Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Vonios baldaiAprašymas

VONIOS BALDAI- 
Mūsų pastebėjimai, padėsiantys pradėti tinkamas paieškas


Ravak vonios baldai. Kolekcija - "Natural"Tai dar vienas itin svarbus elementas planuojant vonios kambarį. Nesvarbu ar Jūs turite mažą vonios kambarį daugiabutyje, ar statotės namą su didele erdve voniai, Jums vonios baldai busreikalingi. Ir nebūtinai tai bus vonios spintelės, ūkinės ir veidrodinės spintelės.. Tai gali būti ir moderniai sumontuotos lentynos po praustuvu ar virš jo bei veidrodžiai su apšvietimu..


Suprantame Jūsų rūpesčius stengiantis rasti optimaliausią variantą. Juk vonios baldai nėra pigūs ir kartais net nustebina savo kaina, tačiau tam yra kelios priežastys – pasistengsime tai aptarti žemiau. Žinoma, kaip visuomet yra gamintojų, kurie siūlo ir pigius ir labai brangius vonios kambario baldus. Sakoma, jog jei yra paklausa, tuomet yra ir pasiūla. Gamintojai stengiasi atrasti kiekvieną iš mūsų, todėl svarbiausia tinkamai nusistatyti savo prioritetus ieškomam gaminiui. Mūsų darbas Jums padėti apsispręsti ir pasirinkti teisingai.


Prieš pasirenkant baldus kurie Jums tarnaus 5-10 metų siūlome paskaityti mūsų straipsnį, kuriame sutalpinome savo sukauptas žinias ir jei vistik liks neatsakytų klausimų (o tikime, jog taip ir bus) lauksime Jūsų užklausų ir pasistengsime suteikti profesionalią konsultaciją.

 

4 aspektai, kuriuos turite įvertinti, renkantis vonios baldus

 

Suprantama, jog renkantis baldus kiekvienas turime savo prioritetus ir kartais užmerkiame akis prieš kokybę vardan stiliaus, kainos ir atvirkščiai. Viskas priklauso nuo aplinkybių bei pačių mūsų norų, nes nėra blogų pasirinkimų, juk kur kas mažiau erdvės ir baldų reikia svečių kambariui ir jos prireiks daugiau, jei tai šeimos vonios kambarys. Norint, jog vonia būtų tvarkinga, dauguma daiktų turi būti sudėti lentynose ar spintelėse. Žemiau pateikiame keletą aspektų, kuriuos turėtumėte įtraukti į savo kriterijus renkantis vonios baldus.

SUDERINAMUMAS SU PRAUSTUVU

Nusprendus, jog vonios kambaryje norėsite turėti vonios spintelę reikėtų apgalvoti ir koks bus praustuvas. Svarbu matyti šį junginį kaip vientisą dėl techninių bei vizualinių apsektų. Yra labai daug skirtingų matmenų spintelių ir praustuvų su įvairiais apdirbimo kraštais, todėl dažnu atveju sudėtinga suderinti skirtingų gamintojų gaminius. Žinoma, tai priklauso ir nuo pasirinkto tipo. Jei ketinate turėti pusiau įleistą, ar ant spintelės pakabintą praustuvą, tuomet lengviau rinktis to paties gamintojo spintelę su praustuvu. Tokiu atveju būsite tikri, jog gaminiai dera tarpusavyje visapusiškai.

Pasirinkus praustuvą statomą ant stalviršio turėsite kur kas platesnį pasirinkimą, nes šio varianto techniniai aspektai taip neriboja. Galima rinktis vieno gamintojo spintelę bei kito patikusio gamintojo pastatomą praustuvą. Suprantama, jog ne visuomet pavyksta gauti visą reikiamą informaciją, o dažnu atveju net ir gavus matmenis sunku pasakyti ar tiks Jūsų pasirinkti sprendimai, todėl siūlome pasidomėti pas mus ar kitus specialistus dėl suderinamumo. Išsprendus pirmąjį klausimą, neturėsite problemų dėl techninių kliūčių, kai ateis laikas montuoti įrangą Jūsų vonioje.

      

KOKYBĖ

Tai, mūsų nuomone, pats svarbiausias dalykas ir turėtų būti kiekvieno iš Jūsų prioritetas. Įvertinus, jog baldai bus drėgnoje patalpoje ir didelė tikimybė, jog bus aptaškyti vandeniu, svarbu, jog medžiagos būtų atsparios drėgmei! Didžioji dalis baldų yra laminuoti, siekiant apsaugoti juos nuo drėgmės, todėl svarbu jog gamintojas naudotų kokybišką laminatą bei įvertintų baldų sujungimo taškus. Siekiant atpiginti gaminamą produkciją, taupoma pasirinkus pigesnes, prastesnės kokybės medžiagas. To pasekoje per laiką baldus Jums gali „išpūsti“, t.y. po laminatu esanti plokštė gauna drėgmės ir išbrinksta. Nors tai nėra taisyklė, tačiau praktika rodo, jog pigūs daiktai, nėra linkę būti ilgaamžiais.

Tikime, jog kuriant savo vonios kambarį siekiate ne tik grožio, tačiau ir funkcionalumo bei kokybiškų smulkmenų, kurios džiugins Jus ilgą laiką. Svarbu pasidomėti ar išbandyti įvairaus kainų segmento stalčių bėgelius. Vienas iš šių mechanizmų lyderių yra „Blum“ sistemos. Tai gerai vertinami bėgeliai, lengvai atpažįstami dėl sklandaus darbo, todėl juos galima aptikti aukštesnės klasės gaminiuose.

