Hansgrohe AXOR Montreux (16520820) bide maišytuvas, šlifuoto nikelio sp.

926,00 €
697,00 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 6-9 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 6-9 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 2,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas Gaukite į paštomatą už 2,99€

Charakteristikos

hg16520820
Garantija (m)
5 metai
Spalva
Šlifuoto nikelio
Ventilis komplekte
Yra
Vandens pajungimas
3/8"
Vandens pratekėjimo greitis litrais/min
7.2 l/min
Silikonu padengtas aeratorius/dušo galvos purkštukai (antikalkinė funkcija)
Nėra
Oro pamaišymas
Yra
Aukštis nuo montuojamo paviršaus iki aeratoriaus mm
158 mm
Ilgis tarp aeratoriaus ir maišytuvo centrų mm
104 mm

Aprašymas

Hansgrohe AXOR Montreux (16520820) - tai klasikinio dizaino bide maišytuvas. Didžiausias montuojamo paviršiaus storis - 40mm. Maišytuvo skylės diamteras - 32mm. Didžiausias vandens pralaidumas- 7,2l per minutę. Maišytuvas turi dvi valdymo rankenėles. Jos atskirai reguliuoja karšto ir šalto vandens padavimą. "Air power" technologija sumaišo tekantį vandenį su oru ir paduoda vandens purslų srovę, kuri yra švelnesnė ir mažiau taškosi atsimušusi į paviršių.

Priežiūra. Maišytuvo valymui naudokite tik muilą ir vandenį. Niekada nevalykite maišytuvo paviršiaus su šveitikliais bei valikliais turinčiais abrazyvinių dalelių, taip pat venkite naudoti chemines priemones, kurios gali pažeisti maišytuvo paviršių.

„Axor“ prekių ženklo produktai - išskirtinės kolekcijos išskirtiniams vonios kambariams. „Axor“ atskleidžia individualaus gyvenimo būdo įvairovę ir žavesį vonios kambaryje. Bendradarbiaujant su keletu garsiausių pasaulio dizainerių, gimsta universalios vonios kambario kolekcijos, o kartu tokios individualios kaip ir pats žmogus. Pheonix dizainerių komanda - vokiečių dzaineriai, laimėję virš 400 įvairiausių apdovanojimų visame pasaulyje. Su Axor linija dirba jau 40 metų. Taip pat jie yra partneriai tokių žinomų prekinių ženklų kaip: Loewe, Sharp, Siemens, Miele, Lamy, Gira ir Duravit. Montreux linija skirta žmonėms, norintiems XX amžiaus prabangos, tačiau derinant maišytuvus su vonios interjero aksesuarais galima puikiai sukurti modernų vonios kambarį.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį