Franke ETN 614 Nova nerūdijančio plieno plautuvė (lygus paviršius)

65,00 €
53,40 €
Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Kiekis
Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Gaukite į namus už 3,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

101.0288.027+112.0006.332
Garantija (m)
2 metai
Išgręžtos skylės
Nėra
Ilgis mm
780
Spalva
Nerūdijančio plieno spalva
Montavimo tipas
Dedama iš viršaus
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
45cm
Plotis mm
435
Plautuvės serija
EUROSTAR
Plautuvės modelis
ETN 614
Ventilis komplekte
Užkemšamas 3½” ventilis
Dubuo (/Plotis/Ilgis/Gylis) mm
36/355/14
Papildomas plautuvės dubuo
Nėra
Nusausinimo plokštuma
Yra
Plautuvės ilgio intervalas
61cm-80cm
Gylis mm
140
Stalviršio išpjova mm
843 x 483 (R22mm)

Aprašymas

Franke Eurostar serijos kriauklė ETN 614 NOVA yra su matiniu paviršiumi, todėl jos priežiūra bus itin paprasta. Siekiant dizaino suderinamumo, gamintojas su šia plautuve rekomenduoja naudoti maišytuvus Novara Plus, tačiau Jūs prie šios plautuvės galite derinti bet kurį Jums labiausiai patikusį maišytuvą.

Užkemšamas 3½” ventilis (prekės kodas 1120006332) įeina į komplektacijąUžkemšamas ventilis - tai 3,5 colio skersmens ventilis, kuris turi lengvai išimamas dugno groteles ir gali būti užspaudžiamas ir atspaudžiamas paspaudus plautuvės dugne esančias groteles. Šis ventilis yra paprastas naudoti.

Montavimas. Plautuvė įdedama į tiksliai išfrezuotą ir išpjautą stalviršį. Prie stalviršio tvirtinama laikikliais ir silikonu. Galima statyti į įvairius stalviršius. Montuojant plautuvę, reikalingas pajungimas į kanalizaciją (sifonas). Rekomenduojame įsigyti Franke vietą taupantį sifoną, kurio speciali konstrukcija, leis sutaupyti šiek tiek vietos po plautuve.

Priežiūra. Plautuvės valymui nerekomenduojama rinktis abrazyvinių dalelių turinčių valymo priemonių. Kasdienei priežiūrai pakanka naudoti skystą muilą su šluoste arba Franke Twister valymo priemonę plautuvėms.

Nerūdijančio plieno plautuvės - nesenstanti klasika virtuvėje. Jos itin mėgstamos dėl paprastos priežiūros ir higieniškumo. Visos kriauklės yra atsparios karščiui, bei šalto/karšto vandens temperatūrų sukeltam šokui.


Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį