Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Skalbimo mašinos

Puslapis: 1/2
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2
345,00 €
666,00 €
448,99 €
979,00 €
352,99 €
424,99 €
315,00 €
379,01 €
627,00 €
616,00 €
844,99 €
304,99 €
91,00 €
309,99 €
289,99 €
477,01 €
444,99 €
559,00 €
Puslapis: 1/2
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2


Aprašymas

Ar namuose reikalinga skalbimo mašina tikriausiai jau nebekyla abejonių. Ji padeda sutaupyti itin daug papildomo laiko. Svarbesnis klausimas kaip išsirinkti pačią tinkamiausią? Į ką reikia atsižvelgti ieškant šios namų pagalbininkės? Žemiau pateikiame ypatumus į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis skalbyklę.
- Koks skalbyklės tipas tinkamiausias Jūsų būstui? Jei Jūsų butas nedidelis, o skalbyklės vieta numatyta mažame vonios kambaryje tikriausiai patogiausias sprendimas Jums būtų įsigyti per viršų pakraunamą siauresnio pločio skalbyklę. Atnaujinti per viršų pakraunamų skalbyklių modeliai gali pasiūlyti panašias funkcijas kaip ir standartinės skalbyklės, todėl Jūs nieko neprarasite, tik sutaupysite vietos. Per priekį pakraunamą skalbimo mašiną taip pat galima statyti į mažesnes erdves, pasirenkant jas mažesnio gylio. Jei neturite numatytos vietos skalbyklei galite ją įsimontuoti į spintelę, ir taip ją paslėpti po baldiniais fasadais. Standartinių matmenų skalbimo mašinos puikiai tiks didesniuose vonios kambariuose ar atskirai įrengtuose skalbimo kambariuose.
- Talpa. Dažniausiai talpa priklauso nuo pasirinkto skalbyklės tipo. Didžiausia talpa yra standartinių matmenų per priekį pakraunamose skalbyklėse. Jose skalbinių kiekis gali siekti net iki 12 kg, taigi toks pasirinkimas puikus turint didelę šeimyną. Mažesnėse skalbyklėse talpa prasideda nuo 3 kg ir gali siekti iki 7kg. 7-8 kg yra tinkamas pasirinkimas vidutinei šeimai, na o mažesnės talpos skalbyklės tinkamos jaunoms šeimoms ar žmonėms, kurie gyvena vieni.
- Apsukos. Nebūtinai skalbimo mašina turinti didžiausias apsukas yra geriausias variantas. Jei mėgstate nešioti būtent kažkurios medžiagos drabužius, atkreipkite dėmesį, kokios apsukos būtų jiems tinkamiausios. Taip galėsite papildomai prisidėti prie audinio apsaugos.
- Valdymas. Daugumoje skalbimo mašinų valdymui skirtas ratukas, kuriuo patogu pasirinkti norimą programą. Šalia ratuko dažnai yra ir mygtukai arba sensorinis ekranas jautrus lietimui. Jei mėgstate naujoves tuomet Jums patiks sensorinis funkcionalus ekranas (priklausomai nuo modelio, dažnai jei yra toks ekranas galite rasti ir programėlę skirtą telefonui), tačiau jei mėgstate atlikti funkcijas kuo paprasčiau rinkitės valdymą su mechaniniais mygtukais.
- Programos. Daugumoje skalbimo mašinų yra apie 12 programų, bet siūlome Jums atkreipti dėmesį į papildomas funkcijas. Turite alergijų? Rinkitės skalbyklę, kurioje yra antialerginė programa. Mėgstate dažnai nešioti tuos pačius drabužius? Rekomenduojame atkreipti dėmesį į garų atšviežinančią programą, kuri nevykdo pilno skalbimo ciklo, o garų pagalba atnaujina rūbus, pašalina kvapus, taip saugodama audinį. Taip pat skalbyklėse su garais pasirinkus reikiamą programą sumažinsite raukšles. Jei turite daug marškinių ar kitų sunkiau lyginamų drabužių paieškokite skalbimo mašinų su lengvo lyginimo funkcija. Dažnai skalbiate paskubomis? Ieškokite greitos programos arba laiko sutrumpinimo funkcijos.
- Triukšmingumas. Tai ypač svarbus kriterijus jei skalbimo mašina stovės erdvėje, kurioje dažnai leidžiate laiką. Pasirinkite tylesnį variantą, kuris nekeltų Jums diskomforto.
- Skalbyklė ir džiovyklė 2 in 1. Jei norite džiovyklės, tačiau neturite jai vietos galite rinktis du prietaisus viename. Vienintelis modelis AEG L9WBC61B turi pūkų filtrą kaip ir atskirose džiovyklėse. Tai labai patogu, nes nebereikia kambario užgriozdinti atskirai pastatomomis džiovyklėmis.
- Variklis. Jei norite patikimo, ilgaamžio gaminio rinkitės skalbykles su inverteriniais varikliais. Šio variklio dėka sumažėja skalbimo mašinos triukšmingumas, energijos sąnaudos bei pasiekiamas greitesnis skalbimas neprarandant kokybės.
Peržiūrėjus aukščiau pateiktus kriterijus pasirinkite Jums svarbius aspektus, o kad būtų paprasčiau atrasti tinkamus modelius pasinaudokite mūsų puslapio viršuje esančiais filtrais. Juk kartais Jūsų apsisprendimą gali nulemti skalbimo mašinos dydis, funkcijos, kaina ar net spalva. Mūsų el. parduotuvėje atrasite platų kokybiškų skalbimo mašinų pasirinkimą kiekvieniems namams.