Kyma Nida Akrilinė vonia 170cm

500,00 €
381,00 €
Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Vonios dydis
Vonios pusė
Kiekis
Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Gaukite į namus už 9,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

Nida170L
Garantija (m)
10 metų
Ilgis mm
1700 mm
Spalva
balta
Plotis mm
1200 mm
Pagaminta iš
Akrilo
Galimybė įmontuoti maišytuvą vonioje
Taip
Galimybė įmontuoti masažo sistemą
Taip
Aukštis su kojomis mm
680 mm

Aprašymas

 Kyma asimetrinė vonia Nida (170x120cm) - pagminta iš akrilo. Iš šios medžiagos pagaminta vonia, pasižymi paviršiaus blizgėsiu,lengva priežiūra ir šiltumu. Tokios vionios nepraranda spalvos ir nerūdija. Tai yra didžiausi privalumai įsigyjant akrilinę vonią. Kyma vonioms yra suteikiama 10-ies metų gamintojo garantija. Visos Kyma vonios yra tinkamos montuoti hidromasažines sistemas.

Dėmesio! Kyma vonios yra parduodamos su kojomis, tačiau be apdailinių plokščių (sienelių). Šios panelės užsakomos atskirai. Jas galima rasti prekės dešinėje pusėje, "Kartu rekomenduojame įsigyti" skiltyje. Prie vonios taip pat rekomenduojame įsigyti sifoną (pajungimą į kanalizaciją) bei vonios maišytuvą su dušo komplektu.
Vonia yra asimetrinė, todėl turi kairįjį ir dešinįjį variantus. Būtina pasirinkti Jums tinkamą prieš užsakant vonią! Variantai matomi prekės puslapyje prie prekės nuotraukų. Taip pat, prekės nuotraukos atspindi prekės pusę.

Šiltas vonios vanduo bei hidromasažas yra labai naudingas žmogaus organizmui. Taip pat, hidromasažas padeda atsipalaiduoti ir pamiršti stresą. Šioje vonioje galima sumontuoti Austrų prekinio ženklo "Kohler" masažinę sistemą. Užsakant vonią, kartu galima užsisakyti ir vieną iš masažinių komplektų, kuriuos rasti galima mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį