnikos prekių turi specifinių parametrų apie kuriuos net neįtarėte. Mūsų misija padėti Jums įgyvendinti savo idėjas, isirenginėjant vonios kambarį, todėl palikdami technines smulkmenas mums, galite susitelkti į svarbiausius klausimus:


- Dušo kabina ar vonia? O galbūt dušo sienelė arba durys nišoje?
- Potinkinis ar virštinkinis maišytuvas/dušo sistema?
- Pastatomas ar pakabinamas klozetas?
- Ar reikalinga bidė, o galbūt užtenka maišytuvo su bidete dušeliu?
- Kokie vandens nuleidimo mygtukai labiausiai tinka Jūsų vonios kambariui, galbūt peržiūrėti kitų gamintojų siūlomus rėmus?
- Ar tinkamas standartinis potinkinis rėmas pakabinamam klozetui ar reikia siauresnio 8 cm pločio rėmo?
- Spintelė su ant stalviršio pastatomu praustuvu ar tik pakabinamas praustuvas?
- Dušo kabina su padu ar latakas su įklijuojama plytele/trapas?
- Rankšluosčių džiovintuvas elektrinis ar kombinuotas?
- Pakabinama spintelė su veidrodžiu ar tik veidrodis su LED apšvietimu?
- Vonios ventiliatorius su laikmačiu ar be? 


Virtuvės santechnika

 

Dar viena iš santechnikos dalių, kurioje svarbu išsiaiškinti Jūsų poreikius ir norus – virtuvė.
Tai šiek tiek paprasčiau, nei vonios kambario įranga, tačiau galioja tos pačios taisyklės. Norint išvengti nesklandumų ir nusivylimų, reikia suplanuoti kokios technikos norėsite. Gana svarbus pasirinkimas yra virtuvinė plautuvė. Yra pakankamai daug skirtingų gamintojų, modelių, dydžių, spalvų bei medžiagų iš kurių plautuvės pagamintos. 
Apie virtuvės planavimą galima rasti daug naudingos informacijos tiek mūsų puslapyje, tiek internete. Taip pat rekomenduojame apsilankyti pas mus, kur suteiksime ne tik reikiamą techninę informaciją, padėsime suplanuoti virtuvės išpildymą, bet ir turėsite galimybę gyvai pamatyti plautuvių spalvas, suprasti skirtumus tarp medžiagų bei atrasti modelių funkcionalumą.

Taip pat nereikėtų nuvertinti maišytuvo pasirinkimo. Tai įrankis, kurį teisingai pasirinkus, naudositės ilgai ir patogiai. Nėra blogų produktų, nes kiekvienas daiktas yra sukurtas pagal poreikius. Išsiaiškinus kokios plautuvės norite, kokios spalvos vyraus virtuvėje, kokie Jūsų ar Jūsų šeimos įpročiai, galėsite pasirinkti tinkamą maišytuvą. Žinoma, mūsų užduotis Jums patarti kas labiau dera, ar atrodo patraukliau, tačiau prekių gausa leidžia Jums išpildyti savus sumanymus.

Mažos smulkmenos, kurių nepastebite, taip pat labai aktualu. Nepamirškite, jog tvarkingai santechnikai reikalingi sifonai, kampiniai ventiliai ir kitos detalės. Sutinkame, jog tai atrodo kaip nereikšmingi dalykai, kuriais pasirūpins santechnikai, tačiau čia slypi ne tik puiki proga šiek tiek sutaupyti, tačiau ir pasirinkti tinkamus bei kokybiškus produktus.