Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Indaplovės

Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
350,00 €
589,00 €
347,00 €
289,00 €
391,99 €
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48


Aprašymas

Moderni virtuvė neįsivaizduojama be šiuolaikinės pagalbininkės – indaplovės. Dažnai skubėdami žmonės ieško kaip gali sutaupyti laiko ir prie to stipriai prisideda nauji prietaisai bei technologijos. Indaplovė leis Jums pamiršti nešvarių indų plovimą, šveitimą ir svarbų laiką skirti šeimai ar kitai maloniai veiklai. Kas svarbu, kad suutaupysite ne tik savo laiką, bet ir vandens sąnaudas. Skirtingų dydžių ir tipų (įmontuojamos arba laisvai pastatomos) indaploves galima pritaikyti kiekvienoje virtuvėje. Žemiau aptarsime pagrindinius indaplovių ypatumus ir funkcijas, pagal kuriuos galite lengviau pasirinkti Jums tinkamiausią modelį.
- Energetinė klasė. Kuo aukštesnė energetinė klasė (žymima raidėmis nuo A (aukščiausia) iki G (žemiausia), tuo labiau Jūsų indaplovė leis Jums sutaupyti. Jei energetinė klasė A+++ turėsite itin žemą energijos suvartojimą. Jei Jūsų šeimyna didesnė arba dažnai turite svečių indaplovė tikriausiai bus naudojama dažnai, todėl Jums vertėtų atkreipti dėmesį į kuo aukštesnę energijos taupymo klasę.
- Dydis. 45 cm ar 60 cm indaplovė galite rinktis pagal turimą vietą virtuvėje. Žinoma, platesnėje indaplovėje tilps ir daugiau indų komplektų, todėl jei turite pakankamai vietos ir daug gaminate arba mėgstate rengti vakarėlius rekomenduojame žiūrėti didesnę 60 cm pločio indaplovę.
- Tipas. Pilnai įmontuojama, pusiau įmontuojama ar laisvai pastatoma? Kuri Jums geriausia? Pilnai įmontuota indaplovė visiškai pasislepia po baldinėmis plokštėmis, todėl jei Jums svarbus virtuvės vientisumas, šis indaplovių tipas puikiai tinka. Pusiau integruojamų indaplovių valdymas matomas priekyje, o kita dalis uždengta baldine plokšte. Laisvai pastatomos indaplovės dažniausiai puikiai matosi virtuvėje ir yra mažiau funkcionalios lyginant su pilnai integruojamomis, tačiau dažnai dėl to būna ir pigesnės nei integruojamos.
- Komplektų talpa. Indaplovių talpa matuojama komplektais. Dažniausiai būna nuo 6 iki 15 komplektų. Kuo didesnė talpa tuo daugiau indų galėsite vienu metu išplauti. Žinoma, tai labai priklauso ir nuo Jūsų gaminimo ar valgymo įpročių, jei mėgstate valgyti ne namie galbūt Jums pakanka ir 45cm indaplovės su 8 indų komplektais. Pagal IEC standarto vieną rinkinį sudaro: lėkštę, gili lėkštė, desertinė lėkštutė, stiklinė, puodelis, lėkštė, peilis, šakutė, šaukštas, desertinis šaukštas ir šaukštelis.
- Krepšiai ir kiti viduje esantys priedai. Dažniausiai indaplovės turi 2 krepšius ir 3 stalčių viršuje arba krepšelį apačioje įrankiams susidėti. Taip pat kai kurie indaplovių modeliai yra jau su specialiais kilimėliais ar paminkštinimais trapesniems indams ar skirtingiems stiklinių/taurių tipams. Jei indaplovė pirminėje komplektacijoje šių papildomų priedų neturi, juos dažnai galima įsigyti papildomai. Viršutinis krepšys dažnai gali būti reguliuojamas, tai reiškia, kad norint plauti didesnį puodą apatiniame krepšyje, viršutinį krepšį galėsite pakelti, kad patogiai tilptų puodas. Taip pat ir atvirkščiai jei norite išplauti aukštesnes taures pažeminkite viršutinį stalčių. AEG gamintojas 2017 m. pristatė indaplovę, kurios apatinis stalčius pakyla į viršų (vadinama Comfort Lift technologija), todėl Jums nereikia pasilenkti, kad sudėtumėte ar išimtumėte indus. Trečias stalčius įrankiams yra patogus sprendimas, nes daugelyje modelių jį galima išimti ir pasidėti prie įrankių stalčiaus ir patogiai juos išdėlioti, o AEG ir Electrolux 60 cm pločio kai kuriuose modeliuose, vietoje 3-ojo stalčiaus galima įstatyti kepimo skardą ir taip ją išplauti.
- Plovimo programos ir funkcijos. Įvairios programos yra iš anksto suprogramuotos plauti tam tikrą laiką, spec. temperatūroje, kad Jūsų indais būtų geriausiai pasirūpinta. Laiko pradžios atidėjimo funkcija leidžia sklandžiau susiplanuoti laiką pvz. indai baigia plautis būtent tuomet kai grįžtate iš darbo, tad iškart galite juos sudėlioti į vietas. Pusinė įkrova leidžia išplauti pasirinktinai viršutiniame arba apatiniame krepšyje esančius indus, todėl nereikia laukti kol prikaupsite pilną indaplovę.
- Triukšmingumas. Jei virtuvė neatskira, o sujungta su svetaine šis parametras turėtų Jums būti itn aktualus. Dauguma naujesnių modelių rinkoje jau turi ir spec. tylias programas, kurių metu triukšmingumas siekia vos 41 ar 42 dB, kas prilygsta tyliam pašnekesiui.
- Džiovinimas. Bosch gamintojas dėl geresnio džiovinimo, ypač plastmasinių indų, sukūrė džiovinimo technologiją su Zeolith mineralu. Dėl šios technologijos indai išdžiovinami vienoda, stipria, bet švelnia trimate oro srove, paverčiant drėgmę į šiltą orą. AEG ir Electrolux gamintojai dėl efektyvesnio džiovinimo savo indaplovėse turi įdiegę automatinį durelių atsidarymą pasibaigus plovimo programai.

Keletas patarimų kaip padėti išsirinktai indaplovei plauti ir džiovinti efektyviausiai ilgus metus:
- Didesnius maisto likučius išmeskite į šiukšliadėžę;
- Įsitikinkite, kad visus sukrautus indus pasieks purkštukų vanduo, jie nesiliečia ir neuždengia vieni kitų;
- vadovaukitės gaminio bei ant plovimo priemonių esančiomis instrukcijomis;
- nepamirškite prižiūrėti filtrų.