Svarbu skirti laiko ir pasidomėti gamintojo garantiniu servisu bei atstovybe. Jie užtikrins Jums sklandų atsarginių dalių tiekimą įvykus gedimui, tinkamą techninę konsultaciją bei kitą svarbią informaciją. Taip pat verta pasidomėti forumuose bei kitose svetainėse jau turinčių konkrečią produkciją žmonių nuomonėmis.

PRAKTIŠKUMAS

Neabejotinai tai dar vienas svarbus aspektas. Juk vonios baldai bus naudojami kiekvieną dieną, todėl stalčiai turi atsidaryti patogiai ir lengvai, lentynų turi būti tiek, kad užtektų visiems daiktams susidėti, o priežiūra lengva. Žinoma, šis kriterijus yra indvidualus, nes kiekvieno mūsų situacijos skirtingos, tačiau jį apgalvojus iš anksto džiaugsitės ne tik gaminių kokybe tačiau ir patogumu.

    

STILIUS

Žinoma, neneigsime, jog išvaizda yra bene aktualiausias klausimas, o ypač moterims. Jei bent menkiausia detalė kelia abejonių dėl gaminio, ji Jums klius visą naudojimosi laiką. Todėl gamintojai tiekia ne vienos formos ir spalvos gaminius. Pačių baldų spalvos ir dizainas pasirenkamas priklausomai nuo to ar norite sukurti vientisą stilių visuose namuose, ar vonios kambarys bus lyg atskira oazė. Deja, čia galime tik išreikšti savo nuomone, kadangi dėl stiliaus ginčytis negalima, o ir naudositės juk Jūs!

Vonios baldų priežiūra

 

Norint ne tik švaros, tačiau ir ilgai tarnaujančių baldų, svarbiausias dalykas – nepažeisti jų mechaniškai. Venkite smūgių, įbrėžimų bei abrazyvinių dalelių turinčių valymo priemonių. Dauguma koncentruotų chemikalų, taip pat gali pažeisti paviršių. Dauguma baldų paviršių yra lygūs, todėl valymas gali apsiriboti drėgna bei sausa šluostėmis.

Ravak baldai

 

Čekijos gamintojas, asortimente turintis įvairaus tipo vonios kambario baldus. Gamintojas skiria didelį dėmesį baldų funkcionalumui ir vientisumui, todėl galima įsigyti ne tik vonios spintelę, tačiau ir visą komplektą su veidrodine bei ūkine spintelėmis. Dar daugiau, didžioji dalis baldų yra iš kolekcijos, todėl prie baldų galima pritaikyti ir vonios komplektą ar dušo kabiną. Tenka girdėti gerus atsiliepimus iš klientų dėl gero kainos ir kokybės santykio, ypatingai tokios nuomonės atsiranda ilgiau pasinaudojus produktais. Sutinkame, jog Ravak baldai nėra pigiausi, tačiau vonios įranga tarnauja ir išlieka vizualiai patraukli ilgus metus, todėl tai atsiperka.

Raguvos baldai

 

Lietuvos gamintojas turintis labai plačią kolekciją patraukliai atrodančių ir sąlyginai nebrangių baldų. Baldai suskirstyti į kolekcijas, todėl nesunku įsigyti baldų komplektą. Nors iš klientų neesame sulaukę gerų ar blogų komentarų dėl produkcijos, internete galima rasti įvairių pasisakymų iš įsigijusių Raguvos baldus. Vienareikšmiai negalime vertinti nei neigiamai, nei teigiamai, tačiau laikomės nuomonės, jog pagaminti kokybišką, ilgaamžį bei vizualiai patrauklų produktą yra sudėtingas procesas, reikalaujantis piniginių lėšų, todėl šią produkciją rekomenduotume rinktis į nuomai ruošiamą būstą ar svečių vonios kambarį.

Kame baldai

 

Lietuvos gamintojas, dukterinė Raguvos baldų įmonė, tačiau neišsigąskite tie, kurie esate nusivylę pastarųjų produkcija! Įmonė buvo įkurta su kitu požiūriu į vonios baldus. Tai funkcionalūs baldai, pritaikomi praktiškai visiems vonios kambariams. Didelis dėmesis skirtas kokybei, todėl produkcijoje rasite Blum bėgelius, drėgmei atsparias MDF plokštes ir visa kita, kas suteikia kokybės bei ilgaamžiškumo tokio tipo gaminiams. Didžiausias privalumas – itin didelė galimybė modifikuoti baldus pagal savo norus. Toks platus galimybių spektras leidžia užsakyti įvairių spalvų, dydžių bei tipų vonios spinteles. Gaminių kainos, vidutinės ir aukštesnės, tačiau tikrai vertos Jūsų dėmesio. Galima atrasti labai puikių sprendimų ir už palyginti prieinamą kainą.

Villeroy&Boch baldai

 

Kaip santechninėje keramikoje taip ir vonios balduose tai yra aukštos klasės gamintojas atkreipiantis dėmesį į menkiausias smulkmenas. Turintis begalę sprendimų, kolekcijų, spalvų kiekvienam iš Jūsų. Baldų kokybė ir ilgaamžiškumas garantuoti, tačiau gaminių kainos dažnu atveju yra labai aukštos. Pastebime, jog gamintojas vis dažniau siūlo akciją vonios baldų komplektams, todėl galima atrasti sąlyginai gerų pasiūlymų komplektams.

Laufen baldai

 

Dar vienas, aukštos klasės gamintojas iš Šveicarijos. Vonios baldų kainos svyruoja nuo vidutinių iki aukštų. Taip pat turintis labai daug baldų variacijų, todėl pritaikomas daugelyje vonios kambarių. Gaminiai klasifikuojami serijomis, todėl išsirinkus kitą Laufen produkciją, galima sukurti vientisą stilių.