Kyma Neringa akrilinė vonia 150,160,170cm

365,00 €
273,75 €
273,75 € - 330,00 €

Akrilinė vonia parduodama su kojelėmis, tačiau esant poreikiui, papildomai reikia įsigyti - apdailos plokštę bei sifoną.

Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Vonios dydis
Vonios pusė
Kiekis
Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Gaukite į namus už 9,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

Neringa150L
Garantija (m)
10 metų
Spalva
balta
Plotis mm
940 mm
Pagaminta iš
Akrilo
Galimybė įmontuoti maišytuvą vonioje
Taip
Galimybė įmontuoti masažo sistemą
Taip
Aukštis su kojomis mm
600 mm
Tūris l
200 l

Aprašymas

Kyma asimetrinė vonia Neringa (150x94cm) - pagminta iš akrilo. Iš šios medžiagos pagaminta vonia, pasižymi paviršiaus blizgėsiu,lengva priežiūra ir šiltumu. Tokios vionios nepraranda spalvos ir nerūdija. Tai yra didžiausi privalumai įsigyjant akrilinę vonią. Kyma vonioms yra suteikiama 10-ies metų gamintojo garantija. Visos Kyma vonios yra tinkamos montuoti hidromasažines sistemas. 

Dėmesio! Kyma vonios yra parduodamos su kojomis, tačiau be apdailinių plokščių (sienelių). Šios panelės užsakomos atskirai. Jas galima rasti prekės dešinėje pusėje, "Kartu rekomenduojame įsigyti" skiltyje. Prie vonios taip pat rekomenduojame įsigyti sifoną (pajungimą į kanalizaciją) bei vonios maišytuvą su dušo komplektu.

Vonia yra asimetrinė, todėl turi kairįjį ir dešinįjį variantus. Būtina pasirinkti Jums tinkamą prieš užsakant vonią! Variantai matomi prekės puslapyje prie prekės nuotraukų. Taip pat, prekės nuotraukos atspindi prekės pusę.

Šiltas vonios vanduo bei hidromasažas yra labai naudingas žmogaus organizmui. Taip pat, hidromasažas padeda atsipalaiduoti ir pamiršti stresą. Šioje vonioje galima sumontuoti Austrų prekinio ženklo "Kohler" masažinę sistemą. Užsakant vonią, kartu galima užsisakyti ir vieną iš masažinių komplektų, kuriuos rasti galima mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį